Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Ievukaas* @ 2011 10 24, 19:23)
Dar truputį pasidarbavau  4u.gif

Užrašų knygelė „Nėriniuota širdelė“


kokia greita tu wub.gif grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2011 10 24, 18:23)
Dar truputį pasidarbavau  4u.gif

Užrašų knygelė „Nėriniuota širdelė“


Nuostabi thumbup.gif
Atsakyti
Esu suzaveta visu atviruku bei knygeliu bigsmile.gif

Gal ir nerimtas, bet vis tiek klausimas - nuo kurios vietos jus pradedate siuvineti savo darbus [ypac didesnius]? Krastu, viduriuko, 'remu', apacios, virsaus? Tiesiog idomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2011 10 24, 19:23)
Dar truputį pasidarbavau  4u.gif
Užrašų knygelė „Nėriniuota širdelė“


Fantastiška knygelė wub.gif , tikriausiai kalėdines dovanas ruoši?

QUOTE(myth @ 2011 10 24, 19:56)
Gal ir nerimtas, bet vis tiek klausimas - nuo kurios vietos jus pradedate siuvineti savo darbus [ypac didesnius]? Krastu, viduriuko, 'remu', apacios, virsaus? Tiesiog idomu biggrin.gif


Aš visada pradedu nuo apatinio kairiojo kampuko. Man taip patogiau.
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 24, 17:56)
Esu suzaveta visu atviruku bei knygeliu  bigsmile.gif

Gal ir nerimtas, bet vis tiek klausimas - nuo kurios vietos jus pradedate siuvineti savo darbus [ypac didesnius]? Krastu, viduriuko, 'remu', apacios, virsaus? Tiesiog idomu biggrin.gif


Nuo apatinio dešiniojo kampo po motyvą, kol pasiekiu kitą kraštą, o tada atskirais motyvais per visą plotį. Motyvais skirstau pagal savo pačios sukurtą sistemą.
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras 4u.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 10 24, 02:55)
Bet tas auksinis taip gražiai figūriškai apkirptas, tas mane ir sudomino.


Ji as issikirtau su kirtimo aparatu. Naudojau sitas formas (konkreciai - didziaucia ju).
Ir siaip, atviruciu darymas man gana brangus hobbi doh.gif

QUOTE(rasiux- @ 2011 10 24, 04:22)
Gal galima kokią nusibeždžionauti  ax.gif - labai jau man jų apipavidalinimas patiko


Labai prasom, as dazniausiai irgi nuo kazko "bezdzioniauju", dadedu lasa savo ir gaunas kazkas naujo wink.gif

QUOTE(Ievukaas* @ 2011 10 24, 11:23)
Užrašų knygelė „Nėriniuota širdelė“


Man labai patiko wub.gif pastaruoju metu apskritai pradejo patikt "nespalvoti" siuvinukai, kur tik pora ar vien spalva siuvinejas. Vakar baigiau atvirutej euglute - ant raudonos AIDOS su auksiniu metalic siuvinejau. Atrodo graziai, tik reik apipavidalint.


Myth, as gal dideliu darbu daug nedarius, bet siaip pradeduo nuo nuotaikos turbut - kartais nuo kairio sono apacios, kartais nuo virsaus, daznai per viduri ir pleciuos i sonus. Turbut priklauso nuo to, ka siuvinesiu...
Atsakyti
Aš tai siuvinėti pradedu nuo viršutinio kairio krašto (galima ir dešinio), nes siuvinėjant žemyn nekyla tada problemų su kryželio siuvinėjimu virš kryželio (jei siuvinėčiau iš apačios). smile.gif
Atsakyti
Gintariuxt ačiū bigsmile.gif
Sinuhas Dėkui mirksiukas.gif 4u.gif
Myth ačiū mirksiukas.gif
Elzeda ačiū, ne, dar ne Kalėdines wink.gif Pardavimui čia darau 4u.gif biggrin.gif
Katu ačiū smile.gif Man irgi tokie labai patinka smile.gif Ornamentai visokie ir t.t., va šitą širdelę labai smagu buvo siuvinėt ir rezultatu esu patenkinta smile.gif Tik didelio darbo nenorėčiau viena spalva siuvinėt, nes man labai greitai viskas nusibosta biggrin.gif

O siuvinėt dažniausiai pradedu nuo kampo smile.gif
Atsakyti
Ievukaas*
žudantis grožis wub.gif wub.gif

aš siuvinėju nuo kairiojo apatinio kampo, taip man patogiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Siuvinėti pradedu nuo kairiojo apatinio arba nuo kairio viršutinio kampo.
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2011 10 24, 16:23)
Dar truputį pasidarbavau  4u.gif

Užrašų knygelė „Nėriniuota širdelė“

nuostabu!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
as irgi dazniausiai pradedu siuvineti nuo vieno is apatiniu kampu.ziurint koks paveikslas smile.gif
Atsakyti
Aš tai visada nors kažkiek pasiuvinėju patį vidurį, kad nepasimest baltoje platybėje. Paskui jau nuo vidurio skaičiuoju į bet kurį šoną, priklausomai nuo motyvo, kuris man mieliausias širdžiai
Atsakyti