Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

kad visa matytusi neina is arciau user posted image kaip matot kai kuriuos skaicius persiuvinejau is naujo smile.gif

man tustoka ji,bet norejau kad ilgiau jos uztektu

Spindulia,labai grazi matuokle wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 28 spalio 2011 - 14:25
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 15:25)
kaip matot kai kuriuos skaicius persiuvinejau is naujo smile.gif

man tustoka ji,bet norejau kad ilgiau jos uztektu

Spindulia,labai grazi matuokle wub.gif



Murkse, Inessiuuu aciu 4u.gif

Va is arciau matau kad irgi kaip as apsiuvus ko gero soniukus, tikiuosi nesupyksi noriu patarti 4u.gif O tu nenori kaip mano matuoklej apnerti arba storu siulu apsiuti soniukus? Ir as prie tokiu super klounu rinkciausi siuvineti ar nerti siulu, kur daug spalvu pereinanciu is vienos i kita, tada manau ir nebeatrodytu tustoka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 16:12)
aida 16,siulai DMC, siuvinejo merginos rr as tik skaicius

Labai linksma matuoklė biggrin.gif pamatau ją ir taip gera pasidaro, kad ir aš prisidėjau prie šio drabelio rolleyes.gif

QUOTE(Spindulia @ 2011 10 28, 16:15)
Inessiu pakalbejo apie ugio matuokle, tai jungiuos prie jos ir parodau saviske  4u.gif

Puikus darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 10 28, 16:15)
Inessiu pakalbejo apie ugio matuokle, tai jungiuos prie jos ir parodau saviske  4u.gif  Labai nepeikit, nes cia buvo galima sakyti mano primasis siuvinetas darbelis (pries ji buvo tik miniatiuriniai paprastuciai delfinukai pasibandymui kas tas siuvienijimas yra  smile.gif )


grazu wub.gif

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 16:25)
kad visa matytusi neina is arciau


smagus klaunai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 10 28, 14:30)
Murkse, Inessiuuu aciu  4u.gif 

Va is arciau matau kad irgi kaip as apsiuvus ko gero soniukus, tikiuosi nesupyksi noriu patarti  4u.gif  O tu nenori kaip mano matuoklej apnerti arba storu siulu apsiuti soniukus? Ir as prie tokiu super klounu rinkciausi siuvineti ar nerti siulu, kur daug spalvu pereinanciu is vienos i kita, tada manau ir nebeatrodytu tustoka  4u.gif

ai ten buvo ka tik gauta ,sonai apsiuti,kad nespurtu. Siuvau mandra siule,tokiais lankeliais. Dar teks su zirklutem pasidarbuot karpant biggrin.gif antra puse,balta medvilnine medziaga.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 16:21)
ai ten buvo ka tik gauta ,sonai apsiuti,kad nespurtu. Siuvau mandra siule,tokiais lankeliais. Dar teks su zirklutem pasidarbuot karpant biggrin.gif antra puse,balta medvilnine medziaga.


Aaa blush2.gif Kai pabaigsi imesk is abieju pusiu kaip apipavidalinai, man labai smalsu mirksiukas.gif Nes maniske taip ir liko tik viena medziaga, be kitos puses ir taip buvo sunku sugalvoti kazka graziai su tais sonais ir dabar nesu dar galutinai patenkinta, na bet jau yra kaip yra doh.gif Bet ateiciai man labai butu naudinga pamatyti ir kitoki varianta ax.gif
Atsakyti
tai imeciau biggrin.gif ten tas rastas nesimato,su siuvinke siuvau. Antroj pusej balta ir viskas. virsuj ir apacioj isikis pagaliukai ir virvute uzrisiu,kad pasikabintu. Nieko mandro nedarysiu daugiau. Bus gerai kaip yra. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 15:12)
aida 16,siulai DMC, siuvinejo merginos rr as tik skaicius

Visai nieko ugio matuokle grazu mirksiukas.gif tik manau reiktu krastelius kazkaip apipavidainti is vis tada labai grazu bus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Spindulia @ 2011 10 28, 15:15)
Inessiu pakalbejo apie ugio matuokle, tai jungiuos prie jos ir parodau saviske  4u.gif  Labai nepeikit, nes cia buvo galima sakyti mano primasis siuvinetas darbelis (pries ji buvo tik miniatiuriniai paprastuciai delfinukai pasibandymui kas tas siuvienijimas yra  smile.gif )

Labai grazu nuostabi ugio matuokle 4u.gif wub.gif pukiai krasteliai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip žadėjau, pabaigtas Dimensions Tulip Trio originalus rinkinys 41x30cm smile.gif
Patinka man DIM siūlų žaismas. Beliko įsirėminti.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kaktusine,
labai dailus darbas: nuopstabios spalvos ir jau bais lygūs kryželiai wub.gif wub.gif

ūgio matuoklės simpatiškos, tik toj kur su klaunais norėtūs dar kažkokio akcentėlio prie skaičių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 10 28, 18:22)
Kaip žadėjau, pabaigtas Dimensions Tulip Trio originalus rinkinys 41x30cm smile.gif
Patinka man DIM siūlų žaismas. Beliko įsirėminti.


thumbup.gif darbas. spalvos gražios , dydis įspudingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2011 10 28, 17:22)
Kaip žadėjau, pabaigtas Dimensions Tulip Trio originalus rinkinys 41x30cm smile.gif

Vajej kaip gražuuuu wub.gif
Atsakyti