Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 19, 10:41)
Rodausi kiek vakar naktinedama issiuvinejau savo Feather Fairy  wub.gif

Foto didoka isikelia, nenoriu gaut velniu  blush2.gif  todel

kaip ji grakščiai eina wub.gif nuostabus procesas
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 19, 10:41)
Rodausi kiek vakar naktinedama issiuvinejau savo Feather Fairy  wub.gif

Na nemazai jau issiuvinejai mirksiukas.gif grazus darbelis labai bus kai pabaigsi
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 10 18, 23:03)
aš esu dar siuvinėjus ant DMC lino, pirkau supakuotą (gerose akyse Vln), va tokį:

tai labai lygiai suausta, standi medžiaga. Gali pabandyt, gal tai bus, ko ieškai smile.gif

aciu,o kainyte kokia butu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 spalio 2011 - 10:00
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 19, 10:41)
Rodausi kiek vakar naktinedama issiuvinejau savo Feather Fairy  wub.gif

Foto didoka isikelia, nenoriu gaut velniu  blush2.gif  todel Mirabilia Feather Fairy

Faina. O siuvinėji, matau, su viskuo iškart smile.gif (Karoliukai, BS... ) Aš paprastai grožį palieku finalui. Kaip tortą: sutepi, o paskui grietinėlės, vaisiai ir t.t..
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif

QUOTE(libaja @ 2011 10 19, 12:04)
Faina. O siuvinėji, matau, su viskuo iškart smile.gif (Karoliukai, BS... ) Aš paprastai grožį palieku finalui. Kaip tortą: sutepi, o paskui grietinėlės, vaisiai ir t.t..



aha, kazkaip si karta siuvineju viska is karto smile.gif kai Nimue siuvinejau, tai irgi grozi buvau palikusi pabaigai smile.gif bet kazkaip atrodo, kad taip greiciau einasi siuvinet ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 19, 10:41)
Rodausi kiek vakar naktinedama issiuvinejau savo Feather Fairy  wub.gif

super paveikslas bus 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 19, 12:00)
aciu,o kainyte kokia butu  ax.gif

mokėjau berods apie 20 lt, tik išmatavimų nepamenu. pažiūrėjau nete, gal 35x45 cm, ten 28 ct.
buvo parasyta praitam psl...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 19, 12:23)
mokėjau berods apie 20 lt, tik išmatavimų nepamenu. pažiūrėjau nete, gal 35x45 cm, ten 28 ct.
buvo parasyta praitam psl...

brangoka,nors del smulkumo normali kaina rolleyes.gif
Atsakyti
Uodegyte, man lino žavesys ir yra tame, kad jame šiek tiek nelygūs siūliukai smile.gif Jei norisi visiškai lygaus audinio, tuomet pirk evenweave - ten visi siūliukai idealiai lygūs.

Man pačiai Zweigart siuvinėjimo linai yra vieni kokybiškiausių. O va DMC linas nepatiko. Jis kietas, tarsi pakrakmolintas būtų - bet pats audinys labai jau "skystas", retas schmoll.gif
O ant lietuviško lino siuvinėt kol kas nebandžiau (nors turiu nusipirkus gabalėlį, tik neprieinu) - bet kiek suprantu, ant jo ne visada kryželiai kvadratiniai gaunasi. Todėl kartais tenka siuvinėt 2x3 siūliukų.
Atsakyti
Turbūt linas nebus idealiai suaustas g.gif
Pirkau dabar 100% Zweigart Belfast liną iš sewandso. Irgi nėra lygut lygutėlis, kai kurie siūliukai storesnis. Aišku su lietuvišku linu nepalyginsi. Ir lietuviškas nesigauna lygiais kvadračiukais.
Tikrai būtų tik Ewas lygiau arba Aida biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~♥KaipTaiKaip♥~: 19 spalio 2011 - 11:28
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 18, 17:30)
gavau siuntini is kasiulai.lt ,nusivyliau  schmoll.gif galvojau kad kokybe 100% ,bet ir tokiame line audimas nekoks,vietomis storesni siulai.geriau jau pirksiu is lino namu  g.gif

Linas ir neturi buti lygiais siulais. Siulai skirtingo storio, bet audimas labai lygus.
Lino namai Zweigart toli grazu neprilygsta. O jei nori, kad siulai butu visi vienodo storio - pirk ewa.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 10 19, 12:38)
Linas ir neturi buti lygiais siulais. Siulai skirtingo storio, bet audimas labai lygus.
Lino namai Zweigart toli grazu neprilygsta. O jei nori, kad siulai butu visi vienodo storio - pirk ewa.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
Siuvinėju ant Zweigart lino. Nors siūlai skirtingo storio kai kur, bet kryžiukai gaunasi vienodi. Tikrai nėra taip, kad skirtumas labai didelis būtų.
Atsakyti