Įkraunama...
Įkraunama...

Snieguolė

nors pasaka "Snieguolė ir septyni nykštukai" berods yra prancūzų rašytojo Pero kūrinys, bet juk pats vardas SNIEGUOLĖ- grynai lietuviškas... ax.gif
Atsakyti
man nelabai... nezinau kodel. tiesiog nelabai ir tiek ax.gif
Atsakyti
Kažkada pažinojau Sniegę, tai gal ir nieko, bet jei duotumėt Snieguolės vardą, kažin kaip ji jaustųsi 70-ies metų (nebent būtų maža žila senučiukė)
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2011 10 11, 17:24)
Kažkada pažinojau Sniegę, tai gal ir nieko, bet jei duotumėt Snieguolės vardą, kažin kaip ji jaustųsi 70-ies metų (nebent būtų maža žila senučiukė)


O kaip jaustųsi senutė, vardu Samanta? arba Lėja? arba Andžela? tongue.gif
Man visai gražu Snieguolė, Sniegutė, Sniegė....
Atsakyti
Nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Pazistu Snieguole, ir net labai gerai. Vardas kaip vardas, tik vat ir man toks pats klausimas iskilo:kaip jausis senuciuke einanti su lazdele ir pasaukta vardu Snieguole! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2011 10 11, 15:24)
Kažkada pažinojau Sniegę, tai gal ir nieko, bet jei duotumėt Snieguolės vardą, kažin kaip ji jaustųsi 70-ies metų (nebent būtų maža žila senučiukė)


pažįstu 60metę Snieguolę - jaučiasi normaliai tongue.gif tik jai apskritai nepatinka jos vardas, vadina dažniausiai Sniega.
Sniega man labai gražu. o visos -uolės nelabai: nei Danguolė, nei RAsuolė, nei pan.
Atsakyti
Man ir Snieguolė, ir Sniegė gražu. Snieguolė, beje, yra pirma pavasario gėlytė: maža, trapi, bet dar sniegui nenutirpus žydi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedrėM: 11 spalio 2011 - 19:25
Na Snieguolė man nelabai kažkaip, geriau jau Sniegė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2011 10 12, 11:33)
Na Snieguolė  man nelabai kažkaip, geriau jau Sniegė smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Net nežinau g.gif Nei taip nei taip. Nestebina, bet ir nežavi. Bet gali būti, kodėl ne. Sena ar jauna, iš pasakos, ar gėlė - lai 4u.gif
Atsakyti
Savo dukrytes taip nevadinciau, bet pats vardas priimtinas. Gal todel, kad pazistu labai nuostabia mergina Snieguole.
Atsakyti