Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(jurginėlis @ 2011 10 23, 19:53)
nuostabios knygelės wub.gif  wub.gif

Didelis ačiū 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2011 10 23, 03:34)
Padirbėjau truputėlį  4u.gif


Labai dailios knygutes thumbup.gif


As pagaliau "apiforminau" savo eglutes (ir snaiges), t.y. padariau jas atvirutemis. Foto nemazinu blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kai kur persisviecia siulu perejimai (pvz rozinese snaigese). Pazadu, pasimokiau is savu klaidu, kita karta pasitaisysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 10 23, 22:37)
Labai dailios knygutes  thumbup.gif
As pagaliau "apiforminau" savo eglutes (ir snaiges), t.y. padariau jas atvirutemis. Foto nemazinu  blush2.gif


Koks grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 10 23, 20:28)
Čia tau vienai dėl kažko širdį skauda  blink.gif Na ir, matyt, priešingai - yra malonu žiūrėti į milijonu reklamų, tame tarpe bjaurių vaizdų apsuptą siuvinėto darbo nuotrauką, kai atsidarai nuorodą į radikal ar pan. talpyklas. Turbūt netrukdo ir tai, kad tos nesuskaičiuojamos reklamos ir žybsinčios nesąmonės net uždengia norimą pažiūrėti darbą.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tie bjaurūs vaizdai tai tiesiog priverčia kartais jungti lauk visą psl net neapžiūrėjus siuviniuko, ypač jei noriu savo mergytėm parodyti siuvinėtus grožius blink.gif


QUOTE(Katu @ 2011 10 23, 22:37)
Labai dailios knygutes  thumbup.gif
As pagaliau "apiforminau" savo eglutes (ir snaiges), t.y. padariau jas atvirutemis. Foto nemazinu  blush2.gif


Kai kur persisviecia siulu perejimai (pvz rozinese snaigese). Pazadu, pasimokiau is savu klaidu, kita karta pasitaisysiu  doh.gif


Labai dailu, įdomu, iš kur gavai tuos atviručių pusfabrikačius, tokių gražių formų, ir kaspinėlius kaip pervėrei taip gražiai? Tik aš kai darau atvirutes, visada darau taip, kad užsidengtų medžiagytės kraštai, nes maža kas, ims irti ar ką, be to, ir dailiau atrodo, nes pati nesugebėčiau taip nuostabiai apipjauti kaip tu blush2.gif
Atsakyti
sauluzee, Zhuvycia, aciu 4u.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 10 23, 17:19)
Labai dailu, įdomu, iš kur gavai tuos atviručių pusfabrikačius, tokių gražių formų, ir kaspinėlius kaip pervėrei taip gražiai? Tik aš kai darau atvirutes, visada darau taip, kad užsidengtų medžiagytės kraštai, nes maža kas, ims irti ar ką, be to, ir dailiau atrodo, nes pati nesugebėčiau taip nuostabiai apipjauti kaip tu  blush2.gif


"pusfibrikacius" esu pirkus rankdarbiu parduotuvej, bet tokius pacius pasidarau ir namuose - tiesiog perlenkiu atitinkama popieriaus lapa pusiau smile.gif
Juostelei iverti naudojau Martha Stewart skylamusi, viena is ju parduodu, nes netycia per daug uzsipirkau doh.gif Ju "trukumas" tas, kad telpa ivert tik siaurokas juosteles, sita, kuria matet atvirutese, pati "placiausia", kitas dar siauresnes veriu. O visa kita - popierius.
Pati siuvini as esu priklijavusi ant balto popieriaus, tada apkarpiau ir tik tada klijavau ant auksinio, tad isirt neturetu, nes prilaiko lipni juostele. Tas auksinis priklijuotas su 3D putu lipdukais, tad siek tiek "pakiles nuo" atvirutes pagrindo.

is esmes ta kaspinuka galima rist ir be skylamusio, tieisog taip ar toks pvz. Cia jau platesnes juosteles naudojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 10 23, 16:59)
Čia mano pirmasis mažutis darbelis ant lino  blush2.gif


Šaunuolė, lauksim kitų darbų.

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 10 23, 19:19)
Pasirodysiu ir as su mazyciu darbeliu - atvirute , bet iki tobulumo dar truksta, niekaip nesiseka normaliai popieriu ispjauti..


Simpatiška atvirutė, spalvos gražiai dera.

QUOTE(Katu @ 2011 10 23, 23:37)
Labai dailios knygutes  thumbup.gif
As pagaliau "apiforminau" savo eglutes (ir snaiges), t.y. padariau jas atvirutemis. Foto nemazinu  blush2.gif


Aukštasis pilotažas ir ne kitaip. Labai dailu - tiek patys siuvinukai, tiek jų apiforminimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 10 23, 22:37)
Labai dailios knygutes  thumbup.gif
As pagaliau "apiforminau" savo eglutes (ir snaiges), t.y. padariau jas atvirutemis. Foto nemazinu  blush2.gif



Tokios lengvos, trapios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 10 24, 01:18)
sauluzee, Zhuvycia, aciu  4u.gif
"pusfibrikacius" esu pirkus rankdarbiu parduotuvej, bet tokius pacius pasidarau ir namuose - tiesiog perlenkiu atitinkama popieriaus lapa pusiau smile.gif
Juostelei iverti naudojau Martha Stewart skylamusi, viena is ju parduodu, nes netycia per daug uzsipirkau  doh.gif  Ju "trukumas" tas, kad telpa ivert tik siaurokas juosteles, sita, kuria matet atvirutese, pati "placiausia", kitas dar siauresnes veriu. O visa kita - popierius.
Pati siuvini as esu priklijavusi ant balto popieriaus, tada apkarpiau ir tik tada klijavau ant auksinio, tad isirt neturetu, nes prilaiko lipni juostele. Tas auksinis priklijuotas su 3D putu lipdukais, tad siek tiek "pakiles nuo" atvirutes pagrindo.

is esmes ta kaspinuka galima rist ir be skylamusio, tieisog taip ar toks pvz. Cia jau platesnes juosteles naudojau  4u.gif


Bet tas auksinis taip gražiai figūriškai apkirptas, tas mane ir sudomino. O kaspinėlis beabejo gražiau kai surištas pervėrus per popierių, įdomiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Katu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ...... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 10 23, 16:14)
na, ir nebaisus tas linas, ar ne??  biggrin.gif



QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 23, 19:48)
*Radvileee sveikinu prisijaukinus lina  thumbup.gif bet rodyk daugiau pacio darbelio  4u.gif



QUOTE(elzeda @ 2011 10 24, 06:44)
Šaunuolė, lauksim kitų darbų.
Simpatiška atvirutė, spalvos gražiai dera.

Ačiū 4u.gif nebaisus linas, bandysiu didesnį darbelį siuvinėti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Katu, Dieviškos atvirutės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 10 23, 21:37)
Kai kur persisviecia siulu perejimai (pvz rozinese snaigese). Pazadu, pasimokiau is savu klaidu, kita karta pasitaisysiu  doh.gif


Man jos tobulos thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti