Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

merginos is klp,jai negaila nupirkciau zweigart lino,tinka ir gabaleliais,balto arba kreminio,man tik pasibandymui.jai patiks tada pati uzsisakysiu .prasau pagelbekit verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 spalio 2011 - 18:53
Katu, kempiniukas nerealus.galima spalvu rakta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 13 spalio 2011 - 19:14
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 13, 17:30)
Siaip kaunietes pacios galit i kasiulai.lt parduotuve nueiti ir ten nusipirkti, nereikes uz jokius siuntimus moket  4u.gif  as kazkada pirkau is ten.
(nebent nebutu vietoje tu prekiu kuriu norit)  4u.gif

Tai va, kad tik parašiusi čia sužinojau apie Kaune esančią jų parduotuvę biggrin.gif Tada jokių bėdų, padarysiu užsakymą ir atsiimsiu vietoje, o jeigu trūks siūliukų, tai nusipirksiu dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 10 13, 19:49)
man ta pati situacija del siuntimosi  ax.gif  ax.gif zinoma,kad susinaudos.as ir pati taip save raminu  tongue.gif o kad siuvinesi vandenyno motyvais,tai zinok,gali spalvos netikti g.gif  atrodo kita karta vanduo tai melynas,artai dangus melynas,bet kiek siuvinejau,tiek skirtingi atspalviai.bet per kelis paveikslus,siulai kartojasi. mirksiukas.gif
na tai kas,kad daug fono,bet uztat koks vaizdas...man pvz.tas fonas koki vaizda duoda... thumbup.gif
Papildyta:
p.s.labai domina,jei nesunku,mestelk ir man


Aj, vistiek susinaudos tie siulai, ka jau cia... Po truputi, po truputi... Ne problema smile.gif O melynu atspalviu dabar n turesiu biggrin.gif
Man fonas irgi patinka, del to ir nesupratau, kokia potekste tas pareiskimas turejo - teigiama ar neigiama biggrin.gif
Galiu atsiusti, tik prasom per AZ parasyti savo emaila wink.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 14, 00:21)
Aj, vistiek susinaudos tie siulai, ka jau cia... Po truputi, po truputi... Ne problema smile.gif O melynu atspalviu dabar n turesiu biggrin.gif
Man fonas irgi patinka, del to ir nesupratau, kokia potekste tas pareiskimas turejo - teigiama ar neigiama biggrin.gif
Galiu atsiusti, tik prasom per AZ parasyti savo emaila wink.gif

nieko bloga, nei teigiama , nei neigiama...tiesiog as uzsikrapstyciau manau negyvai smile.gif spalvos gan panasios, o ir plotas nemazas...manau, man kantrybes pritrukstu, tik tiek is tos potekstes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 10 13, 13:11)
Katu, kempiniukas nerealus.galima spalvu rakta?


Galima - atsidarai siulu dezute ir issirenki pagr. spalvas biggrin.gif
As tikrai neatgaminsiu, nes siuvinejau is to, ka turiu, kai kas DMC, kai kas pigesniais. Ten, kiek pamenu, nera atspalviu, imi pagrindines - juoda, balta, raudona, geltona ir t.t. Tik tuos zalsvbus taskelius paderinau prie turimos geltonos.
Atsakyti
merginos,padekite ax.gif padariau uzsakyma is kasiulai.lt ,kaip jus mokat per banka,o gal per internetini banka namuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 spalio 2011 - 09:48
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 14, 11:47)
merginos,padekite  ax.gif padariau uzsakyma is kasiulai.lt ,kaip jus mokat per banka,o gal per internetini banka namuose.

sveika 4u.gif
jei turi el bankininkyste mokek namie internetu...banke nesu dariusi pavedimo, nes manau daug didesni mokesti jame atskaito, plius kazkaip dar dasigauti iki jo, laika gaisti, o cia viskas vietoje... mirksiukas.gif
o tu gyveni Klaipedoje, ar ten nera geru rankdarbiu parduotuviu?maciau klausei del zeig lino...tai ant kokio pries tai siuvinedavai?
pasakykyt ar tika paprastas lietuviskas siuvinejimo linas is audiniu parduotuves? tik va neraso ten ismatavimu (32pvz...),tai kaip suprast ta tankuma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 14, 10:47)
merginos,padekite  ax.gif padariau uzsakyma is kasiulai.lt ,kaip jus mokat per banka,o gal per internetini banka namuose.


internetu, per elektronine bankininkyste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
sveika 
jei turi el bankininkyste mokek namie internetu...banke nesu dariusi pavedimo, nes manau daug didesni mokesti jame atskaito, plius kazkaip dar dasigauti iki jo, laika gaisti, o cia viskas vietoje... 
o tu gyveni Klaipedoje, ar ten nera geru rankdarbiu parduotuviu?maciau klausei del zeig lino...tai ant kokio pries tai siuvinedavai?
pasakykyt ar tika paprastas lietuviskas siuvinejimo linas is audiniu parduotuves? tik va neraso ten ismatavimu (32pvz...),tai kaip suprast ta tankuma


klp pirkau is lino parduotuves 'lino namai ' ,o dabar butent noriu ant zweigart smile.gif turiu el. bankininkyste ,bet kadangi istustinau sask ,taigi vistiek tektu i banka eit inesti.o pervedant i ju sask. nurodai numeri,o kur uzsakymo numeri rasyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 14, 12:45)
klp pirkau is lino parduotuves 'lino namai ' ,o dabar butent noriu ant zweigart  smile.gif turiu el. bankininkyste ,bet kadangi istustinau sask ,taigi vistiek tektu i banka eit inesti.o pervedant i ju sask. nurodai numeri,o kur uzsakymo numeri rasyti  unsure.gif

i MOKEJIMO PASKIRTIS smile.gif
IR KAIP TEN TAS LINAS IS LINO NAMU?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

atsiprašau, kad taip įsiveržiu, bet labai noriu paprašyti pagalbos blush2.gif ką tik baigiau siuvinėti paveikslą ir noriu naujo, gal žinote kur Vilniuje galėčiau įsigyti? Anksčiau pirkdavau Trakų g. buvo Burdos salonas, o dabar jo nebėra verysad.gif ir dar norėjau paklausti, pvz šitas paveikslas http://www.erankdarb...roducts_id=1578 tai čia ne gatavas paveikslas bus, o reiks pačiai skaičiuotis ir siuvinėti? nes norėčiau kaip būna gatavas piešinys, tai ant jo jau siuvinėji ir viskas blush2.gif

atsiprašau dar kartą, kad taip įsiveržiau blush2.gif
Atsakyti