Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

Uodegyte, nieko tokio, pasinaudosim raidėm ir mes ax.gif biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Siguliukas17, darbelis tiesiog puikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 14, 15:05)
Grizo mano RR wub.gif  wub.gif  wub.gif  pasidziaukit ir jus biggrin.gif  [url=http://www.radikal.ru][img]

bigsmile.gif nu grožis, maniškis kaip priklauso - pats didžiausias biggrin.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos paneles 4u.gif

labai reikia pagalbos, skubiai (neisivaizduoju ar pavyks doh.gif ) reikia issiuvineti sias rozes...
user posted image

bet susiduriau su problema, ziuriu i duotas spalvas, spalvu zenkliukus, ir nelabai susigaudau, kuri spalva, kuriam zenkliukui doh.gif .. gal paaiskinsit, labai aciu 4u.gif

stai cia zenkliukai:

user posted image

o cia spalvos...

user posted image

user posted image

didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 17 spalio 2011 - 14:43
Pagal spalvų lentelę suprantu, kad tavo pasirinktas darbas yra pirmas(I), vadinas žiūri į pirmus stulpelius. Pirmieji siuvinėjami su dviem siūlais, nurodyta viršuje, kitoje lentelėje nurodyta siuvinėti vienu siūlu

bet lyg kažko trūksta, nes apatiniai siūlai metalizuoti ir schemoje matosi blizgesys, gal kitos merginos dar kažką pakomentuos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 17 spalio 2011 - 14:57
QUOTE(paukščiukas @ 2011 10 17, 16:24)
bigsmile.gif nu grožis, maniškis kaip priklauso - pats didžiausias  biggrin.gif  blush2.gif


wub.gif ir kryzeliu lygumas bigsmile.gif wub.gif (ant kokios medziagos cia siuvineta? g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 17, 15:52)
wub.gif  ir kryzeliu lygumas  bigsmile.gif  wub.gif  (ant kokios medziagos cia siuvineta?  g.gif )

ačiū, tai buvo taip senai, metus atgal, bet berods ant ewo reikėjo siuvinėti, Inesiuu tiksliau turėtų pasakyti

Paskutinis darbukas ax.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 10 17, 16:24)
bigsmile.gif nu grožis, maniškis kaip priklauso - pats didžiausias  biggrin.gif  blush2.gif


Labai gražus, o dar etiketė kokia mandra... rolleyes.gif
Atsakyti
Cool Mama, aš kiek suprantu, tai pirmoj simbolių grupėj (I ir II kairiau) yra pateikti simboliai pilniems kryžiukams siuvinėjamiems 2 GIJOM, dešiniau esanti simbolių grupė I ir II yra pilniems kryžiukams 1 GIJA. O spalvos tai kaip suprantu atitinka organizer'iuose iš eilės sudėtom spalvom 1-3713, 2-3350 ir t.t. blush2.gif čia mano toks supratimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi3d: 17 spalio 2011 - 15:12
QUOTE(paukščiukas @ 2011 10 17, 16:58)
Paskutinis darbukas  ax.gif


Gražu, subtilu, neperkrauta...
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 10 17, 15:51)
Pagal spalvų lentelę suprantu, kad tavo pasirinktas darbas yra pirmas(I), vadinas žiūri į pirmus stulpelius. Pirmieji siuvinėjami su dviem siūlais, nurodyta viršuje, kitoje lentelėje nurodyta siuvinėti vienu siūlu

bet lyg kažko trūksta, nes apatiniai siūlai metalizuoti ir schemoje matosi blizgesys, gal kitos merginos dar kažką pakomentuos



QUOTE(kristi3d @ 2011 10 17, 16:09)
Cool Mama, aš kiek suprantu, tai pirmoj simbolių grupėj (I ir II kairiau) yra pateikti simboliai pilniems kryžiukams siuvinėjamiems 2 GIJOM,  dešiniau esanti simbolių grupė I ir II yra pilniems kryžiukams 1 GIJA. O spalvos tai kaip suprantu atitinka organizer'iuose iš eilės sudėtom spalvom 1-3713, 2-3350 ir t.t. blush2.gif čia mano toks supratimas


aciu paneles uz nuomones 4u.gif
man irgi, kiek beziureciau, cia kazko truksta, tikiu ne visa info yra, turetu but papildomai,tiek info tiek spalvu.. unsure.gif

liudna, nes jei noriu iki gruodzio kazka tokio padaryt, negaliu laiko per daug svaistyti, o sis labai jau mielas tiek man, tiek mamai.. darbelis buvo skirtas mamai smile.gif tad visgi teks ieskot kito varianto..
Atsakyti
Cool Mama


spalvu paletei su I zenkliuku priklauso ,1 ir 3 lentele,kur I ,I .

antrai spalvu paletei priklauso II ir II,kur tera 9 spalvus lenteleje,tereikia tik 9 spalvu is 10-ies pusiniu kryzeliu.
Atsakyti