Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 10 31, 11:17)
Nežinau, kažkaip man jau kuris laikas nerodo visų nuotraukų  verysad.gif
Elzeda, ačiū labai, dabar įgavau pagreitį, ati ri aš manau greitokai visa šeimyna susiburs vienon krūvon  bigsmile.gif


Paprašysiu tavęs, ateityje ištrinti paveikslėlių nuorodas iš citatų. g.gif Nereikia kartoti paveikslėlių, jau daug kartų buvo to prašyta.

Visi darbeliai ir procesai labai gražūs. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 10 31, 00:06)
Mano meškiukai dar tik taip atrodo. Bet gerai, mamytė jau ne viena, su sūneliu abu laukia tėčio ir sesės beigi kambario apstatymo

oi,kokie mieli,ir kaip graziai spalvos dera..
graziai ir idomiai segtuvas padarytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 31, 13:44)
Paprašysiu tavęs, ateityje ištrinti paveikslėlių nuorodas iš citatų. g.gif Nereikia kartoti paveikslėlių, jau daug kartų buvo to prašyta.

Visi darbeliai ir procesai labai gražūs. wub.gif



Tai aš gi visada ištrinu pioneer.gif Tik šį kartą, kadangi pas mane jų nerodo visai, tai ir palikau apsižioplinus, atsiprašau notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Papildyta:
QUOTE(Laura81r @ 2011 10 31, 13:59)
oi,kokie mieli,ir kaip graziai spalvos dera..
graziai ir idomiai segtuvas padarytas  4u.gif



Tikrai, ir man labai patinka tos vos vos besiskiriančios spalvos, kurios ir sukuria visą efektą, nors siuvinėti ne prie dienos šviesos tada tampa labai sunku lens.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2011 10 20, 17:32)
lens.gif 
Kreipiuosi ir šitoje temoje.
Ieškau šios fėjos geros kokybės schemos.
Paieškos temoje tarp nuorodų ją radau, bet schema labai prasta, nesimato simbolių.
Padėkit.

user posted image

Atsakyti
Kokiu graziu darbeliu ir procesu pridejot wub.gif
Man kuo toliau tuo labiau patinka ne siuvineti paveikslai, o viskas kas siuvineta ir pritaikoma kur nors, anksciau ne nepagalvojau kad tiek visur galima panaudoti siuvinejima biggrin.gif
Atsakyti
Zhuvycia - nagi puikiai procesas važiuoja į priekį! thumbup.gif Na bet ir didumas darbelio šito doh.gif biggrin.gif Spalvos puikios... (kaip ir tikiesi iš Dimensions...)

Džeine - labai gražūs motyvai, man jie tokie "minkšti"... smile.gif Aš tik gal būčiau segtuvą bandžiusi apvilkti medžiaga - harmoningiau turbūt žiūrėtųsi tas siuvinėtas motyvast ant medžiagos (tiesa, įtariu, apvilkti segtuvą nemenktas iššūkis, o ir medžiagos daug reikia rolleyes.gif )
Atsakyti
Na jau ta raidelė ant knygelės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Mano planų sąraše ir jos yra biggrin.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 31, 09:31)
Dzeine-fantastika! wub.gif ar labai sunku tas rozytes daryt? as vis gundausi pradet,bet nesiryztu,va,kad kas pagalbon ateitu ir kartu bent pora pagamintume,gal butu ir drasiau blush2.gif bet labai grazus darbeliai-as noreciau tokio segtuvo wub.gif


Visai nesunku. Berods prie ATALIE schemų yra pridėta kaip jas sukti. Man labai patiko procesas ir vaizdelis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~♥KaipTaiKaip♥~: 31 spalio 2011 - 15:08
Sveikos darbštuolės. Seniai besirodžiau, na ateinu visalaika pasižiūrėti kokių grožių prikūrėte, bet pati vis nesireiškiau.
Pirmiausiai pasidalinu naujiena iš kasiulai.lt, gal kuriai pravers.
user posted image
Vienas paskutinių darbelių visoms 1000 kartų matytas, na bet man pasakė kad gražesnio ir meilesnio už šita peveiksliuka nėra, ir vėl teko jį siuvinėti biggrin.gif
user posted image
O čia Kalėdoms prie dovanos priedas. (dovana susijusi su paveiksliuku) Pirma karta siuvinėjau ant 16 ct aidos , Šitam paveikslėliui man norisi išsiuvinėti dar kažkoki užrašą, kaip pvz. "Mėgaukis akimirka" ar pan.
user posted image
Na o dar vieno paveiksliuko likimas neaiškus, ardyta siuvinėta- ardyta siuvinėta begale kartų, turbūt pabaigos nesulauks biggrin.gif
Atsakyti
Mielos siuvinėtojos, turiu problemėlę ir prašau jūsų pagalbos ax.gif Noriu išsiuvinėti močiutei tokį angeliuką:

user posted image

Šiam paveiksliukui reikia tik trijų spalvų 676, 677 ir 729. Dvi nusipirkau, o 677 nėra. Siųstis vieną matkelį internetu ir mokėti už pristatymą būtų nesąmonė, o daugiau siūliukų šiuo metu man nereikia. Yra parduotuvėje anchor atitikmuo, bet ką aš paskui su tuo vienu anchor matkeliu veiksiu - daugiau tokių neturiu. Pagalvojau, kad jei jau pirkti atitikmenį, tai geriau jau DMC. Juk tų rudų šviesių atspalvių daug yra unsure.gif Gal tos, kurios turite gausias DMC siūliukų kolekcijas galėtumėte patarti kokia kita spalva būtų panašiausia į 677?
Atsakyti
Labas, siuvinėtojos. Turiu kasiulai.lt kuponą 50 lt, galėčiau perleisti šiek tiek pigiau 4u.gif galioja iki Naujų metų
Atsakyti
QUOTE(mege2 @ 2011 10 30, 11:50)
Na su PM schemom tai reiktų kažkaip atsargiai.. Pati dabar siuvinėju DIM drugelius ir radau nemažai netikslumų PM schemoje. Gerai, kad turiu abi ir originalią, ir PM tai nesunku pasitikrinti.

Ar kas nors jau išsprenė šį puzzle? Man atrodo kad nevietoj spalvos tos, kur žaliais ir raudonais taškeliais pažymėjau. Originalioje nuotraukoje linija po vyro akim išryškėja kaip tamsesnė už foną, o tavo darbe atvirkščiai - ta linija šviesesnė.

user posted image



Deja, sios puzles dar nieks neissprende ir tiksliu spalvu neatrado. sakote reikia sukeisti vietomis spalvas?
Butu gerai, jei kitoms taip nenutiktu, ir turimose schemose (kad ir pas Uodegyte) butu geri numeriai. nes tikrai gaila laiko.. ir darbo....
sekems visoms.
P.S. atvirutes helouvyno ir rozytes is siulu-labai fainos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 10 31, 16:09)
Gal tos, kurios turite gausias DMC siūliukų kolekcijas galėtumėte patarti kokia kita spalva būtų panašiausia į 677?


Rinkčiausi kažką iš šitų:
3823 (vos vos šviesesnė nei 677)
3047 (kiek labiau į pilkumą, gali priduoti šiokio tokio šaltumo bendram vaizdui)
745 (vos vos tamsesnė nei 677, labiau į geltonumą)
Atsakyti