Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

Sveikos, merginos.
Nepykite, kad aš truputį ne į temą blush2.gif Kur Jūs perkate lietuvišką liną? Gal internetu galima užsisakyti? Noriu siuvinėti maišiukus kalėdinėms dovanėlėms, tik nežinau kur pigiau lino įsigyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 10 18, 14:44)
Sveikos, merginos.
Nepykite, kad aš truputį ne į temą blush2.gif Kur Jūs perkate lietuvišką liną? Gal internetu galima užsisakyti? Noriu siuvinėti maišiukus kalėdinėms dovanėlėms, tik nežinau kur pigiau lino įsigyti  ax.gif

nugi visai i tema rolleyes.gif ziurint is kokio miesto esi ax.gif jai tavo mieste nera lino parduotuves,tada uzsisakyt ax.gif as uzsisakiau lino is kasiulai.lt
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 17, 10:08)
1 psl nuoroda tempimas ant kartono.

Dekui. O kaip įrėminti su krašteliu?
Atsakyti
Sveikutės,norėjau patarimo jau nusipirkau siūlus šiai schemutei,daba liko tik medžiaga kokia geriau rinktis ir kiek jos reiks jog gražiai atrodytu,nes savaitgali važiuosiu i kauna nusipirkčiau pas mus tik vienos rūšies aida yra blush2.gif ačiū išanksto už patarimą 4u.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
as siuvinejau ant lietuvisko lino,3x2 siuliukus,geriau butu buve 2x3,tada butu pagal schema dydis gavesis,o dabar gavosi tokia suspausta doh.gif emiau audinio 50x60cm
Atsakyti
gavau siuntini is kasiulai.lt ,nusivyliau schmoll.gif galvojau kad kokybe 100% ,bet ir tokiame line audimas nekoks,vietomis storesni siulai.geriau jau pirksiu is lino namu g.gif
Atsakyti
Zhuvycia, jei dar čia apsilankai - va mano Dimensions meškiai cool.gif Jei pas tavo meškius irgi daug half stitch'o (ir dar 3-4 gijom), labai atsargiai su juo - man medžiagą nuo pirmų dygsnių labai skersavo. Tik paskui, kai susivokiau, kad reikia siuvinėti tik vienu tam tikru būdu, tada tas skersavimo efektas tapo ne toks ryškus. Jei ir tau skersuos, pagooglink "basket weave stitch" - taip reikia siuvinėti, jei nori, kad nesusuktų medžiagos.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 10 18, 18:37)
Zhuvycia, jei dar čia apsilankai - va mano Dimensions meškiai  cool.gif

nuostabus paveikslas wub.gif
Atsakyti
Pumpureli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2011 10 18, 16:50)
Dekui. O kaip įrėminti su krašteliu?

nelabai supratau g.gif gal kai krastuose per mazai palikta,tada klijiojama su pasteliniais dazais.

grozis meskuciai thumbup.gif ant kokio lino,ir koks dydis gavosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 spalio 2011 - 18:12
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 18, 12:11)
nelabai supratau  g.gif  gal kai krastuose per mazai palikta,tada klijiojama su pasteliniais dazais.


Gal ji omeny turejo pasporta? As irgi nelabai supratau, kas tas "krastelis"...
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 10 18, 19:37)
va mano Dimensions meškiai


Gražumas wub.gif

O aš jau dvi savaites nebuvau siuvinuko į rankas paėmus verysad.gif , dukros liga ir mokslai prispaudė...
Atsakyti