Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 112 tema

Sveikos merginos 4u.gif Labai jau grazus jusu darbeliai thumbup.gif
Noreciau ir as ismokti ax.gif Gal kas pagelbes su kokia nuoroda ar aprasymu? blush2.gif
Atsakyti
Gal galite patarti, ax.gif noreciau siuvineti darbeli, bet labiausiai gazdina,kad darbas nemazas, o galvoju kad galbut nebus grazus, arba atrodys nekokybiskai. g.gif parsisiunciau schema is interneto panasu kad is rinkinio butu, bet bijau ant perdirbtu schemu papulti. doh.gif
Gal jusu nuomone galeciau isgirsti, ka manote apie sia schema? siuvineti ar geresni varianta ieskoti? mirksiukas.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Sonatyte @ 2011 10 13, 09:14)
Sveikos merginos  4u.gif  Labai jau grazus jusu darbeliai thumbup.gif
Noreciau ir  as ismokti ax.gif  Gal kas pagelbes su kokia nuoroda ar aprasymu?  blush2.gif


Į Google įvedi siuvinėjimo pradžiamokslis ir mokaisi mokaisi mokaisi bigsmile.gif

O aš padariau skirtuką rolleyes.gif

Michael Powell "HEARTS IN A GLASS VASE bookmark"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 10 12, 22:05)
Kalbant apie siulu vnt, tai... mano darbas mazdaug 63.5 x 47.5, tai kai kuriu spalvu reikia po 11, 9, 6 ar 5 vnt., na ir kai kuriu po viena ar kelis... Bet mano schemoje yra tiksliai nurodyta, kiek ir ko reikes. Zinoma, nesitikiu, kad butent taip viskas ir bus, bet bent jau galiu orientuotis... Uzsisakiau daug, apie simta dvidesimt-simta trisdesimt vnt is viso gavosi  doh.gif Dabar beliko sulaukti siuntinio ir pradeti siuvineti... Be galo laukiu  rolleyes.gif

Jau buvau išsigandus, kad tiek daug reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(megiux59 @ 2011 10 13, 12:19)
Gal galite patarti,  ax.gif noreciau siuvineti darbeli, bet labiausiai gazdina,kad darbas nemazas, o galvoju kad galbut nebus grazus, arba atrodys nekokybiskai. g.gif  parsisiunciau schema is interneto panasu kad is rinkinio butu, bet bijau ant perdirbtu schemu papulti. doh.gif
Gal jusu nuomone galeciau isgirsti, ka manote apie sia schema? siuvineti ar geresni varianta ieskoti? mirksiukas.gif


sis paveikslas tikrai puikus,tau nera ko bijoti,ir siuliukai anchor ,ant rinkinio parasyta smile.gif

cia is arciau

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 spalio 2011 - 12:11
Gal kuri kaunietė jungtųsi prie užsakymo iš kasiulai.lt? rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Uodegyte,2011 10 13, 12:08]
sis paveikslas tikrai puikus,tau nera ko bijoti,ir siuliukai anchor ,ant rinkinio parasyta smile.gif

Dekui uodegyte, tada reikes pirktis reikmenis ir kibti i darbeli... mirksiukas.gif
Atsakyti
gal zinote kokie cia siuliukai ,spalvos kaip melanziniu siulu.bet kodu tokiu neradau kasiulai.lt ,tie kur skliautuose WDW.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 10 13, 12:35)
O aš padariau skirtuką  rolleyes.gif


Šaunuolė thumbup.gif Gražūs tie MP dizainai, pamenu, kaip prieš kokius 5 metus daug kas čia meilės puodą siuvinėjo.

QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 13, 16:39)
gal zinote kokie cia siuliukai ,spalvos kaip melanziniu siulu.bet kodu tokiu neradau kasiulai.lt ,tie kur skliautuose WDW.


Panašu, kad čia Weeks dye works siūliukai - čia.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 10 13, 16:48)

Panašu, kad čia Weeks dye works siūliukai - čia.

aisku aciu oro_buckis.gif

merginos gal is klaipedos uzsakyma kas darot ?reikia man labai lino,o del keleto gabaliuku ,moket uz siuntima ax.gif i klp pati atvaziuociau pasiimti.
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 10 13, 11:35)
O aš padariau skirtuką.
Michael Powell "HEARTS IN A GLASS VASE bookmark"

Labai grazus skirtukas ir pats dizainas liux thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 13 spalio 2011 - 15:44
QUOTE(Laura81r @ 2011 10 13, 09:17)
o as suzsisakiau irgi is kasiulu,dviem nedideliem paveiksliukam su medziagom.tai kaina gavosi perpus tavosios  tongue.gif  bet dabar irgi visda perku geriau maziau,nei daugiau,nes siuvinejimo dezej yra like gal apie 20matkeliu naujutelaiciu,nepradetu spalvu.bet as optimiste,tikiuosi per laika sueis.stai ir dabar,kur siuvinesiu du paveikslus,du matkeliai is mano kraicio iseis
beje,as siaip ne arkliuku megeja,bet sitas vaizdas tikrai nuostabus,kazkoks ramybe dvelkiantis.  thumbup.gif  o schema is kur gavai? rolleyes.gif


Na, maniskis bus gan nemazas g.gif As irgi pirkciau maziau, bet ne LT gyvenu, tai kiekvienakart uz siuntima moketi po 25Lt nesinori schmoll.gif Ka jau cia, susinaudos anksciau ar veliau, juolab kad vis tiek planuoju vandenyno spalvu darbeli dar bent viena ar du siuvineti. Kraustomes i nauja buta, ten visos sienos tuscios, tad bus kur kabinti biggrin.gif
Man zirgai patinka, bet si issirinkau del MB, nes jis juos dievina, o ir apsupti vandenyno gyvenam, tai net ir spalvos tinka... Turejau kelis variantus, bet MB net nedvejodamas issirinko butent si wub.gif Schema parsisiunciau is vieno is siuvinejimo schemu temoje nurodytu tinklalapiu rolleyes.gif [jei domina, galeciau email'u atsiusti].

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 10 13, 09:47)
vau grazus darbelis bus bigsmile.gif ..... As kai pati dievinu zirgus ,tai pasakiskas darbelis bus. Tai ka lauksim dabar tavo darbelio kai issiuvinesi mirksiukas.gif  sekmes tada laukti prekiu ir pradedant siuvineti toki grozi thumbup.gif


Kaip dziugu skaityti tokius teigiamus atsiliepimus apie issirinkta darba bigsmile.gif Butinai pasirodysiu issiuvinejusi, na ir galbut bedirbant biggrin.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 10 13, 10:57)
bet jau fono, fono kiek... doh.gif  smile.gif


Nemazai unsure.gif Cia gerai ar blogai? Atseit, nuobodu siuvineti bus? biggrin.gif Nieko... Man ir reikia uzsiemimo, padesiancio atsipalaiduoti rolleyes.gif

QUOTE(cindy @ 2011 10 13, 12:42)
Jau buvau išsigandus, kad tiek daug reikia biggrin.gif


Na, siaip priklauso nuo darbo dydzio ir spalvu skaiciaus... Kai kurie darbai ir nedidukai budami yra marguciai, tai del keliu langeliu atskiro matkelio reikalauja rolleyes.gif

Tai vis delto gal kas nors zino, ka reiskia skeins?
Atsakyti