Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

Siaip kaunietes pacios galit i kasiulai.lt parduotuve nueiti ir ten nusipirkti, nereikes uz jokius siuntimus moket 4u.gif as kazkada pirkau is ten.
(nebent nebutu vietoje tu prekiu kuriu norit) 4u.gif
Atsakyti
Kurios esate siuvinėję melanžiniais Atalie siūliukais? Parduotuvėje perspėja neskalbti darbelio, nes kai kurios spalvos gali dažyti (ypač raudoni atspalviai, o tokių paveiksle bus..). O kaip neskalbus jį išlyginti, įrėminti?.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 13, 17:30)


Tai vis delto gal kas nors zino, ka reiskia skeins?


nugi įsivedi i google translateri skeins ir rašo kad tai yra SRUOGA smile.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 10 13, 17:30)
Siaip kaunietes pacios galit i kasiulai.lt parduotuve nueiti ir ten nusipirkti, nereikes uz jokius siuntimus moket  4u.gif  as kazkada pirkau is ten.
(nebent nebutu vietoje tu prekiu kuriu norit)  4u.gif


aš iš kauno ir visada perku iš kasiulai. internetu padarua užsakyma, sužymiu ko ten man reikia, ir pažymiu kad atsiimsiu parduotuveje. kai gaunu laiska kad uzsakymas paruostas, teisiog nuvaziuoju ir pasiimu.. daug greičiau nei ten rinktis..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 10 13, 18:44)
aš iš kauno ir visada perku iš kasiulai. internetu padarua užsakyma, sužymiu ko ten man reikia, ir pažymiu kad atsiimsiu parduotuveje. kai gaunu laiska kad uzsakymas paruostas, teisiog nuvaziuoju ir pasiimu.. daug greičiau nei ten rinktis..smile.gif


irgi variantas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 10 13, 11:35)
Į Google įvedi siuvinėjimo pradžiamokslis ir mokaisi mokaisi mokaisi  bigsmile.gif

O aš padariau skirtuką  rolleyes.gif


4u.gif gražus
Atsakyti
Merginos man kilo toks klausimas - Keliom gijom reikia siuvinėti ant 18 aidos? Dviem ar viena? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 10 13, 17:47)
Merginos man kilo toks klausimas - Keliom gijom reikia siuvinėti ant 18 aidos? Dviem ar viena?  smile.gif


Čia kaip tau patinka, aš siuvinėju dviem. Jei patinka "skystesni" kryželiai, gali viena.
Beje, dabar siuvinėju DIM dizainą- tai ten pasitaiko ir dviem, ir trim, pusiniai net keturiom gijom.
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 10 13, 19:47)
Merginos man kilo toks klausimas - Keliom gijom reikia siuvinėti ant 18 aidos? Dviem ar viena?  smile.gif

2 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 10 13, 11:47)
Merginos man kilo toks klausimas - Keliom gijom reikia siuvinėti ant 18 aidos? Dviem ar viena?  smile.gif


as kempiniuka siuvinejau dviem gijom
Atsakyti
Dėkui už atsakymą. smile.gif Aš irgi maniau kad dviem , bet suabejojau. O trim tai jau sugrūsti tokie kryželiai turėtų būti, bet gal dar gražiau taip. g.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 10 13, 18:10)
O trim tai jau sugrūsti tokie kryželiai turėtų būti, bet gal dar gražiau taip. g.gif


Esi teisi dėl to, bet DIM yra tokia dizainų specifika, gaunasi toks gyvas reljefinis vaizdas. Nors kartais tikrai sunku per tą skylutę pratraukti daug gijų.
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 13, 15:30)
Na, maniskis bus gan nemazas  g.gif As irgi pirkciau maziau, bet ne LT gyvenu, tai kiekvienakart uz siuntima moketi po 25Lt nesinori  schmoll.gif Ka jau cia, susinaudos anksciau ar veliau, juolab kad vis tiek planuoju vandenyno spalvu darbeli dar bent viena ar du siuvineti. Kraustomes i nauja buta, ten visos sienos tuscios, tad bus kur kabinti biggrin.gif

man ta pati situacija del siuntimosi ax.gif ax.gif zinoma,kad susinaudos.as ir pati taip save raminu tongue.gif o kad siuvinesi vandenyno motyvais,tai zinok,gali spalvos netikti g.gif atrodo kita karta vanduo tai melynas,artai dangus melynas,bet kiek siuvinejau,tiek skirtingi atspalviai.bet per kelis paveikslus,siulai kartojasi. mirksiukas.gif
na tai kas,kad daug fono,bet uztat koks vaizdas...man pvz.tas fonas koki vaizda duoda... thumbup.gif
Papildyta:
p.s.labai domina,jei nesunku,mestelk ir man
Atsakyti