Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

[quote=jediara,2012 02 06, 11:23]
Dar žiedelių ax.gif

Kaip gražu 4u.gif Jediara pas tave jau pavasaris - hiacintai žydi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 02 06, 13:23)
Dar žiedelių  ax.gif

Na pas Tave thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif , tai vis dėlto kaip ten su tom tvorom g.gif ar nežydi mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū - artėja pavasaris 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Reikės apžiūrėti tvoras, gal rasiu kokį žiedą
Atsakyti
GIZZI5 thumbup.gif klausimas jediarai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
manau,kad tie paskutiniai jos žiedai kaip tik nuo ten lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jei ką - aš tai pavydžiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif labai labai blush2.gif blush2.gif blush2.gif tokio grožio ir mokėjimo tą grožį auginti ax.gif
Atsakyti
Prisiminiau kad turiu ką parodyti, passiflora 'victoria' 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 02 06, 15:44)
GIZZI5 thumbup.gif klausimas jediarai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
manau,kad tie paskutiniai jos žiedai kaip tik nuo ten lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Jei ką - aš tai pavydžiu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif labai labai  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  tokio grožio ir mokėjimo tą grožį auginti  ax.gif


Atskleidėte paslaptį, kur mano gėlės žydi lotuliukas.gif thumbup.gif
Pati nuostabius grožius augini - rodyk, kas pas Tave žydi.mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Reeeeee @ 2012 02 06, 15:53)
Prisiminiau kad turiu ką parodyti, passiflora 'victoria'  4u.gif


Fantastiškas žiedas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2012 02 06, 15:53)
Prisiminiau kad turiu ką parodyti, passiflora 'victoria'  4u.gif
user posted imageuser posted image

super ziedai,o cia gele vijokline ar ne.is kur ji kilusi ax.gif
Atsakyti
Stai vasario ziedas
user posted image
prazydo galenis Nabob pirmametis sejinukas nors dar metuku neturi
Atsakyti
Nuo rudens iki daba mano kalankes pumpurus brandino ir pagaliau isstype prazydo biggrin.gif
user posted image

nuo pernai metu ugliuku turejau bet desimt skirtingu rusiu, o issilaike iki siol tik si spalva..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2012 02 06, 13:53)
Prisiminiau kad turiu ką parodyti, passiflora 'victoria'  4u.gif



Nuostabus žiedas wub.gif

QUOTE(GabiSima @ 2012 02 13, 13:03)
Nuo rudens iki daba mano kalankes pumpurus brandino ir pagaliau isstype prazydo  biggrin.gif]

Kiek daug bigsmile.gif Gražios, vešlios tokios. Nebeturiu dabat. Pasižiūrėjau - tikrai laaabai gražu. wub.gif Reik įsigyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 12 26, 16:28)
ir mano kambario gražuoliai...
user posted image

Kaip vadinasi šita gėlytė? Gavau atžalėlių, o taip ir nežinau pavadinimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NeLina @ 2012 02 15, 08:53)
Kaip vadinasi šita gėlytė? Gavau atžalėlių, o taip ir nežinau pavadinimo  blush2.gif

Vaškuolė
Atsakyti