Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

O jau kaktusų žiedai bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu:)
Gerai pasaldziau ziema.
Atsakyti
Mumrikas, o pas Jus medziu nera?
Atsakyti
nuostabūs nuostabių kaktusų žiedai wub.gif

zydrunyte, labai dėkui wub.gif rasakilos turiu du didelius kerus ir jie pas mane auga visiškoje sulėkaitoje pietų pusėje, kur saulė juos kepina nuo ankstyvo ryto iki vakaro (žemė pas mus gan "sunki") - nieko jiems, auga ir bujoja thumbup.gif

Em/Er, ir medelių, ir krūmelių pas mus tikrai daug, tik jie dar visi nedidukai, nes visai aplinkai dar tik dveji/treji meteliai. Kiek šią akimirką staigiai prisimenu, tai turim tris ąžuolus fastigiata (čia jau trijų sūnų garbei), paprastą raudonlapį buką ir jo glaustašakę formą, maumedį, beržą, guobą pendulas, pušį mėlynspyglę fastigiatą, subalpinį kėnį compacta, šermukšnį ir tada jau tris obelis, dvi slyvas ir dvi kriaušes biggrin.gif

...................

zuikiakrūmis vis dar žydi

user posted image

žydi avižuolių "jūra" (į gėlyno "plikumą" nekreipkit dėmesio - jis ką tik "iškeptas" ir nespėjo įsibėgėt pagal mano viziją

user posted image

o čia po truputuką jau "bėgioja" biggrin.gif

user posted image

lietuviškoji orchidėja, baltijinė gegūnė su heicherelės žiedais labai draugauja

user posted image

pirmieji čiobrelių žiedai

user posted image

dekoratyviniai česnakai Moly

user posted image

o ką aš čia auginu - ar gali tai būt kažkoks gludas g.gif

user posted image
Atsakyti
Mumrikai,jusu aplinka man pavyzdys ir svajone wub.gif nezinau net nuo ko pradet ir ko noret ,po jusiskiu vaizdu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EljaRo* @ 2012 06 17, 02:22)
Mumrikai,jusu aplinka man pavyzdys ir svajone wub.gif nezinau net nuo ko pradet ir ko noret ,po jusiskiu vaizdu thumbup.gif


wub.gif Didžiulis dėkui wub.gif aš prie savo gėlynų nuolat kimbu, burbu, kad dar ne taip, dar toli iki mano vizijos įgyvendinimo, vis kinta įdėjos, supratimas kas ir kaip turi būt su metais keičiasi ir tai normalu . Bet nusiraminu kai pagalvoju, jog čia ne pastatytas namas, kad sienų nebeperstumdysi - gėles galim akilnot, komponuot iš naujo, kažkurių nepasiteisnusių atsisakyt, patinkančias daugint, jų plotus didint - taigis gėlyno kūrimas yra nuolat kintantis ir tuo malonus procesas, kad fantazija gali lietis laisvai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 06 17, 12:12)
wub.gif Didžiulis dėkui  wub.gif aš prie savo gėlynų nuolat kimbu, burbu, kad dar ne taip, dar toli iki mano vizijos įgyvendinimo, vis kinta įdėjos, supratimas kas ir kaip turi būt su metais keičiasi ir tai normalu . Bet nusiraminu kai pagalvoju, jog čia ne pastatytas namas, kad sienų nebeperstumdysi - gėles galim akilnot, komponuot iš naujo, kažkurių nepasiteisnusių atsisakyt, patinkančias daugint, jų plotus didint - taigis gėlyno kūrimas yra nuolat kintantis ir tuo malonus procesas, kad fantazija gali lietis laisvai  thumbup.gif

Labai pritariu, nors kai pradejau savo aplinka tvarkyt - maniau, sast ir viskas padaryta. O dabar vyras juokiasi ir mano komponavimus vadina zaidimu sachmatais rolleyes.gif
Atsakyti
kai aš einu kur nors persodint iškastą gėlę vyras visad sako "tai ką, vėl vedi gėlytę pasivaikščiot " biggrin.gif
Atsakyti
Tankiažiedžiai katilėliai

user posted image

user posted image

Šilingė

user posted image

Šilinis gvazdikas

user posted image

Gvazdikas draugauja su rasakila

user posted image

Ramunėlės

user posted image

Putoklis

user posted image

Kaukazinis vaistutis ir nežydintis gražus biggrin.gif

user posted image

Iš pievų parsineštas katilėlis

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 17 birželio 2012 - 14:16
QUOTE(mumrikas @ 2012 06 17, 01:58)
o ką aš čia auginu - ar gali tai būt kažkoks gludas  g.gif

ne,gludas geltonas.Turiu tokią ,visad gausiai žydi,bet va pavadinimas ant liežuvio galo,bet neatgaminu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 06 17, 15:53)
ne,gludas geltonas.Turiu tokią ,visad gausiai žydi,bet va pavadinimas ant liežuvio galo,bet neatgaminu rolleyes.gif


gludų tai būna ne tik geltonų, ir vyšniniai, ir rusvi jie būna, tik daug retesni, bet šitas gal ir ne gludas - įdomu būtų sužinot jo vardą g.gif

http://www.google.co...a...366&bih=622
Atsakyti
QUOTE(EljaRo* @ 2012 06 16, 22:33)

wub.gif

Mumriko žiedai ir visi gėlynai nuostabūs wub.gif

einu saviškių fotografuoti, vakare girsiuosi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti