Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(vasarė @ 2011 10 20, 22:32)
Kokie mieli paveiksliukai  wub.gif labai noretusi is arciau pamatyt, pasigeret, o foto tokios, kad tik i avatara deti  verysad.gif kur cia tas arkliskumas  g.gif

O, geras, šiandien man jau irgi normaliai rodo.

QUOTE(xiuke @ 2011 10 21, 12:47)
Libaja-paveiksliukai mazoki, nesimato thumbup.gif , man labiausiai patiko ireminimas, lb graziai parinkta...tinka labai...

Ačiū smile.gif Mano paraše yra nuoroda, ten didesnių rasit kam įdomu.
Atsakyti
Sveikos
Seniai bebuvau cia uzsukusi.Labai grazus visu darbeliai.As jau tuoj metai kaip nesiuvinejau,bet jau labai labai norisi.Ruosiuosi siuvineti savo mazajai dukrytei metrika.O dar planuose yra toks didesnis paveikslas siuvineti blush2.gif Bet kada priseis jo eile tai nezinau g.gif
Stai mano dar pries metus pabaigtas siuvineti,taciau dar vis neiremintas paveiksliukas ax.gif
user posted image
Atsakyti
Hmm... O aš turiu klausimėlį... pabaigiau siuvinėti piešinuką .. tai įdomu, kaip jį geriau rėminti? Tiksliau kaip paslėti tuos kraštelius, kai darbelis įsideda į rėmelį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AngelinaJolie:) @ 2011 10 21, 19:01)
Hmm... O aš turiu klausimėlį... pabaigiau siuvinėti piešinuką .. tai įdomu, kaip jį geriau rėminti? Tiksliau kaip paslėti tuos kraštelius, kai darbelis įsideda į rėmelį? smile.gif


Norint paslėpti piešinuko kraštelius galima tos medžiagos, ant kurios išsiuvinėjai paveiksliuką, kraštus užlenkti į vidų ir taip užlenktą paveikslėlį įrėminti. Kitas būdas - tai tiesiog apsiūti paveikslėlio kraštelius.

Apie siuvinio rėmimą yra rašoma šiame internetiniame tinklapyje:
http://blog.kasiulai.lt/reminimas.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosalija: 21 spalio 2011 - 18:10
QUOTE(rosalija @ 2011 10 21, 19:08)
Norint paslėpti piešinuko kraštelius galima tos medžiagos, ant kurios išsiuvinėjai paveiksliuką, kraštus užlenkti į vidų ir taip užlenktą paveikslėlį įrėminti. Kitas būdas - tai tiesiog apsiūti paveikslėlio kraštelius.


Ačiū labai 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 21, 10:38)

Ačiū! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2011 10 21, 10:45)
nemoku parinkti siūliukų  doh.gif galiu rinktis tik iš čekiškų muline arba kažkokių rusiškų,bet neatitinka nė vieni pagal skaičiukus  verysad.gif  prašau padėkit,jau esu neviltyje  verysad.gif

Aš pirmąjį siuvinėjau pati rinkdamasi spalvas iš Ariadna paletės, šitie siūliukai pigesni, jei reikia, duosiu numerius
user posted image
QUOTE(Ogiene @ 2011 10 21, 17:16)
Stai mano dar pries metus pabaigtas siuvineti,taciau dar vis neiremintas paveiksliukas  ax.gif

Labai patinka man šitas dizainas, gražiai atspalviai perteikia metalo vaizdą, vis galvoju jį siuvinėti, bet nesumąstau kur jį padėčiau g.gif o gal yra ir kitokių panašių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ogiene @ 2011 10 21, 16:16)
Stai mano dar pries metus pabaigtas siuvineti,taciau dar vis neiremintas paveiksliukas  ax.gif

Va dar viena grazuole 4u.gif Pamenu ir as ji siuvinejaudaug kantrybes pareikalavo doh.gif ir laiko zinoma, ir jau senokai iremintas ax.gif Gal bus idomu.....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 10 19, 13:46)
Gintariuxt kaip aš mėgaujuosi tavo procesu  wub.gif nes pas pačią šita gražuolė jau antrus metus akį džiugina, tik kaip tikra fėja sunkiai iki šiol pasidavė įamžinimams lotuliukas.gif

Labai grazi feja! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2011 10 22, 12:51)
Aš pirmąjį siuvinėjau pati rinkdamasi spalvas iš Ariadna paletės, šitie siūliukai pigesni, jei reikia, duosiu numerius


taip norėčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2011 10 22, 19:11)
taip norėčiau  4u.gif

Ariadna

balta
654
648
679
647
641
642
Atsakyti
Gal patartumet kokia spalva (DMC) siuvineti kuna? Kiek matau tik dvi spalvos.
pirtis
Atsakyti