Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

QUOTE(Diwa @ 2006 04 26, 10:29)
tikriausiai ir man jo reikia.pasidariau bikini depiliacija pas kosmetologe pries 2 dienas, siandien atsikeliu ir ten daug tokiu mazyciu pulinuku,juodu taskeliu ir po oda matyti iauge plaukeliai blink.gif tikras siaubas verysad.gif ar tas kremukas man isgydis ir pulinukus?ir kiek mazdaug laiko jo uzteks, jei tepsiu tik bikini?ir po kiek laiko matyti rezultatas? mirksiukas.gif


Tas kremas nėra gydantis, tai pūlinių tikrai neužgydys. Jis skirtas tam, kad nesusidarytų storas odos raginis sluoksnis (t.y. padeda negyvoms odos ląstelėms pasišalinti), per kurį silpnesni plaukeliai ir neišlenda lauk.
Jei tepsit tik bikini, užteks kokiai pusei metų biggrin.gif Aš tepu tik bikini ir blauzdas nuo kovo mėn. vidurio, tai dar net neįpusėjau, nes kremas skystas ir skalsus.
Rezultatas matyti kai pradedat naudoti mirksiukas.gif Naudojant pagal instrukciją (pirmą savaitę tepti ryte ir vakare, paskui iki kitos depiliacijos ar kol išlenda visi plaukeliai tik kartą per dieną), rezultatas tikrai matosi - plaukeliai išlenda lauk be problemų. Pavargti tenka su tais, kurie nuo anksčiau yra įaugę ir darosi pūlinukai ar guzeliai. Aš neturiu kantrybės bikini srityje auginti pūlinius ir guzus, tai apsiginkluoju steriliom "chirurginėm" priemonėm ir išoperuoju tuos nenaudėlius, o paskui laukiu, kol užgis. Man prireikė gero mėnesio, kol senieji įaugėliai užgijo, o naudojant kremą naujų neatsirado. Buvau šiek tiek apsileidus ir blauzdų po vienos depiliacijos netepiau kaip priklausė, tai vėl įaugo plaukeliai doh.gif Dabar vėl tepu ir niekas neįauga thumbup.gif
O dėl to lėtinančio plaukelių ataugimą poveikio g.gif Man rodos, kad visgi šiek tiek silnesni ir kiek lėčiau atauga, bet kažkokio didelio skirtumo nepastebiu. Kaip ir sakiau, man kremo reikėjo dėl palukelių įaugimo, o augimo stabdymas buvo neišvengiamas priedas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 26, 11:38)
Tas kremas nėra gydantis, tai pūlinių tikrai neužgydys. Jis skirtas tam, kad nesusidarytų storas odos raginis sluoksnis (t.y. padeda negyvoms odos ląstelėms pasišalinti), per kurį silpnesni plaukeliai ir neišlenda lauk.
Jei tepsit tik bikini, užteks kokiai pusei metų  biggrin.gif  Aš tepu tik bikini ir blauzdas nuo kovo mėn. vidurio, tai dar net neįpusėjau, nes kremas skystas ir skalsus.
Rezultatas matyti kai pradedat naudoti  mirksiukas.gif  Naudojant pagal instrukciją (pirmą savaitę tepti ryte ir vakare, paskui iki kitos depiliacijos ar kol išlenda visi plaukeliai tik kartą per dieną), rezultatas tikrai matosi - plaukeliai išlenda lauk be problemų. Pavargti tenka su tais, kurie nuo anksčiau yra įaugę ir darosi pūlinukai ar guzeliai. Aš neturiu kantrybės bikini srityje auginti pūlinius ir guzus, tai apsiginkluoju steriliom "chirurginėm" priemonėm ir išoperuoju tuos nenaudėlius, o paskui laukiu, kol užgis. Man prireikė gero mėnesio, kol senieji įaugėliai užgijo, o naudojant kremą naujų neatsirado. Buvau šiek tiek apsileidus ir blauzdų po vienos depiliacijos netepiau kaip priklausė, tai vėl įaugo plaukeliai  doh.gif  Dabar vėl tepu ir niekas neįauga  thumbup.gif
O dėl to lėtinančio plaukelių ataugimą poveikio  g.gif  Man rodos, kad visgi šiek tiek silnesni ir kiek lėčiau atauga, bet kažkokio didelio skirtumo nepastebiu. Kaip ir sakiau, man kremo reikėjo dėl palukelių įaugimo, o augimo stabdymas buvo neišvengiamas priedas  biggrin.gif

tai vat "operacija" ir as siandien pasidariau blush2.gif negalejau tiesiog ziureti.O del kremo tai jau apsispredziau kad man jis labai reikalingas ir dar sia savaite nusipirksiu biggrin.gif svarbiausia kad padetu.
Atsakyti
Pasakyk man ar jau taip baisei skauda kai depiluoja bikini? blush2.gif as vis ruosiuosi eiti nusidepiliuot nu bet kad taip bijau doh.gif viena drauge sake kad visai neskauda kita neistvere ir nebaige proceduros... scare.gif
pati nebandysiu nes per daug terliotis noriu eiti pas kosmetologe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 04 26, 13:22)
Pasakyk man ar jau taip baisei skauda kai depiluoja bikini?  blush2.gif  as vis ruosiuosi eiti nusidepiliuot nu bet kad taip bijau  doh.gif  viena drauge sake kad visai neskauda kita neistvere ir nebaige proceduros...  scare.gif
pati nebandysiu nes per daug terliotis noriu eiti pas kosmetologe  ax.gif



skauda cool.gif
geriausia neiti prieš ir per mmm ir ryte depiliuotis
tada didesnis organizmo jautrumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 04 26, 13:22)
Pasakyk man ar jau taip baisei skauda kai depiluoja bikini?  blush2.gif  as vis ruosiuosi eiti nusidepiliuot nu bet kad taip bijau  doh.gif  viena drauge sake kad visai neskauda kita neistvere ir nebaige proceduros...  scare.gif
pati nebandysiu nes per daug terliotis noriu eiti pas kosmetologe  ax.gif

jo skauda ax.gif ypac kai rauna ten giliau blush2.gif bet kenteti imanoma .as ejau jau 2 kartus,tai skausmas buvo vienodas,bet tikiuosi kad veliau skaudes maziau biggrin.gif
Atsakyti
Eina sau verysad.gif as ziaurei bijau ksausmo...
o cia tiesa kad tu kuriu neisrauna su vasku supincetu pribaigia? biggrin.gif
nes taigi isvis tada skauda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 04 26, 13:59)
Eina sau  verysad.gif  as ziaurei bijau ksausmo...
o cia tiesa kad tu kuriu neisrauna su vasku supincetu pribaigia? biggrin.gif
nes taigi isvis tada skauda  lotuliukas.gif

kad su pincetu pribaigia tai tiesa biggrin.gif bet maziau skauda nei su vasku.as ir ziauriai bijojau eiti pirma karta,bet kazkaip prisiverciau cool.gif nera ten taip baisu,kaip atrodo tongue.gif
Atsakyti
biggrin.gif eina sau reikia isdrysti g.gif
o ten su kelnaitem turi buti ar be? blush2.gif
durnas klausimas bet ydomu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2006 04 26, 14:19)
biggrin.gif eina sau reikia isdrysti  g.gif
o ten su kelnaitem turi buti ar be?  blush2.gif
durnas klausimas bet ydomu  lotuliukas.gif

kaip nori gali buti su kelnaitem ir be ju.kaip kur net duoda vienkartines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 04 25, 22:11)
O kasnors bandė Veet depiliacines putas? Kiek laiko neatauga plaukeliai? Ar tai tinka tik plonų plaukelių turėtojoms?

Ir dar vienas klausimėlis- Gal kas galit rekomenduoti gerą kosmetologę kaune bikini depiliacijai? Gal kai turėsiu kontaktus dings ir gėdos bei baimės jausmas  blush2.gif


Aš manau, kad gėda tai neturėtų būti, nes joms tai kasdienybė, per dienų dienas jos ta darbą dirba.

Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2006 04 26, 17:47)
kaip nori gali buti su kelnaitem ir be ju.kaip kur net duoda vienkartines biggrin.gif


bet kai su kelnaitem, tai juk gali ne viska nudepiliuoti blush2.gif ar cia man taip atrodo, nes as moraliskai ruosiuosi ir auginu pieva cool.gif
o kaip girdejau, kad maziausiai skauda po mmm-niu iskart kita diena, tada tipo organizmas kazkoks mieguistas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sssaule @ 2006 04 26, 17:59)
Aš manau, kad gėda tai neturėtų būti, nes joms tai kasdienybė, per dienų dienas jos ta darbą dirba.


aha, gal jai kaip ir ginekologui ir tas pats, bet vis tiek nejauku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vovere @ 2006 04 26, 19:02)
bet kai su kelnaitem, tai juk gali ne viska nudepiliuoti  blush2.gif ar cia man taip atrodo, nes as moraliskai ruosiuosi ir auginu pieva  cool.gif
o kaip girdejau, kad maziausiai skauda po mmm-niu iskart kita diena, tada tipo organizmas kazkoks mieguistas  4u.gif
Papildyta:
aha, gal jai kaip ir ginekologui ir tas pats, bet vis tiek nejauku  blush2.gif

tai kad kosmetologe patraukia tas kelnaites taip kad viska pasiektu smile.gif vat taip kad nepergyvenk nudepiliuos tiek kiek noresi biggrin.gif aisku butu patogiau be ju,bet man dar nejauku ir as bunu su stringiukais blush2.gif as ir einu is kart po mmm,nes girdejau kad maziau skauda mirksiukas.gif
Atsakyti