Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

Manasis Eschinantas 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos, Gal kas zinot pavadinima?

user posted image
Atsakyti
pagaliau ir as prisiruosiau ikelti siandien prazydo, pernai lyg kitokia man ji atrode, gal nebuvau gerai isiziurejus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(BAiste @ 2012 06 05, 14:40)
Sveikos, Gal kas zinot pavadinima?



kaulažolė
Papildyta:
http://public.fotki....s/dsc-0389.html
http://public.fotki....s/dsc-0394.html
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 06 05, 08:28)

Ir mini alyva  bigsmile.gif  wub.gif  Iš kur gaut tokią  g.gif


kai tik išleis ataugėlę, galėsiu atsiųsti mirksiukas.gif aš ją nusipirkau iš bobutės turgelyje už 8lt smile.gif

QUOTE(kristinkag @ 2012 06 05, 14:11)
pagaliau ir as prisiruosiau ikelti siandien prazydo, pernai lyg kitokia man ji atrode, gal nebuvau gerai isiziurejus
user posted image


oho bigsmile.gif pas mus lelijų dar tik mažutės žiedelių užuomazgėlės matosi doh.gif o ir bijūnai dar tik maži bumbuliukai, iki pražydėjimo jiems dar labai toli unsure.gif , šiandien labai apsidžiaugiau radusi hortenzijų sukrautus žiedynėlius thumbup.gif
QUOTE(329 @ 2012 06 05, 15:43)

Jūsų ne tik žiedai labai gražūs, bet ir pačios foto labi kokybiškos ir gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RėjKa @ 2012 06 05, 23:20)
kai tik išleis ataugėlę, galėsiu atsiųsti  mirksiukas.gif aš ją nusipirkau iš bobutės turgelyje už 8lt  smile.gif


Oi, ax.gif labai norėčiau 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RėjKa @ 2012 06 05, 23:20)
oho  bigsmile.gif pas mus lelijų dar tik mažutės žiedelių užuomazgėlės matosi  doh.gif o ir bijūnai dar tik maži bumbuliukai, iki pražydėjimo jiems dar labai toli  unsure.gif , šiandien labai apsidžiaugiau radusi hortenzijų sukrautus žiedynėlius  thumbup.gif

Pas mane kelios pirktos siemet dar net nesudyge, o kelios jau krauna ziedus. Hortenzijos grazu, bijunu ziedukai pas mama irgi dar mazi, o tokia lelija jau irgi zydi, gal kokia savaite anksciau prazydo 4u.gif
Atsakyti
Ne gėlė, bet su žiedais biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2012 06 07, 19:36)
Ne gėlė, bet su žiedais  biggrin.gif


Labai gražu wub.gif Pūslenio žiedeliai ir pas mane jau skleidžiasi bigsmile.gif tik žydėjimas neilgai trunka.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Tik dabar suvokiau, kad jau vasara prasidėjo... Koks gražus kontrastas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 06 08, 11:25)

Groooooožis wub.gif
Atsakyti