Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 27, 20:07)
na as raktelio nerasiau ir neieskojau,o pas daugelio schemos su negerais rakteliais.del vervaco visada sakiau,but atsargesnems.kas neaisku su raktu,reikia ziureti pagal kazkieno issiuvineta,ir telieka pasikliauti jos surasytom spalvom.

Butent smile.gif bet kaip sakiau, kiekvienam savo smile.gif man asmeniskai pilkas - demem negrazu, o rusvas ne pirmas verveco ir man tai tkrasis vervaco. Nes ir originala rankose esu ciupinejus, jis butent yra rusvas ir kiek parodose maciau (is originaliu rinkiniu siuvineta) sitas paveikslas kaip ir didzioji dauguma yra rusvi smile.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(pelika @ 2011 10 27, 21:11)
Butent smile.gif bet kaip sakiau, kiekvienam savo smile.gif man asmeniskai pilkas - demem negrazu, o rusvas ne pirmas verveco ir man tai tkrasis vervaco. Nes ir originala rankose esu ciupinejus, jis butent yra rusvas ir kiek parodose maciau (is originaliu rinkiniu siuvineta) sitas paveikslas kaip ir didzioji dauguma yra rusvi smile.gif  4u.gif

prikisa schemu su tais pm schmoll.gif ir originalo nebeatskirsi schmoll.gif as pvz pasikartosiu ,siuvinejau taipat is pm,ir schema buvo is paveikslelio perdaryta,o nuotrauka rodes kad vervaco .kazkuri siuvinejo pedutes,jos buvo rozines,ir galva guldziau kad taip neturi buti,visur maciau kad kojytes ir ruduma.o pasirodo taip ir turejo buti.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 10 27, 18:54)
P.S.- o Lietuvoje rašom lietuviškai

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 10 26, 15:37)
Ireminti DIM A Row Of Love


wub.gif
QUOTE(Spindulia @ 2011 10 27, 15:35)

O bigsmile.gif gražu, rodyk daugiau smile.gif

Į diskusiją nesikišiu, jau nebenoriu....

Dėl LT raidžių - pas mane jos taip pat nesužymėtos, kai jas naudoji po poros dienų jau prisimeni kur kuri yra smile.gif
Atsakyti
Sėdžiu dabar namie pas tėvus, ir "mušu save" kad nepasiėmiau siuvinėti Mirabilios doh.gif nes taip nėra ka veikt TV žiūrint verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 27, 20:50)
Sėdžiu dabar namie pas tėvus, ir "mušu save" kad nepasiėmiau siuvinėti Mirabilios  doh.gif  nes taip nėra ka veikt TV žiūrint  verysad.gif  4u.gif

Priklausomybė nuo siuvinėjimo, aš tai siuvinius pirmiausiai ir susipokuoju kur nors važiuodama lotuliukas.gif tikiuosi per šį ilgą savaitgalį irgi pribaigsiu savo Mirabilia Bluebell ... liks tik metalikų ir karoliukų siuntinio sulaukt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2011 10 27, 17:40)
Man tai svarbu,kad darbas gerai matytusi o ar jis ant sienos,sofos ar dar kur tai man visai netrugdo  ax.gif o daryti foto lauke tai gal ir gali tos kurios nuosavame name gyvena,nes pvz. man su darbu tarp daugiaaukščių lakstyti ir ieškoti gražaus fono tai jau tikrai schmoll.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Princesė @ 2011 10 27, 17:52)
del spalvu-siaip to paveikslo yra keletas variantu, pasirinkau originalu-is programos,

Ne del atspalviu kalba eina. Tarp tamsiu spalvyciu isimaisiusi sviesi spalva tavo darbely.Nera vientiso ir grazaus perejimo. Su Vervaco taip jau buna, todel rinktis reikia labai atsargiai. Bet jei tau tai netrukdo, tai viskas tvarkoj. Man grazesnis tas variantas kur spalvu perejimai svelnus. ir nesvarbu rudi tai atspalviai ar ryzi, ar pilki. biggrin.gif

QUOTE(rasiux- @ 2011 10 27, 18:54)
P.S.- o Lietuvoje rašom lietuviškai- t.y. naudodami raides "ą č ę ė į š ų ū"  mirksiukas.gif

Jei kam labai sudetinga perskaityti postus be lt raidziu, mano postu galit neskaityti. Nepyksiu.

QUOTE(pelika @ 2011 10 27, 19:58)
Princese siuvinejamu raktu gausis toks:

O su rusvais - ryzais atspalviais toks:

Man spalvos grazesnes pirmojo, bet neziurint to rinkciausi antraji, nes pirmajam matyt sumaisytos spalvos. Negrazus perejimai. tiesiog butu gaila darbo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 10 27, 19:54)
Jei savo nuomonę būtum išdėsčiusi maždaug taip "kitą kartą, kad darbelis geriau matytųsi stenkis, kad į kadrą nepakliūtų aplinkos elementai"- manau, kad įsižeidusių nebūtų.




Uodegyte, svarbu ne ka pasakai-o kaip pasakai. Labai teisingai Rasiux pastebejo. Ta pati daolyka galima pasakyti visia kitip-neizeidzianciai.
Zinau, kad galbut pati to nenoredama issauki pykti i save... cia patarimas ne tik forumui, bet ir gyvenimui. as nepykstu, viskas ok. cia tik patarimas smile.gif
Papildyta:
Na, o dabar kad musu diskusijos nenueitu veltui prasau visu patarimo:)
siuvineju vervaco "Su teciu" (procesa rodziausi)
stai tokiais numeriais is vervaco programos (atsiprasau kad didele nuotrauka) blush2.gif blush2.gif

user posted image

kaip supratau, cia kazkokia spalva yra ne tokia-prasau pagelbeti-gal kas siuvinejote, kuria spalva reikia keisti.

turiu ir tokias spalvas (cia gausis rudais atspalviais):
user posted image
siuvineta varianta maciau-man asmeniskai tas nerudas grazesnis. todel noreciau pagalbos ir patarimo kaip pataisyti ta pirma paveiksla, kad butu grazus perejimai.
Nes ketinu ir antra toki pat siuvineti, bet noriu, kad graziai gautusi.
aciu, uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 10 28, 10:48)

paskutini karta pagelbesiu ,parasiau i osinka ,gal kas atsakys.gal bus siuvinejusiu ,ir pasidalins raktu.o daugiau nebesirodysiu,ir nepykdysiu jusu g.gif



QUOTE(pelika @ 2011 10 27, 21:11)
Butent smile.gif bet kaip sakiau, kiekvienam savo smile.gif man asmeniskai pilkas - demem negrazu, o rusvas ne pirmas verveco ir man tai tkrasis vervaco. Nes ir originala rankose esu ciupinejus, jis butent yra rusvas ir kiek parodose maciau (is originaliu rinkiniu siuvineta) sitas paveikslas kaip ir didzioji dauguma yra rusvi smile.gif  4u.gif

dauguma ,bet ne visi smile.gif vieni rudi,kiti rusvi,o sis metrikas butent yra kremines,kuno spalvos,ir rudos derinys.ir jis neturi buti ryzas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 28 spalio 2011 - 09:23
Uodegyte- nieks nesako, kad nesirodytum- tik rodyk savo šaunius darbelius, o kai norėsi kritikuot- kaip tas vilkas iš pasakos- paplonink liežuvį ir viskas gerai išeis mirksiukas.gif . Man taip pat dažnai norisi tiesiai šviesiai rėžti (čia kaip su tom LT raidėm- iš tiesų taikiau tau, kad jei kritikuoji aštriai, gali ir pati tokios kritikos sulaukti, atiprašau už tai), bet stengiuosi susivaldyti ir kaip nors neutraliu tonu tai padaryti.
Taika, mergos- varom siuvinėti, kad po ilgojo savaitgalio nors ką turėtumėm pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 10 28, 11:22)
Uodegyte- nieks nesako, kad nesirodytum- tik rodyk savo šaunius darbelius, o kai norėsi kritikuot- kaip tas vilkas iš pasakos- paplonink liežuvį ir viskas gerai išeis  mirksiukas.gif . Man taip pat dažnai norisi tiesiai šviesiai rėžti (čia kaip su tom LT raidėm- iš tiesų taikiau tau, kad jei kritikuoji aštriai, gali ir pati tokios kritikos sulaukti, atiprašau už tai), bet stengiuosi susivaldyti ir kaip nors neutraliu tonu tai padaryti.
Taika, mergos- varom siuvinėti, kad po ilgojo savaitgalio nors ką turėtumėm pasirodyti  mirksiukas.gif

is tiesu ,tokia kritika issakyti ismokau is kaikuriu forumieciu blush2.gif
Atsakyti
matyt vakar uzrustinau kazka, na taip nesiseke siuvinet doh.gif daug issiuvinejau beveik puse lapo,o ir jo puses puse reik ardyt,vakar kantrybes nebeturejau schmoll.gif smile.gif

Uodegyte, jauciu zinau is kurios forumietes ismokai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 28 spalio 2011 - 09:29