Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(cindy @ 2011 10 12, 15:59)
Kreipiuosi į siuvinėtojas dėl siūliukų smile.gif

Schemoje, kur nurodytos spalvos, parašyti simboliai ir atitikmenys spalvų. Bet kodėl net kelios vienodos spalvos pažymėtos skirtingais simboliais? g.gif  Taigi taip tik daugiau maišalynės.. Pvz spalva nr. 435.


Ir dar Strands reiškia - kiek reikės siūlų? smile.gif


Strands- gijų skaičius.

Kaip matau, čia daryta grafika iš xsd (pattern maker) formato. Atidarius pm formate schema būna grafikoj su simboliais arba tik spalvotais langeliais. Todėl ir spalvų lentelėj du simboliai: vienas skirtas schemai tik spalvotais langeliais, o kitas schemai su simboliais. Nes tikrai spausdinsi su simboliais jei neturi spalvoto printerio, kad galėtum atsispausdinti spalvotus langelius. Taigi du simboliai toj pačioj eilutėj, reiškia vieną ir tą pačią spalvą. Tikiuosi aiškiai parašiau.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 10 12, 17:59)


Strands tai giju skaicius su keliomis reikia siuvineti. Del to kai kurios spalvos ir pazimetos po kelis kartus, nes viena simboli reikia siuvineti su dviem gijom, kita simboli su viena gija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva V: 12 spalio 2011 - 16:14
QUOTE(Ieva V @ 2011 10 12, 16:14)


Strands tai giju skaicius su keliomis reikia siuvineti. Del to kai kurios spalvos ir pazimetos po kelis kartus, nes viena simboli reikia siuvineti su dviem gijom, kita simboli su viena gija.


Man rodos, kad keturi simboliai apačioje reiškia belndingą. Reikia imti po vieną skirtingų spalvų giją, sudėti kartu ir siuvinėti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 12, 18:16)
Man rodos, kad keturi simboliai apačioje reiškia belndingą. Reikia imti po vieną skirtingų spalvų giją, sudėti kartu ir siuvinėti. g.gif


Aha, rimtai... po simboliu tarpeliai yra zemyn, vadinas reik imti po viena gija nurodyto numeriuko, sudet kartu ir siuvinet smile.gif
Atsakyti
taip,ten blending-imi po 1 gija abieju spalvu ir siuvineji ta zankliuka smile.gif
Atsakyti
Išmetė tokia reklama iš kasiulai.lt
http://www.kasiulai....er-p-7291.htmls
Gal kas planuoja sakytis? aš visai gundausi, tik dabar jokio užsakymo nenusimato daryti. kažin ar verta?
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 10 12, 17:52)
Išmetė tokia reklama iš kasiulai.lt
http://www.kasiulai....er-p-7291.htmls
Gal kas planuoja sakytis? aš visai gundausi, tik dabar jokio užsakymo nenusimato daryti. kažin ar verta?

nežinau kaip kitoms, man neatidaro unsure.gif
Atsakyti
http://www.kasiulai....ler-p-7291.html
daber turetu pavykti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 12 spalio 2011 - 17:30

QUOTE(Florestina @ 2011 10 12, 17:16)
Man rodos, kad keturi simboliai apačioje reiškia belndingą. Reikia imti po vieną skirtingų spalvų giją, sudėti kartu ir siuvinėti. g.gif

Aišku, dabar supratau smile.gif Dėkui! O kaip žinoti kiek reikės siūlų viskam išsiuvinėti? Dabar planuoju darytis užsakymą ir nežinau kiek pirkti kiekvienos rūšies siūlų g.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 10 12, 17:38)
Aišku, dabar supratau smile.gif Dėkui! O kaip žinoti kiek reikės siūlų viskam išsiuvinėti? Dabar planuoju darytis užsakymą ir nežinau kiek pirkti kiekvienos rūšies siūlų g.gif


Aš visada perku po vieną matkelį, jei truks, geriau nusipirkti papildomai, bet dažniausiai dar ir lieka.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 10 12, 19:30)

zurnaliuka uzsisakyti ? ax.gif as tai internete viska randu ko man reikia biggrin.gif

dar norejau paklausti,radau tokia schema,zuikucio uodegyte kazkokia ispesiota ,rodos kaip siuvineta,bet pukuota.gal cia kokie spec siuliukai,ar juos papesiot tiesiog reikia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 12 spalio 2011 - 18:47
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 12, 19:37)
zurnaliuka uzsisakyti ?  ax.gif as tai internete viska randu ko man reikia  biggrin.gif

dar norejau paklausti,radau tokia schema,zuikucio uodegyte kazkokia ispesiota ,rodos kaip siuvineta,bet pukuota.gal cia kokie spec siuliukai,ar juos papesiot tiesiog  reikia  ax.gif


as manau kad spec. siuliukas mirksiukas.gif Tik nezinau koks, nes kaip tik ziurejau atidziau sita kojine ir ten rinkinyje yra idetas toks siulas kojine
Atsakyti