Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Ieva V @ 2011 10 26, 15:37)
Ireminti DIM A Row Of Love

Mielas darbelis wub.gif
Atsakyti
Sveik-seniai salciai be galo ispudingi, spalvingi ir labai sventiski:)
O meskuciai is ties mieli, tik man gal tamsesnio remo noretusi. nors ir taip graziai atrodo-siltas paveiskals, grazu 4u.gif
pasirodau ir as kad netinginiauju:)
Vervaco dizainas "Su teciu". procesas jau i pabaiga:)

user posted image

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 10 27, 13:52)
Sveik-seniai salciai be galo ispudingi, spalvingi ir labai sventiski:)
O meskuciai is ties mieli, tik man gal tamsesnio remo noretusi. nors ir taip graziai atrodo-siltas paveiskals, grazu 4u.gif
pasirodau ir as kad netinginiauju:)
Vervaco dizainas "Su teciu". procesas jau i pabaiga:)
wub.gif

gaila,bet nelabai grazu verysad.gif ,spalvytes netokios,ir baldus savo daugiau rodai negu pacio darbelio unsure.gif darbelius rodykit,o ne namu aplinka huh.gif nors kazkiek estetiskumo 4u.gif

aisku laiko ir darbo gaila ,o nenoretum susirasti tinkamesnias spalvas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 spalio 2011 - 12:20
Man visai nesvarbu,kas matosi aplink darbeli,svarbu jis matosi!
Uodegyte,biski santurumo. Nebutina pulti kas matosi foto. Uztenka pasakyti,kad spalvos ne tos.


Zadejau ikelt kiek pajudejo mano haed, bijau uzklius kas nors,gal ne tuo kampu nufotkinta ar siulai kadaruoja(siuvinejau pusiau parkavimo metodu)...kai atvesiu gal ikelsiu,jei bus upas.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 27, 14:33)
Man visai nesvarbu,kas matosi aplink darbeli,svarbu jis matosi!
Uodegyte,biski santurumo. Nebutina pulti kas matosi foto. Uztenka pasakyti,kad spalvos ne tos.
Zadejau ikelt kiek pajudejo mano haed, bijau uzklius kas nors,gal ne tuo kampu nufotkinta ar siulai kadaruoja(siuvinejau pusiau parkavimo metodu)...kai atvesiu gal ikelsiu,jei bus upas.

o kas cia puola ax.gif pasisakyt jau nebegalima ????

na jai kritika gerai priims,tada kita karta graziau pateiks,bus malonu ziureti wub.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 spalio 2011 - 13:14
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 27, 14:13)
gaila,bet nelabai grazu  verysad.gif ,spalvytes netokios,ir baldus savo daugiau rodai negu pacio darbelio unsure.gif darbelius rodykit,o ne namu aplinka  huh.gif nors kazkiek estetiskumo  4u.gif

aisku laiko ir darbo gaila ,o nenoretum susirasti tinkamesnias spalvas ax.gif



Na, kaip visada gavau doze kritikos is uodegytes..
Bet SPALVOS IS PROGRAMOS VERVACO ORIGINALIOS! Ir nematau nuotraukoje jokiu baldu, tiesiog atraiza medziagos, kurioje siuvineju. Zinote, net upa atmusa kai taip ispeikia..
Procesa rodant reikia estetiskumo? zinote, pasakysiu atvirai: man juokinga kai padaro smulku darbeli, bet kai jau nufotografuoja, kai pateikia-tai prie medzio, tai ant zoles, tai dar kaip nors imantriai-juk nuo to pats darbelis grazesnis ar ispudingesnis nepasidarys, vizualine apgaule. darbo mazai ideda, bet pateikia graziai-marketingas.
Kas supranta, tas zino, kad cia darbo daug ideta, nemazas paveikslas visgi. originalus vervaco dizainas. turiu spalvas ir ne is programos, bet tuomet gaunasi ryzas paveikslas. pries siuvinedama tikrai viska isnagrinejau.
tai tiek. atia visoms.
Atsakyti
Princece,nuvyk gara mirksiukas.gif ateik ir rodyk. as va supykau,bet jau atvesau.

mano haed,baigti du mazi lapai user posted image
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 10 27, 15:13)
Na, kaip visada gavau doze kritikos is uodegytes..
Bet SPALVOS IS PROGRAMOS VERVACO ORIGINALIOS! Ir nematau nuotraukoje

gal man taip vienai ,bet kaip pateikiami darbai tikrai skiriasi rolleyes.gif ar ant lovos ,ar prie medzio ,ir kur rodomas pats darbelis.

o del spalvu ,jau viena taipat siuvinejo is pm ,taipat taip buvo,ir man taip buvo,as iskarto pamaciau kad kazkas ne taip ,iskart puoliau aiskintis ,kas netaip.viena forumiete siuvinejo,ir kartu ieskojom iseities,galu gale ji buvo patenkinta galutiniu rezultatu ,nes suradom tinkamas spalvas.

kazkas sake ,kad sakom grazu,grazu,vien tik teigiamai.o dabar jau kritikos nebenorit priimt ax.gif juk as ne is piktumo,juk mokomes viena is kitos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 spalio 2011 - 13:26
Meškiukai, fėja, seniai šalčiai iš ties labai gražūs wub.gif
Parodytame procesiuke salvos iš ties atrodo nelabai derančios,bet gal čia tik fotoparatas taip perteikia g.gif Nemanau,kad reikia nusiminti 4u.gif

Kas liečia uodegytės pasisakymus,tai aš visą laiką seku siuvinėjimo temas ir pastebėjau tokį dalyką (tik duokdiev nieko įžeist nenoriu,išsakau savo nuomonę), kad uodegytė žiauriai mėgsta vadovauti ir nori,kad dauguma dalykų būtų taip,kaip ji nori ar įsivaizduoja taip esant geriausia. Manau reikia suprasti vieną dalyką - čia viešas forumas, žmonės laikosi taisyklių tų, kurios yra nustatytos moderatorių. Nuotraukoje besimatantys baldai yra šūdniekis(atsiprašau už išsireiškimą) į kurį niekas nekreipia dėmesio. Tas noras,kad viskas būtų idealiai ir pagal įsivaizduojamą/norimą pasiekti tvarką, kurią susikūrė uodegytė jau pradeda užknisti jei atvirai. Nereikia taip visą laiką reikštis ir kritikuoti pagal savo nustatytus/norimus standartus smile.gif Visi esame skirtingi,nebus taip,kad visi darys taip,kaip norėtumei tu.Toks gyvenimas,su tuo reikia susitaikyti ir bus lengviau gyventi 4u.gif Nesipykime ir nesikabinėkime prie nereikšmingų dalykų smile.gif
Tai tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluzee: 27 spalio 2011 - 13:27
QUOTE(Princesė @ 2011 10 27, 13:13)
Na, kaip visada gavau doze kritikos is uodegytes..
Bet SPALVOS IS PROGRAMOS VERVACO ORIGINALIOS! Ir nematau nuotraukoje jokiu baldu, tiesiog atraiza medziagos, kurioje siuvineju. Zinote, net upa atmusa kai taip ispeikia..
Procesa rodant reikia estetiskumo? zinote, pasakysiu atvirai: man juokinga kai padaro smulku darbeli, bet kai jau nufotografuoja, kai pateikia-tai prie medzio, tai ant zoles, tai dar kaip nors imantriai-juk nuo to pats darbelis grazesnis ar ispudingesnis nepasidarys, vizualine apgaule. darbo mazai ideda, bet pateikia graziai-marketingas.
Kas supranta, tas zino, kad cia darbo daug ideta, nemazas paveikslas visgi. originalus vervaco dizainas. turiu spalvas ir ne is programos, bet tuomet gaunasi ryzas paveikslas. pries siuvinedama tikrai viska isnagrinejau.
tai tiek. atia visoms.


Viskas cia grazu thumbup.gif jau geriau baldai matosi, nei maziukus paveikslius neiziurimus ziureti, arba naujus langus atidaryti kad galetum juos paziureti, ko as niekad nedarau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2011 10 27, 15:26)
Meškiukai, fėja, seniai šalčiai iš ties labai gražūs wub.gif
Parodytame procesiuke salvos iš ties atrodo nelabai derančios,bet gal čia tik fotoparatas taip perteikia g.gif  Nemanau,kad reikia nusiminti 4u.gif

Kas liečia uodegytės pasisakymus,tai aš visą laiką seku siuvinėjimo temas ir pastebėjau tokį dalyką (tik duokdiev nieko įžeist nenoriu,išsakau savo nuomonę), kad uodegytė žiauriai mėgsta vadovauti ir nori,kad dauguma dalykų būtų taip,kaip ji nori ar įsivaizduoja taip esant geriausia. Manau reikia suprasti vieną dalyką - čia viešas forumas, žmonės laikosi taisyklių tų, kurios yra nustatytos moderatorių. Nuotraukoje besimatantys baldai yra šūdniekis(atsiprašau už išsireiškimą) į kurį niekas nekreipia dėmesio. Tas noras,kad viskas būtų idealiai ir pagal įsivaizduojamą/norimą pasiekti tvarką, kurią susikūrė uodegytė jau pradeda užknisti jei atvirai. Nereikia taip visą laiką reikštis ir kritikuoti pagal savo nustatytus/norimus standartus smile.gif  Visi esame skirtingi,nebus taip,kad visi darys taip,kaip norėtumei tu.Toks gyvenimas,su tuo reikia susitaikyti ir bus lengviau gyventi 4u.gif  Nesipykime ir nesikabinėkime prie nereikšmingų dalykų smile.gif
Tai tiek ax.gif



vadovaukites pacios tada ,ir sakykit kokie grazus jusu namu vaizdai wub.gif ir procesas taipat wub.gif jai jau taip uzknisau ...
Atsakyti
Na del kritikos,nenustosiu fotkint fono. Kam rupi tas ziures i paveiksliuka. O jei iseina graziai nufotkint is arti ,tai nebus fono. Kartais neiseina,kad fonas nesimatytu,arba reik apdirbt foto,kad fonas pvz.butu baltas. Bet kam vargintis ,jei tai ne galutinis darbo rezultas.
Papildyta:
Kritikuoti galima darba,kad negerai issiuvinetas ar netvarkingas,ar pazerti patarimu, o kas nesusije su darbu nematau butinumo kritikai. o tai jei kas fotkins ant senu nekeistu grindu, ka galima sakyt susidek laminata,tada fotkink?
Atsakyti