Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

Aš irgi pagaliau nufotkinau.
Virtuvėje
user posted image
Mažiukės kambaryje
user posted image
Nu bet kas pasidarė tam photobucket'ui... Mažink ten kiek nori, čia arklines foto kelia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 20 spalio 2011 - 16:31
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 10 20, 18:14)
Stai mano dar vienas darbelis is daugelio darbu mirksiukas.gif


Pupsiukeli, žaviuosi Tavo produktyvumu, bet neužsigauk, su ta moteriške kažkas man ni to. Pirmiausia akis užkliuvo - ji ten tokia turi būti? Ir veido spalvų perėjimai truputį rėžia akį - pagal raktą siuvinėjai? Nors gal tik foto taip atrodo 4u.gif

QUOTE(libaja @ 2011 10 20, 18:22)
Aš irgi pagaliau nufotkinau.
Virtuvėje
Mažiukės kambaryje


Labai gražūs darbeliai thumbup.gif , ypač paukštukai. Ant kokios įdomios medžiagos ten jie siuvinėti?
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 10 20, 17:30)
Pupsiukeli, žaviuosi Tavo produktyvumu, bet neužsigauk, su ta moteriške kažkas man ni to. Pirmiausia akis užkliuvo - ji ten tokia turi būti? Ir veido spalvų perėjimai truputį rėžia akį - pagal raktą siuvinėjai? Nors gal tik foto taip atrodo 4u.gif
Labai gražūs darbeliai thumbup.gif , ypač paukštukai. Ant kokios įdomios medžiagos ten jie siuvinėti?

Ant 14 DMC Aidos smile.gif Tiesiog labai gražios natūralaus lino spalvos rinkinuke radau.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 10 20, 17:30)
Pupsiukeli, žaviuosi Tavo produktyvumu, bet neužsigauk, su ta moteriške kažkas man ni to. Pirmiausia akis užkliuvo - ji ten tokia turi būti? Ir veido spalvų perėjimai truputį rėžia akį - pagal raktą siuvinėjai? Nors gal tik foto taip atrodo 4u.gif

Na taip siuvinejau pagal duota spalvu rakta ir tikrai gerai atrodo realiai, nesigavo tokios spalvos nusfotkinus kaip realiai atrodo schmoll.gif bandziau kelis kart fotkinti
Papildyta:
QUOTE(libaja @ 2011 10 20, 17:22)
Aš irgi pagaliau nufotkinau.
Virtuvėje
Mažiukės kambaryje
Nu bet kas pasidarė tam photobucket'ui... Mažink ten kiek nori, čia arklines foto kelia  doh.gif

Labai grazus darbeliai o ypac tas meskutis 4u.gif
Atsakyti

Sveiki,

Turiu tamsiai raudonos spalvos bei tamsiai žalios spalvos siuvinėjimui skirtų audinių. Internete randu tik ant šviesios medžiagos (dažniausiai ant baltos spalvos) skirtų siuvinėti schemų. Gal kas gali atsiųsti schemų tinkamų siuvinėti ant tamsaus audinio (pvz., ant juodos spalvos siuvinėjimui skirtos medžiagos)?
Atsakyti
Is kokios temos reik.Schemu yra. kartais galima vietoj sviesaus panaudot tamsia,ar pakeist paveiksliuko spalva. Pvz. vietoj tamsiai raudonos i balta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 20, 20:27)
Is  kokios temos reik.Schemu yra. kartais galima vietoj sviesaus panaudot tamsia,ar pakeist paveiksliuko spalva. Pvz. vietoj tamsiai raudonos  i balta smile.gif


Labiausiai tiktų schemos su gėlėm arba su gyvūnais. Tik būtų labai gerai, kad tose schemose nereiktų raudonos ir/arba žalios spalvos. Taip pat būtų gerai, kad reiktų siuvinėjant naudoti tik šviesias spalvas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosalija: 20 spalio 2011 - 21:37
QUOTE(libaja @ 2011 10 20, 17:22)
Aš irgi pagaliau nufotkinau.

Nu bet kas pasidarė tam photobucket'ui... Mažink ten kiek nori, čia arklines foto kelia  doh.gif


Kokie mieli paveiksliukai wub.gif labai noretusi is arciau pamatyt, pasigeret, o foto tokios, kad tik i avatara deti verysad.gif kur cia tas arkliskumas g.gif
Atsakyti
Kur rasti siūlų konverterį? Schemoje spalvos duotos DMC, o man reikia Anchor, kad būtų.. Radau prie kažkokios schemos kelis lapus, bet ten ne visos DMC yra surašytos, tai beveik visų reikiamų spalvų ir neradau.
Atsakyti
As i google paieska ivedu DMC Anchor. Nemazai duoda pasirinkti 4u.gif
Atsakyti
uzmirsau atrasyt,Uodegyte ,klausei ant kokios medziagos pauksciukai? ten ewas, as tik ewo esu uzsipirkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 10 21, 08:30)
Kur rasti siūlų konverterį? Schemoje spalvos duotos DMC, o man reikia Anchor, kad būtų.. Radau prie kažkokios schemos kelis lapus, bet ten ne visos DMC yra surašytos, tai beveik visų reikiamų spalvų ir neradau.



Konverteris
Atsakyti