Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 27, 14:33)
vadovaukites pacios tada ,ir sakykit kokie grazus jusu namu vaizdai  wub.gif ir procesas taipat  wub.gif jai jau taip uzknisau ...


Uodegyte, ne tu "užknisai", o tavo pasisakymai ne į temą. Kitų atžvilgiu kritiką išsakai, tai aš išsakiau kritiką tavo atžvilgiu. Be jokių pykčių ax.gif
Atsakyti
Kai prisiruosiu apipavidalint ugio matuole parodysiu. dabar dar neisplauta nelyginta
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2011 10 27, 15:51)
Uodegyte, ne tu "užknisai", o tavo pasisakymai ne į temą. Kitų atžvilgiu kritiką išsakai, tai aš išsakiau kritiką tavo atžvilgiu. Be jokių pykčių ax.gif

na kazkas baisesne kritika issake ,nebuvo taip nusvilpta schmoll.gif na as lankausi kasdien,nu man patinka matyt jusu darbelius,ir kas cia blogo ????visos kitos deda normalius darbus ,nu ir reikia sitaip priimti ?juk nesakiau kad baldai baisus,ar aplinka,o sakau darbelius rodykit !!!!,niekur tam ir yra forumas kad issakyti.

darbu galerija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 spalio 2011 - 14:02
Bet Uodegytė tai kažkaip jau virto sena bambančia boba, nu atsiprašau... Net užkaitau, kai perskaičiau komentarą apie baldus. Nu kažkokios visiškos blevyzgos. Nei čia kritika nei ką buvo. Išvis man juokinga, kai reikalauja kaip kas net vos pasiuvinėtą darbelį rėmint paspuortuot prie medžio fotkint kad būtų estetika, who cares??? Siuvinėju ką noriu, kaip noriu, nešvankybių nerodau forume, nesikeikiu - voila! Nuotraukas dedu didesnes kad nereiktų žlibinti arba spaudinėti ant kiekvieno langelio ir laukti minutę kol atsidarinės tarp nuogų bobų...

Ai, einu geriau siuvinėti. Princese - darbelis aišku kad puikus ir mielas, man tai įdomiausia matyti procesus visada thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aš manau reiktų džiaugtis kiekvienu įdėtu darbeliu - ar jis ant baldų, ar gamtoj. galų gale ne visi moka apkarpyt nuotraukas ar gražiai fotografuot. (po pastarosios diskusijos taaaaip sumažėjo darbų sad.gif atsiųskit senbuvės į až, koks ten kitas forumas blush2.gif )

pvz. iš uodegytes galerijos - ar čia sofa, ar čia darbas rodomas?
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 27, 15:15)
Princece,nuvyk gara mirksiukas.gif  ateik ir rodyk. as va supykau,bet jau atvesau.

mano haed,baigti du mazi lapai


o cia ne blogoji puse? g.gif 4u.gif Noriu gerosios! biggrin.gif ..ir gal butu galima suzinoti koks galutinis variantas gausis? ax.gif 4u.gif

Atsakyti
cia geroji puse,siuvinejama petitu. //// siuvineju ant 32ewo per 1 siula su 1 gija. mikroskopinis darbas biggrin.gif imesiu seniau fotkinta is toliau user posted image
o galutinis rezultatas user posted image

blogosios tikrai nerodysiu schmoll.gif ten tamsus gudus siulu miskas blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 27 spalio 2011 - 14:29
Sveikos,

Vis seku jusu temuke, bet nedristu prisijungti blush2.gif Esu gana sviezia siuvinetoja, siuvineju dar nepilni metai, nors darbeliu jau namazai issiuvinejus, bet kazkaip vis nekyla ranka parodyti placiai, nes nera tobuli blush2.gif

Noriu prisijungti prie jusu ir pasirodyti su savo naujausiu darbuku 4u.gif
user posted image
Atsakyti
wow wub.gif man patinka
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 27, 16:28)
cia geroji puse,siuvinejama petitu. ////  siuvineju ant 32ewo per 1 siula su 1 gija. mikroskopinis darbas biggrin.gif  imesiu seniau fotkinta is toliau


aa, viskas aisku biggrin.gif Labai grazus darbelis bus wub.gif


QUOTE(Spindulia @ 2011 10 27, 16:35)


mielas darbelis wub.gif
Atsakyti
Mergaites, pasakykit man berazumei.... :jeigu PM grafika padaryta ant Aiva 14 ir gaunasi 27.21x31,93 cm (150x176 kryzeliu), tai kokio dydzio darbelis butu (kiek medziagos pirkti) siuvinejant ant 16 Aivos? As ziurejau ziurejau i tuos skaicius temos pradzioj, i PM info, bandziau skaiciuotis ir likau vis tiek nieko nesupratusi kaip reik pasiskaiciuoti.... doh.gif

Dar noriu paklausti: kas ir kur matet 16 Aiva "light mocha" arba panasios, slapio smelio, pienisko sokolado spalvos?
ACIU! 4u.gif notworthy.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Seniai čia besireiškiau biggrin.gif
Pastebėjau, kad padaugėjo nereikalingos kritikos, kuri stabdo rodyti savo darbus. Nuotraukų sumažėjo, kurių aš pasigendu. Nes būtent šio forumo dėka, po daugelio metų ėmiausi siuvinėjimo. Dabar kažkaip liūdna skaityti ir galvoti ką pasakyti, nes nesinori būt nesuprastai. Gal todėl dabar skaitau, džiaugiuosi ir savo pastebėjimais dalinuosi pati su savimi rolleyes.gif
Atsakyti