Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

Aciu uz atsakyma 4u.gif

Isbandziau neskirsciusi siulo - kryzeliai kaip kleckiukai gavosi biggrin.gif Su trim gijom irgi per stambiai.. Tad dvi gijos - pats tas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 27, 18:29)
Tik nepamirskim vieno, mergaites, kad ties mumis, musu siuvinukais, sugalvotom taisyklem, vadovavimu ir t.t.  gyvenimas nesibaigia. Net jeigu nuotraukose pasimate sofos kampas, dziaukites savo rankdarbiais, bukit laimingos ir sveikos!!! 


drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,na,kaip matau,vel diskusija uzvire...man kartais taip atrodo,kad vienas zmogus savo galvoje turi vizija,kaip turi atrodyti forumas.ir jeigu kita idejusi nuotrauka savo darbelio nukrypsta nuo to zmogaus vizijos,iskart ivyksta konfliktas biggrin.gif bet,nepamirskim,kad sitas forumas viesas,ir kas kaip nori,tas taip ir elgiasi,zinoma,jei tai atitinka tam tikras taisykles,sukurtas tikruju forumo ikureju.
o del kritikos,buvo neseniai kalbeta.sveika,kulturingai issakyta kritika,tikrai niekam neturetu uzkliuti,bet jeigu jinai isrezta riebiai,nemandagiai,tai,tikrai,sugrizti i sia tema po to tikrai nesinori schmoll.gif
ne visos mes turim meno gyslele fotografavimui,galu gale ir laiko tam ne visos turime,kad su savo darbeliu lakstytumem po kiema ir graziai nufotografuotum.as gyvenu savo kieme,bet laiko tam neturiu,o ka kalbeti apie tas,kurios gyvena daugiabuciuose...pvz.mano fotoaparatas visada iskraipo tikrasias spalvas,tai ka,man dabar del to reikia pirkti kazkoki super duper aparata,jei noresiu pasirodyti sioje temoje??arba ne,itariu,reiktu kviestis profesionalu fotografa,kad padarytu fotosesija mano procesu ar gatavu darbu???merginos,nebukim juokingos,atsipalaiduokim,cia ne konkursas,cia mes rodome savo buitines nuotraukeles savo padarytu darbeliu.kam nepatinka,na,neziurekite i tas nuotraukas.nes jei taip jautriai i tokius niekus reaguojate,tai greitai ir valerijono prireiks.... doh.gif doh.gif
Papildyta:
beje,buvau atostogose,o cia tiek graziu darbeliu prigaminta!!neisvardinsiu visu atskirai,bet labai istrigo laikrodukas(beje,jisai veikianti?)ir seneliai salciai!super!ir leliaus procesas mielas.
Papildyta:
beje,meskiukai irgi labai mieli,kazkaip is pat pradziu juos praleidau..tikrai verti pagyrimo,fainuoliai!
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 10 27, 12:52)
pasirodau ir as kad netinginiauju:)

thumbup.gif procesas.

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 27, 14:15)
mano haed,baigti du mazi lapai [url=http://www.radikal.ru][img]http:

spalvos nerealios wub.gif

QUOTE(siguliukas17 @ 2011 10 27, 14:32)
Viskas cia grazu  thumbup.gif jau geriau baldai matosi, nei maziukus paveikslius neiziurimus ziureti, arba naujus langus atidaryti kad galetum juos paziureti, ko as niekad nedarau  ax.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Spindulia @ 2011 10 27, 15:35)
Sveikos,

Vis seku jusu temuke, bet nedristu prisijungti  blush2.gif  Esu gana sviezia siuvinetoja, siuvineju dar nepilni metai, nors darbeliu jau namazai issiuvinejus, bet kazkaip vis nekyla ranka parodyti placiai, nes nera tobuli  blush2.gif 

gražu
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 27, 13:20)
kazkas sake ,kad sakom grazu,grazu,vien tik teigiamai.o dabar jau kritikos nebenorit priimt  ax.gif juk as ne is piktumo,juk mokomes viena is kitos  g.gif

Jei savo nuomonę būtum išdėsčiusi maždaug taip "kitą kartą, kad darbelis geriau matytųsi stenkis, kad į kadrą nepakliūtų aplinkos elementai"- manau, kad įsižeidusių nebūtų.
P.S.- o Lietuvoje rašom lietuviškai- t.y. naudodami raides "ą č ę ė į š ų ū" mirksiukas.gif
QUOTE(Spindulia @ 2011 10 27, 14:35)
Noriu prisijungti prie jusu ir pasirodyti su savo naujausiu darbuku  4u.gif 

Kaip gražiai pritaikyta raganaitė wub.gif
Atsakyti
Oj, tik del lietuvisku raidziu prasau per daug nepykti - as ir pati siuo metu, deja, rasau be ju, nors tuo nesididziuoju - tiesiog gyvenu ne Lietuvoje, ir nusipirkus nauja laptop'a niekaip lietuvisko raidyno nepavyksta idiegti unsure.gif

Pagaliau pradejau siuvineti savo paveiksla su pakrante lekianciu zirgu - laaaabai letai kol kas, nes gerokai atpratusi, o dar ir su kate tenka nuolat kovoti, nes vis pagriebia arba siulus, arba audini, arba dar ka nors... hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myth: 27 spalio 2011 - 18:37
QUOTE(myth @ 2011 10 27, 17:02)
Oj, tik del lietuvisku raidziu prasau per daug nepykti - as ir pati siuo metu, deja, rasau be ju, nors tuo nesididziuoju - tiesiog gyvenu ne Lietuvoje, ir nusipirkus nauja laptop'a niekaip lietuvisko raidyno nepavyksta idiegti  unsure.gif

Pagaliau pradejau siuvineti savo paveiksla su pakrante lekianti zirgu - laaaabai letai kol kas, nes gerokai atpratusi, o dar ir su kate tenka nuolat kovoti, nes vis pagriebia arba siulus, arba audini, arba dar ka nors... hihihi.gif

o as kaip tik norejau klausti ar pradejai savo zirga prie juros....uch,sveikai pavydziu...jo,is pradziu,atrodo,letai,bet,ziurek,ranka pripras,ir varysi kaip masina lotuliukas.gif o pagalbininka ir as turiu...tik pas mane papuga lotuliukas.gif jinai ziuri ziuri i mane ka as ten darau taip susikaupusi ir i ja demesio nekreipiu,tai atbega ir adata su siulu atimineja lotuliukas.gif
o as savo siuntinio dar laukiu...apie dvi savaites liko,ir as pradesiu naujienas siuvineti tongue.gif
Atsakyti
Ej, moteros, baikit bartis doh.gif (bukit protingesnes ir nesivelkit i bereikalingus gincus...)
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 10 27, 19:54)
Jei savo nuomonę būtum išdėsčiusi maždaug taip "kitą kartą, kad darbelis geriau matytųsi stenkis, kad į kadrą nepakliūtų aplinkos elementai"- manau, kad įsižeidusių nebūtų.


kazka panasaus ir turejau omeny,tikrais nenorejau nieko izeisti g.gif juk nerasiau kokiu nors nesvankybiu , Princese nesu piktas zmogus,ir persiprasau jai mano issakyta kritika tave izeide blink.gif ir beto del nosiniu raidziu,klaviaturoje juk nera ju pazymeta,o tai reiktu del kiekvienos raides klaidziot ,kur ta įšū randasi ,pas mane klaviatura rusu anglu raidemis, rusu vos susigaudau kai reikia spaudinet,o cia nosines raides ,nebent kad pastoviai raides rasyt per ekranine klaviatura , bet tai jau irgi vargas g.gif
Atsakyti
Mano senajame laptop'e lietuviskos raides irgi nebuvo pazymetos, bet spausdinau net neziuredama - ipratau ir tiek [as ir siaip spausdinu neziuredama i klavisus]. Gaila, kad kol kas lietuvisku raidziu dabartiniame neturiu - nejaukiai jauciuosi va taip 'svepluodama', na bet ka jau cia... Viskam savas laikas biggrin.gif

QUOTE(Laura81r @ 2011 10 27, 19:07)
o as kaip tik norejau klausti ar pradejai savo zirga prie juros....uch,sveikai pavydziu...jo,is pradziu,atrodo,letai,bet,ziurek,ranka pripras,ir varysi kaip masina  lotuliukas.gif  o pagalbininka ir as turiu...tik pas mane papuga  lotuliukas.gif  jinai ziuri ziuri i mane ka as ten darau taip susikaupusi ir i ja demesio nekreipiu,tai atbega ir adata su siulu atimineja  lotuliukas.gif
o as savo siuntinio dar laukiu...apie dvi savaites liko,ir as pradesiu naujienas siuvineti  tongue.gif


Va cia tai prajuokino - taip ir isivaizduoju papuga, bandancia atimti adatas ir siulus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 27, 13:13)
gaila,bet nelabai grazu  verysad.gif ,spalvytes netokios,ir baldus savo daugiau rodai negu pacio darbelio unsure.gif darbelius rodykit,o ne namu aplinka  huh.gif nors kazkiek estetiskumo  4u.gif

aisku laiko ir darbo gaila ,o nenoretum susirasti tinkamesnias spalvas ax.gif



4u.gif Truputuka isikisiu, cia spalvos is Uogelytes raktelio, PM formato irgi sitas raktas, pamenat sakiau prarejau ir spalvos nesiriso, tai cia kur pas Uogelyte ir Osinkoj tarp schemu yra smile.gif
Princese siuvinejamu raktu gausis toks:
user posted image

O su rusvais - ryzais atspalviais toks:
user posted image

Kiekvienam pagal save grazu:) niekas neturi bendro grozio suvokimo 4u.gif as ipusejau antraji smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelika: 27 spalio 2011 - 19:05
QUOTE(pelika @ 2011 10 27, 20:58)
4u.gif Truputuka isikisiu, cia spalvos is tavojo raktelio, atmeni sakiau pdarejau ir spalvos nesiriso, tai cia kur pas tave tarp schemu yra smile.gif
tavo siuvinejamu raktu gausis toks:
][/url]

Kiekvienam pagal save grazu:) niekas neturi bendro grozio suvokimo 4u.gif

na as raktelio nerasiau ir neieskojau,o pas daugelio schemos su negerais rakteliais.del vervaco visada sakiau,but atsargesnems.kas neaisku su raktu,reikia ziureti pagal kazkieno issiuvineta,ir telieka pasikliauti jos surasytom spalvom.

del tops pirmos nuotraukos ,manau kad viena kazkokia spalva trugdo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 spalio 2011 - 19:11