Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

Sveikos siuvinetojos,
Ar siuvinetoju diena minesime? Kiek pamenu - tai visada svesdavome X (spalio) menesi. O gal as kazka praleidau? Cia daugiau kreipiuosi i klaipedietes smile.gif
Atsakyti
Gintariuxt kaip aš mėgaujuosi tavo procesu wub.gif nes pas pačią šita gražuolė jau antrus metus akį džiugina, tik kaip tikra fėja sunkiai iki šiol pasidavė įamžinimams lotuliukas.gif
user posted image
Albume yra dar kelios nuotraukos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 10 19, 14:46)
Gintariuxt kaip aš mėgaujuosi tavo procesu  wub.gif nes pas pačią šita gražuolė jau antrus metus akį džiugina, tik kaip tikra fėja sunkiai iki šiol pasidavė įamžinimams lotuliukas.gif



oj, kokia grazuole wub.gif wub.gif
as kaip prisedau po ilgos pertraukos, tai dabar nebegaliu atsitraukt lotuliukas.gif doh.gif todel taip greitai juda procesiukas 4u.gif dabar va keliausiu i paskaitas ie lauksiu kad kuo greiciau baigtusi, kad vel siuvinet galeciau biggrin.gif vakar net iki 2 val nakties siuvinejau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 19, 12:59)
oj, kokia grazuole  wub.gif  wub.gif
as kaip prisedau po ilgos pertraukos, tai dabar nebegaliu atsitraukt  lotuliukas.gif  doh.gif todel taip greitai juda procesiukas  4u.gif  dabar va keliausiu i paskaitas ie lauksiu kad kuo greiciau baigtusi, kad vel siuvinet galeciau  biggrin.gif  vakar net iki 2 val nakties siuvinejau  doh.gif  biggrin.gif

Aš irgi panašiai vakarais kai prisėdu po darbų tai ilgai užsisėdžiu rolleyes.gif paskui ryte kai reikia keltis ilgos derybos su pačia savim vyksta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(I.V.A. @ 2011 10 19, 13:46)
Sveikos siuvinetojos,
Ar siuvinetoju diena minesime? Kiek pamenu - tai visada svesdavome X (spalio) menesi. O gal as kazka praleidau? Cia daugiau kreipiuosi i klaipedietes smile.gif

Sveikos, aš tai už XX dienos paminėjimą.... Tik kad pati dirbsiu ryt ir poryt.... Savaitgaliai (kaip suprantu) yra šeimų dienos.... Gal tada nebent pirmadienį arba antradienį,a?... Kas turit kokių pasiūlymų mirksiukas.gif mirksiukas.gif Aš pasiderinčiau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 18, 16:30)
gavau siuntini is kasiulai.lt ,nusivyliau  schmoll.gif galvojau kad kokybe 100% ,bet ir tokiame line audimas nekoks,vietomis storesni siulai.geriau jau pirksiu is lino namu  g.gif


Aš irgi GA pirkau DMC liną irgi kokybė ne kas. O kaina kosminė.

Jei prabilau apie GA, vakar buvau- tai dabar jie laikinai išsikėlę į 1 aukštą, penktas remontuojamas, dar išliko akcija siūliukams, jei perki 5 vnt ir daugiau, kaina 1,89 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 19 spalio 2011 - 14:50
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 19, 11:41)
Rodausi kiek vakar naktinedama issiuvinejau savo Feather Fairy  wub.gif



QUOTE(kristi3d @ 2011 10 19, 14:46)
Gintariuxt kaip aš mėgaujuosi tavo procesu  wub.gif nes pas pačią šita gražuolė jau antrus metus akį džiugina, tik kaip tikra fėja sunkiai iki šiol pasidavė įamžinimams lotuliukas.gif


Abiejų fėja pasakiško gražumo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 19, 16:47)
Aš irgi GA pirkau DMC liną irgi kokybė ne kas. O kaina kosminė.

Jei prabilau apie GA, vakar buvau- tai dabar jie laikinai išsikėlę į 1 aukštą, penktas remontuojamas, dar išliko akcija siūliukams, jei perki 5 vnt ir daugiau, kaina 1,89 Lt.


Aha, as ir vakar kaip iprastai iki 5 auksto uzkilau, ziuriu ner parduotuves doh.gif tai vel i 1 atgal lotuliukas.gif
siuliukams akcija iki lapkricio 1 dienos atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 19, 16:08)

siuliukams akcija iki lapkricio 1 dienos atrodo  4u.gif


Aha, buvo visą praeitą mėnesį, sakė, kad iki spalio 1, dabar vėl pratęsė.
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 10 19, 13:46)
Gintariuxt kaip aš mėgaujuosi tavo procesu  wub.gif nes pas pačią šita gražuolė jau antrus metus akį džiugina, tik kaip tikra fėja sunkiai iki šiol pasidavė įamžinimams lotuliukas.gif

vau koks grozis bigsmile.gif labai grazu darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 19, 11:00)
aciu,o kainyte kokia butu  ax.gif


šiandien buvau gerose akyse, tai pažiūrėjau kainą - 27 lt už tą gabaliuką. Kaip ir buvo rašyta, jis toks standus labai tas audinys, bet siuvinėt man ant jo patiko smile.gif man ir ant zweigart patinka - visai netrukdo tie susiaurėjimai/paplatėjimai siūlų. kiekvienam savo wink.gif va ant LT lino nebandžius, turiu gabaliuką natūralaus, reiks išmėgint jėgas knygutę aplenkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 10 19, 19:36)
šiandien buvau gerose akyse, tai pažiūrėjau kainą - 27 lt už tą gabaliuką. Kaip ir buvo rašyta, jis toks standus labai tas audinys, bet siuvinėt man ant jo patiko smile.gif man ir ant zweigart patinka - visai netrukdo tie susiaurėjimai/paplatėjimai siūlų. kiekvienam savo wink.gif va ant LT lino nebandžius,  turiu gabaliuką natūralaus, reiks išmėgint jėgas knygutę aplenkt smile.gif

nu pribandziau snd zweigart ,gal neblogai siuvinejas,buvo gumuliukas per viduriuka ,bet siuvinejau ant kitos puses,kryziukai didoki truputuka,bet visai neblogai atrodo ax.gif
Atsakyti