Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 17, 17:49)
Cool Mama
spalvu paletei su I zenkliuku priklauso ,1 ir 3 lentele,kur I ,I .

antrai spalvu paletei priklauso II ir II,kur tera 9 spalvus lenteleje,tereikia tik 9 spalvu is 10-ies pusiniu kryzeliu.


aaaa.. tai taip iseina, cia nera jokiu klaidu, supratau, o as nesusigaudziau blush2.gif ... oj dekui! tiek padedat.. 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 10 17, 19:00)
aaaa.. tai taip iseina, cia nera jokiu klaidu, supratau, o as nesusigaudziau  blush2.gif ... oj dekui! tiek padedat.. 4u.gif

smile.gif
Atsakyti
nenoriu igristi doh.gif ... bet kodel nerandu online tokios spalvos DMC 3126... o siame siuvinejime sios spalvos reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 10 17, 19:22)
nenoriu igristi  doh.gif ... bet kodel nerandu online tokios spalvos DMC  3126... o siame siuvinejime sios spalvos reikia  doh.gif

tai turbut kad ne dmc ,gal koks metalizuotas.nes dmc paleteje nera tokio.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 17, 18:59)
tai turbut kad ne dmc ,gal koks metalizuotas.nes dmc paleteje nera tokio.


nu va... dar graziau, as maniau cia DMC , nes organaizeriai DMC.. tai ka db daryt.. tikrinau spalvas pagal DMC, verciaus i Anchor, tai 10 spalvu turiu, tereiks kitas nusipirkt, bet jei ten ne DMC(nors spalvos kurias turiu ,kiek ziuriu i nuotraukas tai atitinka parodytuose organaizeriuose)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 17 spalio 2011 - 18:17
QUOTE(Cool Mama @ 2011 10 17, 17:22)
nenoriu igristi  doh.gif ... bet kodel nerandu online tokios spalvos DMC  3126... o siame siuvinejime sios spalvos reikia  doh.gif


Gal ši informacija pravers. Spalvos.

Man jau kartą yra taip buvę, kad ėmiau schemą iš interneto, visi numeriukai buvo DMC, o vienas kažkaip įsimaišė Anchor. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 10 17, 20:15)
nu va... dar graziau, as maniau cia DMC , nes organaizeriai DMC.. tai ka db daryt.. tikrinau spalvas pagal DMC, verciaus i Anchor, tai 10 spalvu turiu, tereiks kitas nusipirkt, bet jei ten ne DMC(nors spalvos kurias turiu ,kiek ziuriu i nuotraukas tai atitinka parodytuose organaizeriuose)...

visos kitos dmc,buna kad vienas siuliukas buna kitoks,kad efektas butu smile.gif dar merginos atsakys mirksiukas.gif


QUOTE(Džeinė @ 2011 10 14, 15:53)
o kodėl tu neperki iš "siuvinėjimo magijos" ?? ji Klaipėdoj, ir užsakyma atsiimt vietoj gali  mirksiukas.gif

turi ir lino Zweigart

http://www.siuvineji...vinejimui/linas

karta klausinejaus,bet buvo vienos spalvos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 spalio 2011 - 18:22
dėkui pastebėjusioms mano maišioką 4u.gif 4u.gif

Paukštuk, labai dailus paukštelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 17, 19:20)
Gal ši informacija pravers. Spalvos.

Man jau kartą yra taip buvę, kad ėmiau schemą iš interneto, visi numeriukai buvo DMC, o vienas kažkaip įsimaišė Anchor. g.gif


aciu 4u.gif , butent viena tu spalvu ir atitinka, kiek ziuriu i nuotrauka ax.gif smile.gif


aciu paneles, uz pagalba.. 4u.gif

beje dar vienas ale "zalias" klausimas... siuvinesiu ant lino,beje niekada nesu dar ant jo siuvinejusi, ryt pradedu, sivakara jau velu.. ax.gif
tad siuvinesiu ant lino, db galvoju jis 32, nu bent toki pirkau, bet kai atsiunte, as ziuriu.. ziuriu.. nu as esu siuvinejusi ant 16 aidos, kiek ziurejau, tai 32 linas turetu atitikti 16 aidai, bet jauciu ebay mane apmove, nes atrodo daug smulkesnis linas nei kad 16 aida unsure.gif .. tad jei siuvinesiu visas spalvas, neatsizvelgusi i pavizdi,kur sako kitur siuvinet 2 gijom..,tad jei siuvinesiu tik viena gija, ar bus didele klaida, ir matysis "brokas", kaip manote g.gif ?
tikiuosi cia jau paskutinis klausimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 10 17, 14:46)
tad siuvinesiu ant lino, db galvoju jis 32, nu bent toki pirkau, bet kai atsiunte, as ziuriu.. ziuriu.. nu as esu siuvinejusi ant 16 aidos, kiek ziurejau, tai 32 linas turetu atitikti 16 aidai, bet jauciu ebay mane apmove, nes atrodo daug smulkesnis linas nei kad 16 aida  unsure.gif ..


Ant lino, kad jis atitiktu 16 aida, reik siuvinet per du siuliukus, kitaip tariant 2x2 lino siuliukai turi atitikt viena 16 aidos kryzeli.


Papildyta:
Va, radau paveiksliuka, gal bus aiskiau, ka norejau pasakyt

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 10 17, 21:57)
Ant lino, kad jis atitiktu 16 aida, reik siuvinet per du siuliukus, kitaip tariant 2x2 lino siuliukai turi atitikt viena 16 aidos kryzeli.
Papildyta:
Va, radau paveiksliuka, gal bus aiskiau, ka norejau pasakyt

user posted image


geeeeras unsure.gif , ot buciau pasiuvinejusi, jei nebuciau paklaususi lotuliukas.gif
dideliausias ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 10 15, 18:52)
Rodau savo menesio darba  4u.gif neploviau, nes noriu pirma remus susirasti, truputi palyginau, bet lankelis matosi  blush2.gif
Siuvineta ant balto 32ct lino, dydis 34*38cm


Labi grazus darbelis mirksiukas.gif kazkur ir as toke schemute turejau kazkada ir pati zadu toki grazuma siuvineti
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2011 10 17, 15:58)
Paskutinis darbukas  ax.gif

Labai fainas darbelis idomiai atrodo bet grazu mirksiukas.gif
Atsakyti