Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

Laukas merginos smile.gif norėčiau prisijungti prie jūsų 4u.gif pabodo man man mezgimas,susidomėjau siuvinėjimu ax.gif esu nedaug siuvinėjusi,tokius primityvius piešinukus,be atspalvių,o dabar labai norėtūsi metrikiuką sūnui išsiuvinėti štai tokįuser posted image arba tokį user posted image bet va susidūriau su problema,nemoku parinkti siūliukų doh.gif galiu rinktis tik iš čekiškų muline arba kažkokių rusiškų,bet neatitinka nė vieni pagal skaičiukus verysad.gif prašau padėkit,jau esu neviltyje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2011 10 21, 11:45)
Laukas merginos  smile.gif  norėčiau prisijungti prie jūsų  4u.gif  pabodo man man

pagal skaiciukus ir neatitiks,nes cia schemos su dmc siuliukais.o nusipirkti neturit galimybes ? ax.gif
Atsakyti
Uodegyte,koks skanus avataras niam niam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 21, 11:56)
Uodegyte,koks skanus avataras niam niam wub.gif

aciu ,ant keksiuku pasinesiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 21, 09:55)
pagal skaiciukus ir neatitiks,nes cia schemos su dmc siuliukais.o nusipirkti neturit galimybes ? ax.gif

gaila bet ne verysad.gif jaučiu liks sūnus be metriko cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2011 10 21, 12:05)
gaila bet ne  verysad.gif  jaučiu liks sūnus be metriko  cry.gif

o kad kas nors issiuvinetu ,nenorite ?aisku brangiau butu negu paciai siuvinet.
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2011 10 21, 10:05)
gaila bet ne  verysad.gif  jaučiu liks sūnus be metriko  cry.gif

Tai galima internetu atsisiųsti- kasiulai.lt, darbstuole.eu, siuvinejimomagija.lt ir dar kitų parduotuvių yra.
Tada jau galėsi siuvinėti ką tiktai nori.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 10 21, 13:24)
Tai galima internetu atsisiųsti- kasiulai.lt, darbstuole.eu, siuvinejimomagija.lt ir dar kitų parduotuvių yra.
Tada jau galėsi siuvinėti ką tiktai nori.

sveikos 4u.gif
atsisiusti galima, bet gal neturi uz ka... unsure.gif nes siaip Palina renkant siuliukus bus sunku spalvas atskirti, nes cia vietiek ne paprastas pav spalvotas, o spalvos,gan artimos vienos kitai atspalviais...

Libaja-paveiksliukai mazoki, nesimato thumbup.gif , man labiausiai patiko ireminimas, lb graziai parinkta...tinka labai...

jau pastebejau, kad pasparto krastelis buna kitos sp...ar paprasot, kad nuspalvintu, ar buna specialiu? nes as kai rinkausi, maciau tik vienspalvius...
Atsakyti
va būtent išsiuvinėti norėjau pati blush2.gif na o jei užsisakyti internetu įdomu kiek siuntimas kainuotų g.gif ir kaip ten susigaudyti su tom spalvytėm,ar tikrai atitiks pagal duotus numeriukus rolleyes.gif hm dar pagalvojau,o jei klaipėdos akropolyje paieškočiau,ar įmanoma ten rasti tų DCM siūliukų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palina:): 21 spalio 2011 - 12:40
QUOTE(Palina:) @ 2011 10 21, 14:38)
va būtent išsiuvinėti norėjau pati  blush2.gif  na o jei užsisakyti internetu įdomu kiek siuntimas kainuotų  g.gif ir kaip ten susigaudyti su tom spalvytėm,ar tikrai atitiks pagal duotus numeriukus  rolleyes.gif hm dar pagalvojau,o jei klaipėdos akropolyje paieškočiau,ar įmanoma ten rasti tų DMC siūliukų?  g.gif

taip akropolyje yra ,mezgimo siulu ir audiniu parduotuvej smile.gif ir schemoje kodai yra surasyti,tau tereikia juos nusipirkti smile.gif

schema rasi schemu paieskoje ,cia pat 1 psl kur metrikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 spalio 2011 - 13:01
ačiū 4u.gif kai važiuosiu į klaipėdą prigriebsiu,net ramiau pasidarė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2011 10 21, 15:13)
ačiū  4u.gif  kai važiuosiu į klaipėdą prigriebsiu,net ramiau pasidarė  rolleyes.gif

eik i psl www.kasiulai.lt ir kt psl parase mergaites...viska rasi, spalvos atitinka wink.gif
Dazniausiai siuntimas buna 5lt...buna akciju, kad ir nereikia... smile.gif

o dmc siuliukai patys siuvinejamiausi, tad tikrai tokioj kaip Klp rasi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 21 spalio 2011 - 13:44