Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(elzeda @ 2011 10 11, 14:50)
Puikiai padirbėta thumbup.gif . Atvirukus pati darai ar ruošinius perki?


Sitie abu su ruosinukais daryti, bet 95 proc. darau pati. Pirkti sie ruosinaii gal pries 1.5 metu, tai vietom pabluke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 10 11, 18:54)
Mano dar viena atvirute su robotuku, suneno gimtadienio proga.

Saunus atvirukas ir toks dailus dizainas pacio atviruko grazu... mirksiukas.gif
Atsakyti
pupsiukeli varai kosminiu greiciu thumbup.gif , kur iek darbu desi?aisku juk siuvinejam del malonumo...o jua darbai kaip nors ras vietele...smile.gif

NImukui ir drambliukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(megiux59 @ 2011 10 11, 10:41)
Sveikos merginos, as daznai uzeinu pas jus pasigereti jusu darbais thumbup.gif , ir gauti i

oho,saunuole!mieli darbeliai thumbup.gif

QUOTE(*Radvileee @ 2011 10 11, 12:32)
Dovana sesei  ax.gif 

subtilu,nuostabu wub.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 10 11, 13:49)

nu,saunuole!tikrai greita esi 4u.gif

QUOTE(kla @ 2011 10 11, 16:05)
Sveikos, ir as atlekiau pas jus tiesiai is reminimo dirbtuviu su naujuoju Nimue mano

nai nai,kokis Nimue thumbup.gif

QUOTE(Katu @ 2011 10 11, 16:54)
robotukas mazes draugo gimtadieniui[/url]

kaip as ir noreciau gauti siuvineta atvirute dovanu...daug mielesne ir siltesne,kai zinai,kad rankomis daryta,tiek darbelio ideta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 11, 22:23)
pupsiukeli varai kosminiu greiciu thumbup.gif , kur iek darbu desi?aisku juk siuvinejam del malonumo...o jua darbai kaip nors ras vietele...smile.gif

Labai esu uzsivedusi siuvinejimu tiesiog taip greit ir siuvinejasi.... thumbup.gifO dauguma darbeliu pasiliksiu sau patciai ir prikabinesiu visas sienas namuose savo darbeliais biggrin.gif Na po truputi keliu savo darbelius.Na nemazai darbu turiu 40 tai tikrai na nemazai esu ir padovanojusi tik reikia kad gauciau padovanotu darbeliu foto. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Laura81r @ 2011 10 12, 09:12)
nu,saunuole!tikrai greita esi 4u.gif

Aciukas uz grazius zodzius 4u.gif siuvinejimas man kaip manija tai kazkaip greitai ir einas man siuvineti. Kaip vyras sako varau kaip konvejeris biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 12 spalio 2011 - 10:16
Dekui merginos uz pagyrimus. Dabar mintyse keli darbai sukasi ir nezinau kuri pradeti pirmiau, nes reikia susipirkti jam skirtu siulu. smile.gif Reikia greiciau apsispresti, nes labai norisi medziaga imti i rankas.. biggrin.gif
Atsakyti
Labai grazus visu darbeliai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,
labai norėjau patarimo - ant kokios aidos dažniausiai siuvinėjami metrikai?
Atsakyti
QUOTE(perkrauta @ 2011 10 12, 13:10)
Sveikutės  4u.gif ,
labai norėjau patarimo - ant kokios aidos dažniausiai siuvinėjami metrikai?

o buna ivairiai ax.gif pradedancios ant 14 ,ji stambiausia.o jau pramokusios 16,18 .
Atsakyti
labukas,
man tuoj balti arkliai pradės vaidentis kaip siuvinėt noriu.... deja mažylis dabar yra mano laiko valdovas wub.gif pasižiūriu forumą, pasierzinu save, šaunuolės, dėkit daugiau foto, bent turėsiu į ką akis paganyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 10 11, 18:54)
Kiek daug sauniu darbeliu pridejot  thumbup.gif  Visi labai mieli, bet labiausiai i aki krito Radviless dovana sesei - gal kad nebuvau pries tai tokio maciusi...

Mano dar viena atvirute su robotuku, suneno gimtadienio proga.


labai originalu smile.gif reikes gal pasinaudoti tokia ideja ir einant pas ka nors i gimtadieni ar kita kokia proga dovanoti tokius originalius atvirukus smile.gif
Atsakyti
Kreipiuosi į siuvinėtojas dėl siūliukų smile.gif

Schemoje, kur nurodytos spalvos, parašyti simboliai ir atitikmenys spalvų. Bet kodėl net kelios vienodos spalvos pažymėtos skirtingais simboliais? g.gif Taigi taip tik daugiau maišalynės.. Pvz spalva nr. 435.

user posted image

Ir dar Strands reiškia - kiek reikės siūlų? smile.gif
Atsakyti