Įkraunama...
Įkraunama...

suknelė "su nuoga nugara"

Man tai labiau patinka maikutes su nuoga nugara thumbup.gif , kadangi del nugaros grazumo nesiskundziu blush2.gif , tai su malonumu nesioju, o vasara, tai beveik kekviena diena... rolleyes.gif
Atsakyti
hm.. mokykloje per viena svente viena mergina buvo su suknele plika nugara. suknele grazi, viskas labai saunu, bet (man) ZIAURIAI atrode tas spec liemenukas. kaip permatoma lipnia juosta nugara isklijuota... jeigu jau renkies tokia suknele tai manau reiktu ir liemenuka nusipirkt kuris butu tik prieky arba isvis be jo..
Atsakyti
Man labai grazu tokios suknytes, bet tik ne ant balto kuno, o bent jau nors kiek idegusio... mirksiukas.gif
Pvz. kaip Kate Bosworth ax.gif
user posted image
Man Angie seip thumbup.gif bet kazkaip ant jos (gal del tu tatuiruociu) nesiziuri... blush2.gif
user posted imageuser posted image
Ir ant Hilary Swank man kazkaip nelabai... unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Europiete: 15 birželio 2007 - 03:41
QUOTE(Europiete @ 2007 06 15, 04:02)
Man labai grazu tokios suknytes, bet tik ne ant balto kuno, o bent jau nors kiek idegusio...  mirksiukas.gif
Pvz. kaip Kate Bosworth ax.gif
user posted image
Man Angie seip  thumbup.gif bet kazkaip ant jos  (gal del tu tatuiruociu) nesiziuri...  blush2.gif
user posted imageuser posted image
Ir ant Hilary Swank man kazkaip nelabai...  unsure.gif
user posted image

Man tai nelabai... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenny_swc @ 2007 06 23, 15:34)
Man tai nelabai...  schmoll.gif



man visai nylabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosste @ 2007 06 23, 18:37)
man visai nylabai  schmoll.gif

Man visai visai nylabai schmoll.gif
Atsakyti
Man visiskai nelabai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
o man kaip tik labai grazu, ypac kai eini i koki vakareli ar pokyli ir tikrai nori pasipuosti ir issiskirti is kituuser posted image
Atsakyti
man tai grazu bet ne kiekvienai dienai o iseigai daugiau... ax.gif
Atsakyti
As turiu tokia ilga tunika, irgi yra plika nugara, bet kadangi mano krutine labai mazyte, tai be liemenuko labai negraziai atrodo, o kai matosi liemenukas kaip jums? rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2007 08 15, 17:13)
As turiu tokia ilga tunika, irgi yra plika nugara, bet kadangi mano krutine labai mazyte, tai be liemenuko labai negraziai atrodo, o kai matosi liemenukas kaip jums? rolleyes.gif  g.gif


juk galima priklijuojama liemenele uzsideti mirksiukas.gif ir forma islaiko, ir nera jokiu bereikalingu petneseliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2007 08 15, 18:13)
As turiu tokia ilga tunika, irgi yra plika nugara, bet kadangi mano krutine labai mazyte, tai be liemenuko labai negraziai atrodo, o kai matosi liemenukas kaip jums? rolleyes.gif  g.gif

Geriau jau matosi liemenukas, nei speneliai po plona medžiaga arba nelabai gražios formos krutinė blush2.gif Pati nešioju tokias sukneles/maikutes tik kai ne visa nugara atvira, o pusė (kad būtų galima užsidėti liemenuką su viena šleika per kaklą mirksiukas.gif )
Atsakyti