Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Metaxa @ 2011 10 10, 21:54)
tikrai ne tas pats schmoll.gif aš irgi taip galvojau kol neteko paskui paveikslo ardyti kai sumaisiau į baltą plotą white ir blanc spalvas. Iš pirmo žvilgsnio jos atrodo vienodos, o iš tikrųjų white yra tokia "švari", galbūt blizgesnė, kaip rūbai per reklamas nauji prieš nuskalbiant lotuliukas.gif , o blanc labiau matinė, šiek tiek lyg pilkšvumo turi lyginant su white 4u.gif

askalbu apie toki http://www.kasiulai....lanc-p-792.html tik galvoju,kodel skliausteliuose raso blanc g.gif
o tu gal turi omeny sita? http://www.kasiulai....5200-p-794.html as turiu ir tokia ir tokia spalva,ir tikrai skirtumas yra.man schemoj nurodytas white siulas,o DMC kitokio white kaip ir nera.yra tik bright white g.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 10 10, 16:22)
galvoju kazi uzsisakius remu man iremintu paveiksla kazkas klaipedoj?  g.gif
arba per kiek laiko tam salone iremina paveiksla? itariu jau ireminto darbo pastu nesiustu/  g.gif

ir turiu klausimeli... i ka atkreipti perkant lankeli siuvinejimui?  g.gif
kad ewa gerai itemptu o tai toks skuduriukas lyginant su aida, kad net smagumo dalis pradingsta besiuvinejant...


aš galvoju, kad Janonio gatvėj turėtų įrėminti ir su atsineštu rėmeliu g.gif

o dėl lankelio kiek esu girdėjusi kalbų, kad geriausi yra mediniai, pati turiu siuvinėjimo rėmą, tai nėra tekę siuvinėti su lankeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 10 10, 22:54)
tikrai ne tas pats schmoll.gif aš irgi taip galvojau kol neteko paskui paveikslo ardyti kai sumaisiau į baltą plotą white ir blanc spalvas. Iš pirmo žvilgsnio jos atrodo vienodos, o iš tikrųjų white yra tokia "švari", galbūt blizgesnė, kaip rūbai per reklamas nauji prieš nuskalbiant lotuliukas.gif , o blanc labiau matinė, šiek tiek lyg pilkšvumo turi lyginant su white 4u.gif


Kad būtų užrašas "White" ant matkelio niekada nemačiau, paprastai būna "Blanc" ir tai yra tas pats. Kitas atspalvis vadinasi sniego baltumo ir jo numeris yra B5200.
White Bright white
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 11, 10:09)
Kad būtų užrašas "White" ant matkelio niekada nemačiau, paprastai būna "Blanc" ir tai yra tas pats. Kitas atspalvis vadinasi sniego baltumo ir jo numeris yra B5200.
White Bright white

vat aš irgi taip sakau ,schemose dažnai būna parašyta DMC "White",o perkant siūlus pvz gyvai parduotuvėje ,kur ant stelažo visi siūlai sukabinti ,niekada nemačiau kad būtų siūlai su užrašu"White",visada tik "Blanc".B5200-tai jau kita spalva,sniego baltumo,o Blanc-pieno baltumo.Blanc ir White tikriausiai tas pats,o kad atspalviai skyrėsi ,tai matyt taip būna ,nes aš pastebėjau jau ne vienoj spalvoj iš DMC paletės ,kad atspalviai skiriasi ,jei siūlas pirktas ne tuo pačiu metu ar iš skirtingų vietų.Turėjau rinkinį kur buvo kinietiškais jieroglifais visi užrašai ,o siūlai DMC ,tai palyginus to rinkinio spalvas su DMC pirktais pas mus ,kai kurios spalvos netgi ryškiai skyrėsi atspalviai ,tai gal ir White ir Blanc ,skirtingų gamintojų,tai ir atspalviai skiriasi,juk nereikia naiviai tikėtis ,kad jei jau DMC tai iš Prancūzijos ,o gal jie gaminami ten,kur darbo jėga pigesnė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 11, 12:09)
Kad būtų užrašas "White" ant matkelio niekada nemačiau, paprastai būna "Blanc" ir tai yra tas pats. Kitas atspalvis vadinasi sniego baltumo ir jo numeris yra B5200.
White Bright white

tai jai ant rinkinio parasyta white,tai tas pats kas blanc ? supratau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2011 - 10:32
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 11, 10:31)
tai jai ant rinkinio parasyta white,tai tas pats kas blanc ? supratau  ax.gif


Taip. O jei reikalinga ryški balta- tai būna nurodyta numeriuks B5200.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 11 spalio 2011 - 10:35
Sveikos merginos, as daznai uzeinu pas jus pasigereti jusu darbais thumbup.gif , ir gauti ikvepimo tolimesniems darbeliams. biggrin.gif As ir turiu truputi darbeliu issiuvinejus. Pirmasis mano darbelis buvo dramblys, ir ji issiuvinejau pries 2metus, poto vis po truputi daugeja mano darbeliu, bet neturi visi remeliu, laukia kol sugalvosiu jiem ka nors grazaus..smile.gif Idedu darbelius, kurie padovanoti, o drambliukas tai mano gimtadienio proga, pati sau pasidovanojau... smile.gif
Dramblys
user posted image
Metrikas 1
user posted image
Metrikas 2
user posted image
Draugei dovana gimtadieniui
user posted image
knygos skirtukas
user posted image

Atsakyti
QUOTE(megiux59 @ 2011 10 11, 13:41)
Sveikos merginos, as daznai uzeinu pas jus pasigereti jusu darbais thumbup.gif , ir gauti ikvepimo tolimesniems darbeliams.  biggrin.gif As ir turiu truputi darbeliu issiuvinejus. Pirmasis mano darbelis buvo dramblys, ir ji issiuvinejau pries 2metus, poto vis po truputi daugeja mano darbeliu, bet neturi visi remeliu, laukia kol sugalvosiu jiem ka nors grazaus..smile.gif Idedu darbelius, kurie padovanoti, o drambliukas tai mano gimtadienio proga, pati sau pasidovanojau... smile.gif
Dramblys


grazus tavo darbeliai 4u.gif
Atsakyti
Sobieska, ne kiek darbeliai, o kiek pacios nuotraukos nostabiai padarytos wub.gif

Atsakyti
dabar net pasižiūrėjau - man schemoje buvo nurodyta white spalva ir parduotuvėj kai rinko spalvas man ir padavė tą bright white, kuri nesutapo su ta blanc doh.gif Bet man asmeniškai ta Blanc spalva nepatinka, kai vieną paveikslą su ja sugadinau tai dabar visur naudoju bright white... aišku išimtis būtų jeigu visos paveikslo spalvos būtų pilkšvos (tarkim kaip TT), arba matinės (neryškios, iš toli nešvyti) ax.gif
Atsakyti
Dekui uodegyte ir Gintariuxt clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megiux59: 11 spalio 2011 - 13:15
[quote=sobieska,2011 10 10, 18:21]
O po tos nuotraukytės užsiimsiu ....paukščiais biggrin.gif

Labai grazus ir simpatiskas darbelis toks meniskas ir taip grazei priderintas su gamtos grazumu 4u.gif mirksiukas.gif

[quote=megiux59,2011 10 11, 12:41]
Sveikos merginos, as daznai uzeinu pas jus pasigereti jusu darbais thumbup.gif , ir gauti ikvepimo tolimesniems darbeliams. biggrin.gif As ir turiu truputi darbeliu issiuvinejus. Pirmasis mano darbelis buvo dramblys, ir ji issiuvinejau pries 2metus, poto vis po truputi daugeja mano darbeliu, bet neturi visi remeliu, laukia kol sugalvosiu jiem ka nors grazaus..smile.gif Idedu darbelius, kurie padovanoti, o drambliukas tai mano gimtadienio proga, pati sau pasidovanojau... smile.gif

Labai mieli ir grazus darbeliai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti