Įkraunama...
Įkraunama...

suknelė "su nuoga nugara"

QUOTE(shatene @ 2007 08 15, 17:01)
o man kaip tik labai grazu, ypac kai eini i koki vakareli ar pokyli ir tikrai nori pasipuosti ir issiskirti is kitu
user posted image


Man tai cia labai grazu wub.gif
Ir sutinku, kad ne kiekvienai dienai nuoga nugara, o kokiai iskilmingai. Dar kai juoda progine suknia tai atrodo labai liuks wub.gif
O suvarstomos gale tai nelabai, nebent labai subtiliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2007 08 15, 20:00)
Man tai cia labai grazu  wub.gif
Ir sutinku, kad ne kiekvienai dienai nuoga nugara, o kokiai iskilmingai. Dar kai juoda progine suknia tai atrodo labai liuks  wub.gif
O suvarstomos gale tai nelabai, nebent labai subtiliai  rolleyes.gif

man irig labai grazu, bet tam turi buti labai grazi ir figyra, o ne taip kai i tokias sukneles ilenda 100 kg sverianti, tai vaizdelis tikrai ne koks
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2007 08 15, 21:31)
man irig labai grazu, bet tam turi buti labai grazi ir figyra, o ne taip kai i tokias sukneles ilenda 100 kg sverianti, tai vaizdelis tikrai  ne koks

Matyt ir jos nori but grazios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2007 08 15, 18:01)
o man kaip tik labai grazu, ypac kai eini i koki vakareli ar pokyli ir tikrai nori pasipuosti ir issiskirti is kituuser posted image

grazi
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2007 08 15, 17:01)
o man kaip tik labai grazu, ypac kai eini i koki vakareli ar pokyli ir tikrai nori pasipuosti ir issiskirti is kituuser posted image



grazute ax.gif
Atsakyti
Man gražu, kai nuogumas saikingas. Visos tos, kur išnuogintos iki pat liemens ar dar daugiau man schmoll.gif
Atsakyti
o man patinka kai uzpakaliukas siek tiek matosi,seksualu
Atsakyti
QUOTE(DianaV @ 2007 08 17, 19:44)
o man patinka kai uzpakaliukas siek tiek matosi,seksualu

schmoll.gif man vulgaru blush2.gif
Atsakyti
as turiu juoda maza suknele su atvira nugara thumbup.gif , buvau vestuvese tai tiek komplimentu susilaukiau rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 08 17, 20:46)
schmoll.gif man vulgaru blush2.gif

jei laiku ir vietoj tai man thumbup.gif
na skonio reikalas
Atsakyti
QUOTE(DianaV @ 2007 08 17, 19:44)
o man patinka kai uzpakaliukas siek tiek matosi,seksualu

man irgi atrodytu vulgaru jei mano aplinkoj kuri nors pasirodytu... kai kokios izymybes i vakarelius vaiksto tai taip, bet tarp mano draugu schmoll.gif
Atsakyti
na sakau skonio reikalas ,manes netrikdytu
Atsakyti