Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 12, 20:37)
dar norejau paklausti,radau tokia schema,zuikucio uodegyte kazkokia ispesiota ,rodos kaip siuvineta,bet pukuota.gal cia kokie spec siuliukai,ar juos papesiot tiesiog  reikia  ax.gif


Gal mochera, kaip kai kuriuose Nimue dizainuose?
Atsakyti
Labas,

Rodausi šiandien pasiimtus darbelius:
Dovana draugei gimtadieniui (sorry už foto, skubėjau išsiųsti, tai darbe fotkinau). Tralala dizainas, Natural linas ir DMC siūlai.
user posted image
Dukrytei angelėlis, taip pat Tralala, Natural linas ir DMC siūlai.
user posted image
Metrikas draugų vaikiukui, DMC Somebunny to love dizainas, DMC siūlai (muline ir šilkas, jį naudojau su vašku pirmą kartą, sunku, bet įmanoma) ir Aida 18.
user posted image
Metrike gal duomenys nelabai ryškūs, bet taip ir norėjau, tokio lengvumo. O realiai gali iš arčiau pažiūrėt... na man taip atrodo ax.gif

Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P.Sh.: 12 spalio 2011 - 19:24
QUOTE(P.Sh. @ 2011 10 12, 20:23)
Labas,
Rodausi šiandien pasiimtus darbelius:

Labai grazus visi darbeliai ax.gif .Bet labiausiai man patiko tai metrikiukas toks fainas ir mielas zuikiukas ir grazus visas dizainas ir apipavidalinimas grazu 4u.gif mirksiukas.gif Artimesnis mano megiamam stiliukui. Bet ir anie visai nieko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 12 spalio 2011 - 19:32
QUOTE(Florestina @ 2011 10 12, 18:39)
Aš visada perku po vieną matkelį, jei truks, geriau nusipirkti papildomai, bet dažniausiai dar ir lieka.

Net jeigu paveikslas nemažas turi būti? g.gif Tas, kurį žadu siuvinėti bus ~39x35 ant Aida 14..
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 10 12, 19:37)
Net jeigu paveikslas nemažas turi būti? g.gif  Tas, kurį žadu siuvinėti bus ~39x35 ant Aida 14..


Tikrai yra sunku įvertinti, kiek konkrečiai reikės. Vieno siūlo reikia mažiau, kito- daugiau. Kaip ir sakiau, praktikuoju tai, kad kai truks - tai nusipirksiu trūkstamą, dabar visko yra. Net ir dideliam paveikslui kiekvienos spalvos skirtingas kiekis reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 12, 20:40)
Tikrai yra sunku įvertinti, kiek konkrečiai reikės. Vieno siūlo reikia mažiau, kito- daugiau. Kaip ir sakiau, praktikuoju tai, kad kai truks - tai nusipirksiu trūkstamą, dabar visko yra. Net ir dideliam paveikslui kiekvienos spalvos skirtingas kiekis reikalingas.

Na gerai, bandysiu kolkas po vieną sakytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 10 12, 21:23)
Labas,


Tai tiek 4u.gif

tralala ypac thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz ivertinima:)
Atsakyti
Kalbant apie siulu vnt, tai... mano darbas mazdaug 63.5 x 47.5, tai kai kuriu spalvu reikia po 11, 9, 6 ar 5 vnt., na ir kai kuriu po viena ar kelis... Bet mano schemoje yra tiksliai nurodyta, kiek ir ko reikes. Zinoma, nesitikiu, kad butent taip viskas ir bus, bet bent jau galiu orientuotis... Uzsisakiau daug, apie simta dvidesimt-simta trisdesimt vnt is viso gavosi doh.gif Dabar beliko sulaukti siuntinio ir pradeti siuvineti... Be galo laukiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 12, 20:05)
Kalbant apie siulu vnt, tai... mano darbas mazdaug 63.5 x 47.5, tai kai kuriu spalvu reikia po 11, 9, 6 ar 5 vnt., na ir kai kuriu po viena ar kelis... Bet mano schemoje yra tiksliai nurodyta, kiek ir ko reikes. Zinoma, nesitikiu, kad butent taip viskas ir bus, bet bent jau galiu orientuotis... Uzsisakiau daug, apie simta dvidesimt-simta trisdesimt vnt is viso gavosi  doh.gif Dabar beliko sulaukti siuntinio ir pradeti siuvineti... Be galo laukiu  rolleyes.gif

is savo patirties galiu pasakyti,kad tiek tikrai nereikes rolleyes.gif bent jau as tai tiek neisnaudoju,kiek parasyta schemose schmoll.gif beje,as irgi uzsisakiau jau savo siulus ir medziaga,irgi labai laukiu mirksiukas.gif
Papildyta:
beje,P.SH.labai dailus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 10 12, 22:24)
is savo patirties galiu pasakyti,kad tiek tikrai nereikes  rolleyes.gif  bent jau as tai tiek neisnaudoju,kiek parasyta schemose  schmoll.gif  beje,as irgi uzsisakiau jau savo siulus ir medziaga,irgi labai laukiu  mirksiukas.gif


Ech, ka jau cia.. Kiek liks, tiek liks - panaudosiu kazkur anksciau ar veliau rolleyes.gif Kartu su kruuuuva siulu uzsisakiau audini, adatu rinkini su ziedu, medini lankeli siuvinejimui... Nekantrauju pradeti, o iki tol reiktu atsispausdinti schema - berods 33 psl biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 12, 23:59)
Ech, ka jau cia.. Kiek liks, tiek liks - panaudosiu kazkur anksciau ar veliau  rolleyes.gif Kartu su kruuuuva siulu uzsisakiau audini, adatu rinkini su ziedu, medini lankeli siuvinejimui... Nekantrauju pradeti, o iki tol reiktu atsispausdinti schema - berods 33 psl biggrin.gif

tai nemaza sumele gausis...bet kaip faina sulaukti siuntinuko, kai is kasiulu uzsisakau, tai laukiu issisiepusi thumbup.gif

P.SH... man metrikiukas wub.gif nu tox mielas, ir ireminimas superinis
Atsakyti