Įkraunama...
Įkraunama...

suknelė "su nuoga nugara"

QUOTE(kiulkis @ 2006 03 18, 11:32)
ar nebepasenusi mada..tokia iki šiknos beveik plika ant nugaros raišteliais susiriša g.gif


Man labai gražu
thumbup.gif
Atsakyti
Man grazu tokios sukneles, bet tik butinai turi turet subinike grazia, kad tokia suknia uzsidetum.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JuMa @ 2006 04 20, 13:26)
Man grazu tokios sukneles, bet tik butinai turi turet subinike grazia, kad tokia suknia uzsidetum.... biggrin.gif

jo jo cia jau riestos reiktu tokiai suknytei blush2.gif
Atsakyti
Seip nusipirkau suknele nuoga nugara,tikraj labai graziai atrodo ir visa kita,bet dbr suku galva ka daryti del liemeneles. verysad.gif Siaubas ukmergej liemeneliu tokiu priklijuokamu niekur nemaciau,o vln nezinau net kur ieskoti,gal zinote kur ju yra. g.gif Dar tiesa tokia liemenele nusipirkau su labai siaura juostele nugaroje tai vis gi geriau negu nieko,bet ja reiks perdarinet(visokius nerinukus nuo tos juosteles nuardyt)Mokejau keliolika lt tai negaila smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 03 21, 16:05)
labai gražu apnuogintos nugaros  rolleyes.gif tik problema su priekio prilaikymu būna kartais...


nežinau... g.gif labai gražu, bet sakyčiau labiau mažiems arba silikoniniems papukams tinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 11, 13:38)
nežinau...  g.gif labai gražu, bet sakyčiau labiau mažiems arba silikoniniems papukams tinka  tongue.gif


niu bet tai liemeneles gi yra su permatomu uzsegimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BouncY @ 2006 06 11, 13:09)
Seip nusipirkau suknele nuoga nugara,tikraj labai graziai atrodo ir visa kita,bet dbr suku galva ka daryti del liemeneles. verysad.gif Siaubas ukmergej liemeneliu tokiu priklijuokamu niekur nemaciau,o vln nezinau net kur ieskoti,gal zinote kur ju yra. g.gif Dar tiesa tokia liemenele nusipirkau su labai siaura juostele nugaroje tai vis gi geriau negu nieko,bet ja reiks perdarinet(visokius nerinukus nuo tos juosteles nuardyt)Mokejau keliolika lt tai negaila  smile.gif


Mano nuomone, jei suknelė yra nuoga nugara, tai ta nugara ir turi būti nuoga. mirksiukas.gif
Atsakyti
kai vakarinis rubas su atvira nugara -grazu.Aisku kai ne ant tiek kad puse uzpakalio matytusi biggrin.gif
Atsakyti
user posted imageO man sita suknele patinka nei per daug atvira nei negrazi liux ir modeliukas lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif nu grazi suknele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintuliukas @ 2007 05 05, 17:52)
user posted imageO  man sita suknele patinka nei per daug atvira nei negrazi liux ir modeliukas lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nu nebloga sukne thumbup.gif
Atsakyti
man labai grazu wub.gif tik be raisteliu doh.gif nusipirkau palaidine atvira nugara, dabar ieskau liemeneles spec. doh.gif
Atsakyti