Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 16:12)
aida 16,siulai DMC, siuvinejo merginos rr as tik skaicius


Faina matuoklė, labai tie klounai simpatiški. Gal kokių mažulyčių cirko atributų reikėtų pasiuvinėt prie skaičių - kamuoliukų kokių, burtų skrybėlių ar dar ko, kad nebūtų taip tuščia, ale man ir taip gražu.

QUOTE(Spindulia @ 2011 10 28, 16:15)
Inessiu pakalbejo apie ugio matuokle, tai jungiuos prie jos ir parodau saviske  4u.gif  Labai nepeikit, nes cia buvo galima sakyti mano primasis siuvinetas darbelis (pries ji buvo tik miniatiuriniai paprastuciai delfinukai pasibandymui kas tas siuvienijimas yra  smile.gif )


Tai ką čia peiksi tokį grožį. Šaunuolė thumbup.gif

QUOTE(Kaktusine @ 2011 10 28, 19:22)
Kaip žadėjau, pabaigtas Dimensions Tulip Trio originalus rinkinys 41x30cm smile.gif
Patinka man DIM siūlų žaismas. Beliko įsirėminti.


Vajezau su visais angelais, koks grožis wub.gif wub.gif Vos nuo kėdės nenukritau... Tikrai Dimensions įkvepia...
Atsakyti
Ar matėt, iš kur "gimė" šis rinkinys? Kažkada radau smile.gif

Angelique TulipsI by Igor Levashov
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 10 28, 18:22)
Kaip žadėjau, pabaigtas Dimensions Tulip Trio originalus rinkinys 41x30cm smile.gif
Patinka man DIM siūlų žaismas. Beliko įsirėminti.

vau kaip graziai atrodo darbelis bigsmile.gif Ir spalvos tokios nuostabios labai grazus darbelis ir dydis nemazas wub.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 10 28, 19:22)
Kaip žadėjau, pabaigtas Dimensions Tulip Trio originalus rinkinys 41x30cm smile.gif
Patinka man DIM siūlų žaismas. Beliko įsirėminti.


Baisai grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
pabaigti, bet dar nerėminti: mylimiausias Tra la la
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

primityvas Marion the librarian
user posted image

dabar siuvinėju paveiksliuką, kuris turėtų virsti advento kalendoriumi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 10 28, 20:04)
Ar matėt, iš kur "gimė" šis rinkinys? Kažkada radau smile.gif


Pagal sita Igor Levashov ir daugiau schemu padaryta yra smile.gif
Atsakyti
Kaktusine - čia mano svajonių darbelis wub.gif Nerealu wub.gif
Jurginėli - labai dailu 4u.gif
Atsakyti
Tulpes nuostabios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 10 28, 16:22)

wauuu,nuostabu thumbup.gif ispudinga!viskas taip suderinta thumbup.gif
Atsakyti
Tai dabar net nebežinau ką daryti unsure.gif Susibraižiau visą Aida medžiagą tuo markeriu, bet siuvinėti nepradėjau... Gal net nepradėt, jeigu neišsiskalbia tas mėlynumas, gal kitą medžiagą imti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 10 28, 20:40)
Tai dabar net nebežinau ką daryti unsure.gif  Susibraižiau visą Aida medžiagą tuo markeriu, bet siuvinėti nepradėjau... Gal net nepradėt, jeigu neišsiskalbia tas mėlynumas, gal kitą medžiagą imti...  g.gif

būk rami ,siuvinėk,jei braižei spec markeriu mirksiukas.gif ,išsiskalbs,aš va ką tik pabaigusi darbelį išskalbiau ,tik pakišus po vandeniu mėlynumai išnyko drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kokios tulpes nerealios wub.gif

O Tralala, labai grazus darbeliai mirksiukas.gif , bet man kazkaip nelimpa sitokie darbeliai, matyt iki sito dizaino dar nepriaugau blush2.gif

Cindy, tu pabandyk kampa medziagos paplauti, jei issiplauna, viskas manau bus gerai ir siuvinek mirksiukas.gif As tai dabar taip ir darau, pasibandau ant kokio kampo 4u.gif
Atsakyti