Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija, priemonės atsiliepimai

o kokio ilgio turi būti plaukeliai depiliuojant su vašku? kuo trumpesni ar kuo ilgesni, ar kaip? aš kai bandžiau su vašku kažkada, tai oi kaip nesisekė, nežinau kodėl.
Atsakyti
QUOTE(Libele @ 2006 04 25, 12:54)
o kokio ilgio turi būti plaukeliai depiliuojant su vašku? kuo trumpesni ar kuo ilgesni, ar kaip? aš kai bandžiau su vašku kažkada, tai oi kaip nesisekė, nežinau kodėl.


Kuo trumpesni, tuo mažesnė tikimybė, kad juos išrausit. Nuo 5mm ir daugiau būtų pats tas ax.gif



Atsakyti
Man atsirado ta pati problema kaip ir Baltijai. Cia tikrai iauginejatys plaukeliai. Bet tai kad man nepadeda nei pilingas, nei joks bruzeklis. Jau vaistais tepu, tai niezejima nuima. Kartais taip nusikasau, kad net saldu darosi.

O si savaitgali pameginsiu su vasku pati nudepiliuoti kojeles. ax.gif Nes pagaliau radau vaska be juosteliu! Ilgai jo teko ieskot....
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2006 04 25, 17:19)
Man atsirado ta pati problema kaip ir Baltijai. Cia tikrai iauginejatys plaukeliai. Bet tai kad man nepadeda nei pilingas, nei joks bruzeklis. Jau vaistais tepu, tai niezejima nuima. Kartais taip nusikasau, kad net saldu darosi.


Man kasymosi ir įauginėjimo bėda praėjo naudojant Byly Retard 2in1 thumbup.gif Eurokose 34Lt, Kosmadoj 36Lt ax.gif Bikini sritį belieka tik nušienauti ir galima rodytis su tikru bikiniu - užgijo visos žaizdelės nuo įaugusių plaukelių ir nebeliko tamsių dėmelių clap.gif


Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 25, 17:06)
Man kasymosi ir įauginėjimo bėda praėjo naudojant Byly Retard 2in1  thumbup.gif  Eurokose 34Lt, Kosmadoj 36Lt  ax.gif  Bikini sritį belieka tik nušienauti ir galima rodytis su tikru bikiniu - užgijo visos žaizdelės nuo įaugusių plaukelių ir nebeliko tamsių dėmelių  clap.gif


O tai ši priemonė nuo įaugimo, stapdanti plaukelių augimą ar kaip ten oficialiai vadinasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egle.a @ 2006 04 25, 18:10)
O tai ši priemonė nuo įaugimo, stapdanti plaukelių augimą ar kaip ten oficialiai vadinasi ax.gif


Pirkau, nes žūt būt reikėjo ko nors nuo įaugimo, ale šitas kremas, kaip rašo, lėtina ir plaukelių ataugimą. Tai teko imt dvejopo poveikio biggrin.gif Ai, veikia jis tik jei plaukeliai išraunami.



Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 25, 17:47)
Pirkau, nes žūt būt reikėjo ko nors nuo įaugimo, ale šitas kremas, kaip rašo, lėtina ir plaukelių ataugimą. Tai teko imt dvejopo poveikio  biggrin.gif  Ai, veikia jis tik jei plaukeliai išraunami.


Aišku.. reiks pabandyti, bent nuo plaukelių įaugimo padės, nors jie man įauga dažiausiai pažastyse blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aglaja @ 2006 04 07, 13:00)
Prieblanda, norejau paklausti, kaip tau sekasi su tuo byly retard?


Nusipirkau tą kremuką ir aš, esu patenkinta, nors naudoju tik 2 savaites, po depiliacijos 10-14 dieną kai atauginėja plaukai man visuome išberdavo kojas, o panaudojus šį kremą kojų neišbėrė, na tik truputį, o kad plaukai mažiau augtų tai tikrai to nepastebėjau. Nors įdomu jei kiekvieną dieną du katrus tepčiau paprastu drėkinamuoju losijonu?

Papildyta:
QUOTE(Libele @ 2006 04 25, 12:54)
o kokio ilgio turi būti plaukeliai depiliuojant su vašku? kuo trumpesni ar kuo ilgesni, ar kaip? aš kai bandžiau su vašku kažkada, tai oi kaip nesisekė, nežinau kodėl.


Ant kojų tai geriau kuo ilgesni. Aš pati tai nesiryžtu depiliuotis, visuome einu pas kosmetologes.
Atsakyti
O kasnors bandė Veet depiliacines putas? Kiek laiko neatauga plaukeliai? Ar tai tinka tik plonų plaukelių turėtojoms?

Ir dar vienas klausimėlis- Gal kas galit rekomenduoti gerą kosmetologę kaune bikini depiliacijai? Gal kai turėsiu kontaktus dings ir gėdos bei baimės jausmas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2006 04 25, 22:11)
O kasnors bandė Veet depiliacines putas? Kiek laiko neatauga plaukeliai? Ar tai tinka tik plonų plaukelių turėtojoms?

mano plaukeliai ne is plonuju,bet man tiko,bet ataugineja jau po kokiu 2 dienu doh.gif taigi dabar ismainiau jas i epiliatoriu good.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 04 25, 18:06)
Man kasymosi ir įauginėjimo bėda praėjo naudojant Byly Retard 2in1  thumbup.gif  Eurokose 34Lt, Kosmadoj 36Lt  ax.gif  Bikini sritį belieka tik nušienauti ir galima rodytis su tikru bikiniu - užgijo visos žaizdelės nuo įaugusių plaukelių ir nebeliko tamsių dėmelių  clap.gif

tikriausiai ir man jo reikia.pasidariau bikini depiliacija pas kosmetologe pries 2 dienas, siandien atsikeliu ir ten daug tokiu mazyciu pulinuku,juodu taskeliu ir po oda matyti iauge plaukeliai blink.gif tikras siaubas verysad.gif ar tas kremukas man isgydis ir pulinukus?ir kiek mazdaug laiko jo uzteks, jei tepsiu tik bikini?ir po kiek laiko matyti rezultatas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Įdomu, ar kosmetologe nudepilioja viską viską? Ar sunkiai prieinamose vietelėse visgi palieka kazkiek? nes man tai kai kur paliko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anciuke: 26 balandžio 2006 - 10:17