Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(xiuke @ 2011 10 12, 23:04)
tai nemaza sumele gausis...bet kaip faina sulaukti siuntinuko, kai is kasiulu uzsisakau, tai laukiu issisiepusi thumbup.gif


Sumokejau 289.29Lt doh.gif Bet uztat koks malonumas yra siuvineti ir galiausiai rezultatu dziaugtis... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 13, 01:37)
Sumokejau 289.29Lt  doh.gif Bet uztat koks malonumas yra siuvineti ir galiausiai rezultatu dziaugtis...  rolleyes.gif


o tu dievuliau kokia sumele unsure.gif o ka tokio suvinesi ispudingo, gal galima butu suzinot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 10 12, 20:23)
Labas,

Rodausi šiandien pasiimtus darbelius:

nuostabūs darbai 4u.gif
metrike tas raidžių lengvumas, man labai patinka-įžiūrima bet nekrenta į akis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 10 12, 21:23)
Rodausi šiandien pasiimtus darbelius:


Labai gražu wub.gif , ypač tralala.
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 13, 00:37)
Sumokejau 289.29Lt  doh.gif Bet uztat koks malonumas yra siuvineti ir galiausiai rezultatu dziaugtis...  rolleyes.gif

nemaza sumele gavosi tai ka tokio ispudingo siuvinesi? bigsmile.gif gal gali parodyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 13 spalio 2011 - 07:28
QUOTE(P.Sh. @ 2011 10 12, 19:23)
Rodausi šiandien pasiimtus darbelius:

wub.gif visi darbeliai puikiai irėminti thumbup.gif

QUOTE(myth @ 2011 10 12, 21:05)
Kalbant apie siulu vnt, tai... mano darbas mazdaug 63.5 x 47.5, tai kai kuriu spalvu reikia po 11, 9, 6 ar 5 vnt., na ir kai kuriu po viena ar kelis... Bet mano schemoje yra tiksliai nurodyta, kiek ir ko reikes. Zinoma, nesitikiu, kad butent taip viskas ir bus, bet bent jau galiu orientuotis... Uzsisakiau daug, apie simta dvidesimt-simta trisdesimt vnt is viso gavosi  doh.gif Dabar beliko sulaukti siuntinio ir pradeti siuvineti... Be galo laukiu  rolleyes.gif

o tu tikra, kad tai matkelių skaičius??? dažniausiai buna surašyti metrai mirksiukas.gif
tai kur yra 11, 9, taip, reiks dvieju matkeliu, nes,jame tik 8m. siūlo

jei nesunku, parodyk lapa, kur yra surašytas kiekis, pasakysim tiksliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Paveiksla jau buvau sioje temoje rodziusi, na bet rodau dar karta rolleyes.gif
user posted image

Is viso 56 spalvos.. Zinokit, dabar ziuriu, tai gali buti ir tikriausiai taip ir yra, kad ten ilgi raso biggrin.gif Raso 'skeins' ir skaicius, o kas tai yra - nezinau, as galvojau, kad vnt biggrin.gif g.gif
Atsakyti
o as suzsisakiau irgi is kasiulu,dviem nedideliem paveiksliukam su medziagom.tai kaina gavosi perpus tavosios tongue.gif bet dabar irgi visda perku geriau maziau,nei daugiau,nes siuvinejimo dezej yra like gal apie 20matkeliu naujutelaiciu,nepradetu spalvu.bet as optimiste,tikiuosi per laika sueis.stai ir dabar,kur siuvinesiu du paveikslus,du matkeliai is mano kraicio biggrin.gif iseis biggrin.gif
beje,as siaip ne arkliuku megeja,bet sitas vaizdas tikrai nuostabus,kazkoks ramybe dvelkiantis. thumbup.gif o schema is kur gavai? rolleyes.gif
Atsakyti
Dar kartą ačiū visoms už įvertinimą, džiaugiuosi, kad jums patiko smile.gif
Tralala įsimylėjau, labai smagiai siuvinėjasi ir ant lino ypač gražiai žiūrisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 13, 09:04)
Paveiksla jau buvau sioje temoje rodziusi, na bet rodau dar karta  rolleyes.gif


Is viso 56 spalvos.. Zinokit, dabar ziuriu, tai gali buti ir tikriausiai taip ir yra, kad ten ilgi raso biggrin.gif Raso 'skeins' ir skaicius, o kas tai yra - nezinau, as galvojau, kad vnt biggrin.gif g.gif

vau grazus darbelis bus bigsmile.gif ..... As kai pati dievinu zirgus ,tai pasakiskas darbelis bus. Tai ka lauksim dabar tavo darbelio kai issiuvinesi mirksiukas.gif sekmes tada laukti prekiu ir pradedant siuvineti toki grozi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 13 spalio 2011 - 08:47
QUOTE(myth @ 2011 10 13, 10:04)
Paveiksla jau buvau sioje temoje rodziusi, na bet rodau dar karta  rolleyes.gif

Is viso 56 spalvos.. Zinokit, dabar ziuriu, tai gali buti ir tikriausiai taip ir yra, kad ten ilgi raso biggrin.gif Raso 'skeins' ir skaicius, o kas tai yra - nezinau, as galvojau, kad vnt biggrin.gif g.gif

bet jau fono, fono kiek... doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 13 spalio 2011 - 09:57
Sveikos, gal kasnors savo lobynuose turit tokia schema, arba kazka panasaus?

user posted image
Atsakyti