Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

Labas vakaras, ilindau i jusu temute, noriu paklausti patarimo ax.gif
Man reikia issiuvineti metrikiuka kur berniukas miega su meskuciu, bet yra prasymas, kad ir meskutis butu toks bespalvis kaip berniukas, tipo viskas kaip piestuku nupiesta. Kaip tai imanoma butu padaryti, gal kas ka panasaus jau siuvinejote? Man asmeniskai nekaip ziuretusi toks variantas, bet nesiginciju. Gal siulyti bent jau minimaliom pastelinem spalvytem nuspalvinti? Kad nors vos vos matytusi ar tai zydra ar beige?
Aciu jei kas atkreipsit demesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 10 18, 18:37)
va mano Dimensions meškiai  cool.gif

vau kokie grazus meskuciai labai grazu 4u.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pumpurėli - labai gražu smile.gif
Atsakyti
Pumpurėlis bigsmile.gif ...apžavėta meškiais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 18, 17:30)
gavau siuntini is kasiulai.lt ,nusivyliau  schmoll.gif galvojau kad kokybe 100% ,bet ir tokiame line audimas nekoks,vietomis storesni siulai.geriau jau pirksiu is lino namu  g.gif

aš esu dar siuvinėjus ant DMC lino, pirkau supakuotą (gerose akyse Vln), va tokį:
user posted image

tai labai lygiai suausta, standi medžiaga. Gali pabandyt, gal tai bus, ko ieškai smile.gif
Atsakyti
Pumpurėli iš ties labai faini meškiai smile.gif
Atsakyti
gal labai brangi dmc medziagyte? g.gif

Pumpureli-meskiai kaip nupiesti... wub.gif kokio dydzio linas? jei ant jo siuvineta...
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 18, 22:10)
gal labai brangi dmc medziagyte? g.gif

Pumpureli-meskiai kaip nupiesti... wub.gif kokio dydzio linas? jei ant jo siuvineta...

mokėjau berods apie 20 lt, tik išmatavimų nepamenu. pažiūrėjau nete, gal 35x45 cm, ten 28 ct.
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2011 10 18, 19:36)
Labas vakaras, ilindau i jusu temute, noriu paklausti patarimo  ax.gif 
Man reikia issiuvineti metrikiuka kur berniukas miega su meskuciu, bet yra prasymas, kad ir meskutis butu toks bespalvis kaip berniukas, tipo viskas kaip piestuku nupiesta. Kaip tai imanoma butu padaryti, gal kas ka panasaus jau siuvinejote? Man asmeniskai nekaip ziuretusi toks variantas, bet nesiginciju. Gal siulyti bent jau minimaliom pastelinem spalvytem nuspalvinti? Kad nors vos vos matytusi ar tai zydra ar beige?
Aciu jei kas atkreipsit demesi  4u.gif

vienintelis variantas, pamėgint pačiai meškio kontura išskirti, nes dar neteko matyt bespalvio meškio, mačiau tik "nuspalvota" ir vaika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2011 10 18, 20:36)
Labas vakaras, ilindau i jusu temute, noriu paklausti patarimo  ax.gif 

Galima bandyti meškį vietoj rudų atspalvių siuvinėti pilkais, atitinkamai pagal tamsumą. Bet kas gausis tai neaišku g.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 18, 22:10)
kokio dydzio linas? jei ant jo siuvineta...


Linas Zweigart Belfast (32 ct), spalva - cream.
Atsakyti
Rodausi kiek vakar naktinedama issiuvinejau savo Feather Fairy wub.gif

Foto didoka isikelia, nenoriu gaut velniu blush2.gif todel Mirabilia Feather Fairy
Atsakyti