Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

QUOTE(jediara @ 2011 10 24, 20:27)
Tai ne astrai, o kraujažolė mirksiukas.gif


blink.gif Tokios spalvos dar neteko kraujažolės matyt thumbup.gif Pati turiu rožinę ir geltoną, o vat violetinė tai liuks atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 24, 11:47)
Fonda, laaabai gražus rudenėlis, bet ypatingai gražios jo dovanėlės, "kiviukai" thumbup.gif  O čia margalapės ar dailiosios aktinidijos derlius?

O antroj nuotraukoj kažkoks rudeninis astras ar jau čia man visur jie vaidenas g.gif  lotuliukas.gif

Ačiū ačiū už pagyras doh.gif ...taip, čia dailioji arba smailialapė aktinidija...už margalapės kelis kartus uogos stambesnės, be to nebyra pačios.O kraujažolė čia tai darželinė ir raudona...bet tokios spalvos buvo vasarą. Bet nė kiek gydomosiomis savybėmis nenusileidžia vaistinei baltai kraujažolei... geriam arbatą ir šiaip sau... mums labai skani... tokia švelni... na ir virškinimas be problemų...
Na dar vieną mįsliuką prisegu... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 24 spalio 2011 - 19:51
Gal čia japoninė plukė g.gif
Papildyta:
Ir aišku spalvoms turi įtakos dirvos cheminė sudėtis. Pas mane yra vidutinio aukščio šviesiai violetiniai rudeniniai astrai. Gimtinėj pas mamą gėlių daržely užmačiau ryškiai ryškiai mėlynų tokio pat ūgio, išsikasiau kerelį, pasodinau, tai per dvi savaites šviesėjo šviesėjo kol pasidarė tokie pat kaip iki tol turėti doh.gif Vadinasi skiriasi dirva g.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 24, 21:10)
Gal čia japoninė plukė g.gif
Papildyta:
Ir aišku spalvoms turi įtakos dirvos cheminė sudėtis. Pas mane yra vidutinio aukščio šviesiai violetiniai rudeniniai astrai. Gimtinėj pas mamą gėlių daržely užmačiau ryškiai ryškiai mėlynų tokio pat ūgio, išsikasiau kerelį, pasodinau, tai per dvi savaites šviesėjo šviesėjo kol pasidarė tokie pat kaip iki tol turėti doh.gif Vadinasi skiriasi dirva g.gif

Oi oi... nieko nuo Jūsų nepaslėpsi 4u.gif Taip, čia japoninės plukės prisiminimas, ty. kas liko iš jos po vasaros... O dėl spalvų, tai tikrai taip... rūgštinė ir šarminė dirvos gi labai skiriasi...
Atsakyti
O pas mane japoninė plukė šiemet nežydėjo g.gif lapus užsiaugino didžiulius, krūmas didelis ir atrodo puikiai, o žiedelio anei vieno neišstenėjo - prieš tai dvejus metus žydėjo labai gausiai. Ir auga sakyčiau geroj vietoj, drėgmės netrūksta, saulėj neiškepa schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 24, 22:34)
O pas mane japoninė plukė šiemet nežydėjo g.gif lapus užsiaugino didžiulius, krūmas didelis ir atrodo puikiai, o žiedelio anei vieno neišstenėjo - prieš tai dvejus metus žydėjo labai gausiai. Ir auga sakyčiau geroj vietoj, drėgmės netrūksta, saulėj neiškepa schmoll.gif

O mano ši plukė po vienos žiemos neišdygo g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 10 24, 21:38)
O mano ši plukė po vienos žiemos neišdygo g.gif

Na užuojauta... cray.gif bet jei dar neįsigijai naujos... galiu pasiūlyti... doh.gif ...pas mane įsiaugino krūmas kaip reikiant...
Papildyta:
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 24, 21:34)
O pas mane japoninė plukė šiemet nežydėjo g.gif lapus užsiaugino didžiulius, krūmas didelis ir atrodo puikiai, o žiedelio anei vieno neišstenėjo - prieš tai dvejus metus žydėjo labai gausiai. Ir auga sakyčiau geroj vietoj, drėgmės netrūksta, saulėj neiškepa schmoll.gif

Ar nepertręšėt schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 25 spalio 2011 - 21:26
QUOTE(Fonda @ 2011 10 25, 22:22)
Ar nepertręšėt schmoll.gif


Ne, jokių gėlių pas save netręšiu isskyrus vazonuose augančias hortenzijas ir rododendrus ax.gif Dar vilkdalgiai gauna pelenų ir kai kurios gėlytės skiesto žolių raugo ir psio. Plukė niekad nieko negavusi schmoll.gif Lapų kupstas ir dabar didžiulis, o žiedų šiemet špyga taukuota doh.gif
Atsakyti
šiek tiek off top'as čia, bet gal kas jau žiedų pasiilgo...

http://player.vimeo....portrait=0href=

vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2011 10 27, 13:44)
šiek tiek off top'as čia, bet gal kas jau žiedų pasiilgo...

http://player.vimeo....portrait=0href=

vacation1.gif

Aciu 4u.gif labai grazu wub.gif dusele atsigavo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2011 10 27, 12:44)
šiek tiek off top'as čia, bet gal kas jau žiedų pasiilgo...

http://player.vimeo....portrait=0href=

vacation1.gif


Fantastika wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jau patys pačiausi žiedeliai - mano miniukės rožytės vis dar nepasiduoda šalčiams thumbup.gif

user posted image
Atsakyti