Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Ievukaas* @ 2011 10 23, 08:34)
Padirbėjau truputėlį  4u.gif

oho,saunuole!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2011 10 23, 10:34)
Padirbėjau truputėlį  4u.gif

4u.gif dailios
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2011 10 23, 10:34)
Padirbėjau truputėlį  4u.gif


Kaip gražu wub.gif

Čia mano pirmasis mažutis darbelis ant lino blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2011 10 23, 09:34)
Padirbėjau truputėlį  4u.gif

man ta antra super thumbup.gif wub.gif , pirmoji taip pat graži 4u.gif

QUOTE(*Radvileee @ 2011 10 23, 14:59)
Čia mano pirmasis mažutis darbelis ant lino  blush2.gif

na, ir nebaisus tas linas, ar ne?? biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū jums 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir as su mazyciu darbeliu - atvirute , bet iki tobulumo dar truksta, niekaip nesiseka normaliai popieriu ispjauti..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(verssuss @ 2011 10 22, 13:38)
Va dar viena grazuole  4u.gif Pamenu ir as ji siuvinejaudaug kantrybes pareikalavo  doh.gif ir laiko zinoma, ir jau senokai iremintas  ax.gif Gal bus idomu.....
user posted image

Verssus sauniai parinktas remelis drinks_cheers.gif
Atsakyti
truputi pakomentuosiu ax.gif stai kodel verta mazinti nuotraukas,nes pacitavus nuotrauka,ne taip sirdi skauda ,kai nuotrauka maza,ir neistempia zinutes ax.gif


*Radvileee sveikinu prisijaukinus lina thumbup.gif bet rodyk daugiau pacio darbelio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 spalio 2011 - 18:52
Labai gražūs visi darbeliai. wub.gif

O aš kitam forume jau dalyvauju naujam RR, tad pas mane dabar audinių jaukinimosi savaitę, vakar prisijaukinau ir ewą. Pradžioj tikrai buvo sunku įsivaizduoti, kaip reiks siuvinėti, nes jis toks minkštas ir gana "skystas", bet vakar per Vilniaus siuvinėtojų susitikimą gavau naudingą patarimą- pradžioj, kol išmoksiu naudotis mažu lankeliu, tada standžiau įsitemps ir viskas gavosi tiesiog puikiai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 23, 19:48)
truputi pakomentuosiu  ax.gif stai kodel verta mazinti nuotraukas,nes pacitavus nuotrauka,ne taip  sirdi skauda ,kai nuotrauka maza,ir neistempia zinutes  ax.gif


Čia tau vienai dėl kažko širdį skauda blink.gif Na ir, matyt, priešingai - yra malonu žiūrėti į milijonu reklamų, tame tarpe bjaurių vaizdų apsuptą siuvinėto darbo nuotrauką, kai atsidarai nuorodą į radikal ar pan. talpyklas. Turbūt netrukdo ir tai, kad tos nesuskaičiuojamos reklamos ir žybsinčios nesąmonės net uždengia norimą pažiūrėti darbą.
Atsakyti
nuostabios knygelės wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 10 23, 21:28)
Čia tau vienai dėl kažko širdį skauda  blink.gif Na ir, matyt, priešingai - yra malonu žiūrėti į milijonu reklamų, tame tarpe bjaurių vaizdų apsuptą siuvinėto darbo nuotrauką, kai atsidarai nuorodą į radikal ar pan. talpyklas. Turbūt netrukdo ir tai, kad tos nesuskaičiuojamos reklamos ir žybsinčios nesąmonės net uždengia norimą pažiūrėti darbą.

reklama galima isjungti,o cituojama milziniska nuotrauka ,kaskart ieinant ir stupso lens.gif g.gif nu man vienai ,na ir kas schmoll.gif ateinu darbeliu paziuret,pasiskaityt, ne paveikslu parodoje esame schmoll.gif

taip ir tai, visa vaizda gadina,kai nuotrauka didele.rodos ne darbeli rodom,o tai kas aplink.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 spalio 2011 - 20:26