Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Princesė @ 2011 10 27, 13:52)
pasirodau ir as kad netinginiauju:)
Vervaco dizainas "Su teciu". procesas jau i pabaiga:)


Šaunuolė, kad netinginiauji, lauksim galutinio varianto.

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 27, 15:15)
mano haed,baigti du mazi lapai


Labai gražu, kiek spalvų?

QUOTE(Spindulia @ 2011 10 27, 16:35)
Noriu prisijungti prie jusu ir pasirodyti su savo naujausiu darbuku  4u.gif 


Įdomus darbelis, originalus, bet norėtųsi iš arčiau apžiūrėti - nesuskaitau, kas ten parašyta.
Atsakyti
21spalva +kreinik ,palyginus su kitais tai labai mazai spalvu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 10 27, 12:52)
pasirodau ir as kad netinginiauju:)
Vervaco dizainas "Su teciu". procesas jau i pabaiga:)

Darbelio matosi daug ideta, bet su spalvom tikrai kazkas negerai schmoll.gif
Palyginimui
user posted image
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 27, 14:15)
mano haed,baigti du mazi lapai

Nuostabu wub.gif

QUOTE(Spindulia @ 2011 10 27, 15:35)
Noriu prisijungti prie jusu ir pasirodyti su savo naujausiu darbuku  4u.gif 

Vau, labai grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sela:): 27 spalio 2011 - 16:14
Aciu uz grazius zodzius 4u.gif

O didesne foto rasite cia: uzrasuknygute
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 27, 15:58)
Mergaites, pasakykit man berazumei.... :jeigu PM grafika padaryta ant  Aiva 14  ir gaunasi 27.21x31,93 cm (150x176 kryzeliu), tai kokio dydzio darbelis butu (kiek medziagos pirkti) siuvinejant ant 16 Aivos? As ziurejau ziurejau i tuos skaicius temos pradzioj, i PM info, bandziau skaiciuotis ir likau vis tiek nieko nesupratusi kaip reik pasiskaiciuoti....  doh.gif

Dar noriu paklausti: kas ir kur matet 16 Aiva "light mocha" arba panasios, slapio smelio, pienisko sokolado spalvos?
ACIU!  4u.gif  notworthy.gif



Mergaites mielos, na padekit senai moteriai pasiskaiciuoti .... 4u.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 27, 16:56)
Mergaites mielos, na padekit senai moteriai pasiskaiciuoti ....  4u.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif


Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7 (70 kryželių)x1,8= 12.6 cm ir 10 (100 kryželių)x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.

Tai 16 Aidai Tau reikia daugint iš 1,6 kryželių skaičių padalytą iš dešimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spindulia @ 2011 10 27, 15:35)
Vis seku jusu temuke, bet nedristu prisijungti  blush2.gif  Esu gana sviezia siuvinetoja, siuvineju dar nepilni metai, nors darbeliu jau namazai issiuvinejus, bet kazkaip vis nekyla ranka parodyti placiai, nes nera tobuli  blush2.gif 


Nėra ko kuklintis čia! 4u.gif Darbas, kiek jo matosi - puikus. Norėtųsi iš arčiau pažiūrėti - įdėk kokią nors nuorodą, jei nenori dėti didesnės nuotraukos.

QUOTE(zuzanele @ 2011 10 27, 16:22)
Sveikos 4u.gif
Seniai čia besireiškiau biggrin.gif
Pastebėjau, kad padaugėjo nereikalingos kritikos, kuri stabdo rodyti savo darbus. Nuotraukų sumažėjo, kurių aš pasigendu.


Čia ne visai viešas forumas pasidaręs pastaruoju metu mirksiukas.gif lotuliukas.gif Rodykis dažniau, tada dažniau gal ir kitos "prapuolėlės" užeis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 10 27, 17:06)
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7 (70 kryželių)x1,8= 12.6 cm ir 10 (100 kryželių)x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.

Tai 16 Aidai Tau reikia daugint iš 1,6 kryželių skaičių padalytą iš dešimt smile.gif


Gaunasis 24x28.16 cm? As kazkaip nesuvedziau, kad kuo didesnis aivos skaicius, tuo ji smulkesne, tuo paciu darbelis gaunasi mazesnis. Ir skaiciuoju ir ieskau kodel nesigauna didesnis siuvinys... doh.gif doh.gif doh.gif Be zodziu lotuliukas.gif Senatve...
ACIU 4u.gif

Dar turputuka ilysiu i Jusu diskusija del kritikos ir vadovavimo. Kas jau yra, tas yra... biggrin.gif Tik nepamirskim vieno, mergaites, kad ties mumis, musu siuvinukais, sugalvotom taisyklem, vadovavimu ir t.t. gyvenimas nesibaigia. Net jeigu nuotraukose pasimate sofos kampas, dziaukites savo rankdarbiais, bukit laimingos ir sveikos!!!
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 10 26, 15:37)
Ireminti DIM A Row Of Love

Kokie mieli meškučiai wub.gif

Labas vakaras.
Man tai svarbu,kad darbas gerai matytusi o ar jis ant sienos,sofos ar dar kur tai man visai netrugdo ax.gif o daryti foto lauke tai gal ir gali tos kurios nuosavame name gyvena,nes pvz. man su darbu tarp daugiaaukščių lakstyti ir ieškoti gražaus fono tai jau tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Brangios siuvinetojos, S.O.S. biggrin.gif

Pagaliau sulaukiau visu priemoniu ir jau noriu pradeti siuvineti, bet... Iskilo toks klausimas - is keliu DMC giju siuvinejate [ant 14 aidos], ar siulo neskirstote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 27, 16:45)
Brangios siuvinetojos, S.O.S. biggrin.gif

Pagaliau sulaukiau visu priemoniu ir jau noriu pradeti siuvineti, bet... Iskilo toks klausimas - is keliu DMC giju siuvinejate [ant 14 aidos], ar siulo neskirstote?  g.gif

2gijom
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 10 27, 16:00)
Bet Uodegytė tai kažkaip jau virto sena bambančia boba, nu atsiprašau... Net užkaitau, kai perskaičiau komentarą apie baldus. Nu kažkokios visiškos blevyzgos. Nei čia kritika nei ką buvo. Išvis man juokinga, kai reikalauja kaip kas net vos pasiuvinėtą darbelį rėmint paspuortuot prie medžio fotkint kad būtų estetika, who cares??? Siuvinėju ką noriu, kaip noriu, nešvankybių nerodau forume, nesikeikiu - voila! Nuotraukas dedu didesnes kad nereiktų žlibinti arba spaudinėti ant kiekvieno langelio ir laukti minutę kol atsidarinės tarp nuogų bobų...

Ai, einu geriau siuvinėti. Princese - darbelis aišku kad puikus ir mielas, man tai įdomiausia matyti procesus visada  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Na, nenorejau kad uzvirtu diskusijos, bet tiesa pasakius kai perskaiciau uodegytes komentarus tuo metu uzkaitau-esu impulsyvi:)
Sutinku, kad graziai pateiktas darbelis graziau atrodo, bet cia tik procesas. beja, visiskai sutinku su Zhuvycia-negalima savo nuomones laikytis ir manyti kad visi taip turi manyti:) nezinau ar aiskai pasakiau ka norejau, bet tiek jau tos:)
kritika priimu, jei tai butu del darbelio kokybes.
del spalvu-siaip to paveikslo yra keletas variantu, pasirinkau originalu-is programos, galutinis rezultatas turi buti toks:
user posted image
manau mano tik top:)
zinojau koks gausis, taip pat maciau kitos siuvinetojos su kita palete -parinktu siulu siuvineta, tai toks rudu, ryzu atspalviu paveikslas gavosi pas ja. man originalas mielesnis, gal kie kneiprastas-tamsokas-bet atrodo originaliai:)
todel ir pasirinkau.
Atsakyti