Įkraunama...
Įkraunama...

suknelė "su nuoga nugara"

zinoma, kad skonio reikalas, niekas nepriestarauja tau tik issako savo nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DianaV @ 2007 08 17, 18:44)
o man patinka kai uzpakaliukas siek tiek matosi,seksualu

seksualumo tikrai tame nematyciau schmoll.gif o beto tai kam tada jo tik truputi rodyti? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DianaV @ 2007 08 17, 19:44)
o man patinka kai uzpakaliukas siek tiek matosi,seksualu



nu ne, tas pats apnuoginimas turi ribas turet wink.gif
Atsakyti
taigi nieks nesako ,kad visiskai nuogu uzpakaliu,na nezinau kai kuriu nuomone man atrodo siek tiek senamadiska.guoste o kur apnuoginimo riba?
Atsakyti
QUOTE(DianaV @ 2007 08 17, 19:44)
o man patinka kai uzpakaliukas siek tiek matosi,seksualu



QUOTE(DianaV @ 2007 08 18, 11:40)
taigi nieks nesako ,kad visiskai nuogu uzpakaliu,na nezinau kai kuriu nuomone man atrodo siek tiek senamadiska.guoste o kur  apnuoginimo riba?



virsutiniame tavo poste jau truputi virs ribos wink.gif
Atsakyti
kiekvieno nuomone skirtinga,nesigincysiu,o ribas kiekvienas sau nusibreziam patys vienas auksciau kitas zemiau
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2007 08 15, 21:31)
man irig labai grazu, bet tam turi buti labai grazi ir figyra, o ne taip kai i tokias sukneles ilenda 100 kg sverianti, tai vaizdelis tikrai  ne koks


Tai be abejo, koks ten grozis, kai lasiniai virsta rolleyes.gif (man ir paciai toli grazu iki tokios sukneles blush-anim-cl.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witchcraft: 18 rugpjūčio 2007 - 19:41
Sakykite, gal kurios per vestuves buvote su suknele atvira nugara? t.y. vestuvine smile.gif ? niekur nerandu kokio gražaus modelio atvira nugara, tinkančio vestuvėms g.gif
Atsakyti
Ketinu ateinancia vasara keliautyi i vestuves tai arba rinksiuosi ilga pamerges suknele su atvira nugara bet jau tokia gilia iskirpte arba kuklia trumpa suknute:) Bet kad ne bet kur rasi tu suknuciu atvira nugara:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurore_: 31 gruodžio 2009 - 17:36
QUOTE(Aurore_ @ 2009 12 31, 19:35)
Ketinu ateinancia vasara keliautyi i vestuves tai arba rinksiuosi ilga pamerges suknele su atvira nugara bet jau tokia gilia iskirpte arba kuklia trumpa suknute:) Bet kad ne bet kur rasi tu suknuciu atvira nugara:)



o is VS nenorit, ten yra puosniu su nuoga nugara, kaip ti dabar ispardavimuosev daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 01 01, 19:37)
o is VS nenorit, ten yra puosniu su nuoga nugara, kaip ti dabar ispardavimuosev daug 4u.gif

Gal konkreciai kazka zinote, kokia nuorodele turit?smile.gif Bent pasizvalgyciau:)
Atsakyti
Sveikos, užmačiau Jūsų pokalbį ir tik norėjau pasakyt, kad pasirinkti prie dailios figūros suknutę atvira nugara yra viena.... kalbu apie tai, kad tai neturėtu būt, kaip viena narė sakė apie 100Kg.... Dar pakankamai svarbu, kad pati oda būtu graži, esu mačius ne vieną Modistę, kuri turi ne tokią lygią odą (pas mane pačia oda ne aksominė) todėl ir nesidemostruoju,nebent, kai būnu lengvai įdegus ir po kokiu kosmetiniu procedurų... dar pati nugaros "forma" ar kaip čia pasakius ypatumai irgi svarbu... Gali Moteris but liekna, bet kai grobai, ar stuburo kauliukai iškilę tai irgi vaizdelis ne koks... smile.gif atvertus atgal maciau Angelina Joly(man tatto nemaisytu), bet kai fotkinosi turbut tas etapas , kai nuo pervargimo, svoris ryškiai nukritęs.... beje prie tatto, gal reiktu ne tokio stiliaus suknutes (na ne tokios blizgios, gali but atvira nugara, bet kazkokia labiau ekstravagantiska...)
Na bet kokiu atveju smagu, kad yra drasiu merginu-moteru, ir jos nori puostis....

Su naujais!!!
Atsakyti