Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 13:29)
Prisiruosiau apiformint ugio matuokle. Ploviau,bet (kazkuri,kuri man rr juos siuvinejo buvo susibraiziusi langeli) neissiplove markeris,ligo gelsvi langeliai. Per daug nepergyvenu ir taip jau sudurimo siule turi. Norejau pranest,kad zinotumet,kad gali nebeissiplaut unsure.gif

Čia nuo to turkio spalvos markerio?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
Čia nuo to turkio spalvos markerio??


taip ,man taipat gelsvi liko.sako kad ilgai negalima laikyti (pasidejus i spinta kazkuriam laikui)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 28 spalio 2011 - 13:17
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 12:29)
Prisiruosiau apiformint ugio matuokle. Ploviau,bet (kazkuri,kuri man rr juos siuvinejo buvo susibraiziusi langeli) neissiplove markeris,ligo gelsvi langeliai. Per daug nepergyvenu ir taip jau sudurimo siule turi. Norejau pranest,kad zinotumet,kad gali nebeissiplaut unsure.gif


Aš šoke blink.gif , tą markerį naudoju visada ir niekad negirdėjau, kad neišsiplautų. Reiks anam forume merginų paklausti, gal ir joms pakiaulinau. Aš darau su plovimu taip: pirmiausia pamerkiu siuvinį į indą su švariu šiltu vandeniu (ne karštu), kai išnyksta markeris, tada vandenį išpilu ir skalbiu su skystu skalbikliu arba plaukų šampūnu. Tikrai niekas neliko. O susibraižiau tik dėl patogumo, nes viršutinį siūlą siuvinėju į kitą pusę nei kitos merginos, todėl turėjau siuvinėti pasukus stačiu kampu. g.gif

Toks markeris.

Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 28, 13:17)
taip ,man taipat gelsvi liko.sako kad ilgai negalima laikyti (pasidejus i spinta kazkuriam laikui)


Dar nei metai nepraėjo, kai jį pirkau. g.gif
Atsakyti
gal per ilgi buvo ant medziagos g.gif isnyko kai ploviau, bet paskui tokie nezymus gelsvi kvadraciukai pasirode kai isdziovinau.

Neprgyvenk 4u.gif nera man svarbu,o ir nesimato is pirmo zvilgsnio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 28 spalio 2011 - 13:50
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 13:50)
gal per ilgi buvo ant medziagos g.gif  isnyko kai ploviau, bet paskui tokie nezymus gelsvi kvadraciukai pasirode kai isdziovinau.

Neprgyvenk 4u.gif nera man svarbu,o ir nesimato is pirmo zvilgsnio smile.gif


Išsitraukiau savo bijūnus, tiksliai keliose vietose matosi gerai įsižiūrėjus, reiškia reikia jį naudoti minimaliai, o geriausia ant gelsvos medžiagos. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 28 spalio 2011 - 14:07
tuoj nufotkinsiu,betruksta pagaliuku ir pakabo
Atsakyti
isijungsiu ir as i pokalbi, as irgi naudoju ta isnykstanti po suslapinimo flamasteri. Tai ir man jau teko susidurti su tuo, kad po plovimo lieka zymes doh.gif Kaip raso, reik pirmiausiai ji suslapinti su saltu vandeniu ir turi issiskalbti, su linu ir balta Aida man viskas buvo gerai, o vat su raudona Aida liko nemenkos zymes, nors laikiau ispiesus ne ilgiau nei savaite (siuvinejau prijuostele buteliui) doh.gif Tai dabar naudoju irgi tik labai jau minimaliai kur reik verysad.gif
Atsakyti
aida 16,siulai DMC, siuvinejo merginos rr as tik skaicius
user posted image
Atsakyti
Inessiu pakalbejo apie ugio matuokle, tai jungiuos prie jos ir parodau saviske 4u.gif Labai nepeikit, nes cia buvo galima sakyti mano primasis siuvinetas darbelis (pries ji buvo tik miniatiuriniai paprastuciai delfinukai pasibandymui kas tas siuvienijimas yra smile.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 15:12)
aida 16,siulai DMC, siuvinejo merginos rr as tik skaicius


thumbup.gif bet taip iš arčiau norisi pamatyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 28, 15:12)
aida 16,siulai DMC, siuvinejo merginos rr as tik skaicius


thumbup.gif labai smagi ideja mirksiukas.gif tik man noretusi kazkokio remo aplink blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 10 28, 15:15)
Inessiu pakalbejo apie ugio matuokle, tai jungiuos prie jos ir parodau saviske  4u.gif  Labai nepeikit, nes cia buvo galima sakyti mano primasis siuvinetas darbelis (pries ji buvo tik miniatiuriniai paprastuciai delfinukai pasibandymui kas tas siuvienijimas yra  smile.gif )

busiu pirma kuri išpeiks lotuliukas.gif
labai man patinka paveiksliukas, spalvos irgi super. Ir apipavidalinta thumbup.gif
Atsakyti