Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

dėkui, mergaitės, už pagyras 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 10 27, 14:13)
Bet SPALVOS IS PROGRAMOS VERVACO ORIGINALIOS!


Na su PM schemom tai reiktų kažkaip atsargiai.. Pati dabar siuvinėju DIM drugelius ir radau nemažai netikslumų PM schemoje. Gerai, kad turiu abi ir originalią, ir PM tai nesunku pasitikrinti.

Ar kas nors jau išsprenė šį puzzle? Man atrodo kad nevietoj spalvos tos, kur žaliais ir raudonais taškeliais pažymėjau. Originalioje nuotraukoje linija po vyro akim išryškėja kaip tamsesnė už foną, o tavo darbe atvirkščiai - ta linija šviesesnė.

user posted image

QUOTE(Dvi @ 2011 10 28, 22:07)
Markeris išsiplauna visada.

Gal čia dar ir nuo audinio priklauso, nes kartais reikia merk į drugną vandenį, kad išnyktų, o kartais ir pats per ilgą laiką ore išblanksta. Prieš metus susitaškavau DMC Aida (14 ct), spalva Marble 677 iš kasiulai.lt ir dabar su mikroskopu reik ieškot, kur tie taškeliai yra lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mege2: 30 spalio 2011 - 10:17
pritariu megei2, ten turbut sumaisytos atvirksciai spalvos. nes kaip ir daileje,pirmiau eina seselis (tamsiausias), paskui pusseselis (sviesesnis) ir taip pereinanciai isplaukia i fona. tikrai reiketu pasitikrinti. gaila ideto darbo ir darbelis grazus, bet rezultatas nebus "naturalus" jei taip galima issireiksti.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 10 29, 16:28)


LT nesveikos kainos schmoll.gif

va cia kur kas pigiau http://www.ebay.com/...=item484251becd




tas Travian langas rrrrrrrrrr doh.gif atidarant ikeltas ikonas..... cool.gif
Atsakyti
Mano meškiukai dar tik taip atrodo. Bet gerai, mamytė jau ne viena, su sūneliu abu laukia tėčio ir sesės beigi kambario apstatymo

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 10 31, 03:06)
Mano meškiukai dar tik taip atrodo. Bet gerai, mamytė jau ne viena, su sūneliu abu laukia tėčio ir sesės beigi kambario apstatymo


Nugi, labai puiku wub.gif , tikiu, kad ir tėtis su sese netrukus atsiras.
Atsakyti
Linksmo helovyno !!!

user posted image
Atsakyti
o čia mano naujausi darbeliai, suktos rožytės iš kaspinėlių ir siūlų smile.gif

užrašų knygelė

user posted image

ir segtuvas atvirlaiškiams

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 10 31, 09:51)
Linksmo helovyno !!!

user posted image



QUOTE(Džeinė @ 2011 10 31, 10:12)
o  čia mano naujausi darbeliai, suktos rožytės iš kaspinėlių ir siūlų  smile.gif

užrašų knygelė

user posted image

ir segtuvas atvirlaiškiams

user posted image



Nežinau, kažkaip man jau kuris laikas nerodo visų nuotraukų verysad.gif


Elzeda, ačiū labai, dabar įgavau pagreitį, ati ri aš manau greitokai visa šeimyna susiburs vienon krūvon bigsmile.gif
Atsakyti
Dzeine-fantastika! wub.gif ar labai sunku tas rozytes daryt? as vis gundausi pradet,bet nesiryztu,va,kad kas pagalbon ateitu ir kartu bent pora pagamintume,gal butu ir drasiau blush2.gif bet labai grazus darbeliai-as noreciau tokio segtuvo wub.gif
Atsakyti
knygute, segtuvas wub.gif
ir meskiuku procesas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 10 31, 12:17)
Nežinau, kažkaip man jau kuris laikas nerodo visų nuotraukų  verysad.gif
Elzeda, ačiū labai, dabar įgavau pagreitį, ati ri aš manau greitokai visa šeimyna susiburs vienon krūvon  bigsmile.gif



Supratau doh.gif Geras, neseniai užblokavau savo kompe visokius "blogus" puslapius, kad vaikai netyčia nepapultų kur nereikia, pasirodo, radical.ru tame sąraše yra lotuliukas.gif Ir negaliu pamatyti pusės darbelių dabar g.gif
Atsakyti