Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

Žaviuosi Mumriko daržu ir gėlynais thumbup.gif
Dajulita, kokie gražūs žiedeliai wub.gif Ar ilgai žydi aguonos žiedas g.gif
EljaRo, raganės gražumas wub.gif wub.gif wub.gif ir kaktusiukas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 06 01, 13:13)
Mumrikai, Jusu darzas mano svajone, zyziu MB, kad tokio noriu, bet jis neturi laiko man irengti.....Gal kada nors. O Jus to darziuko gerybes tik vasara vartojate, ar is tokio ploto dar ir ziemai sis bei tas lieka?? 4u.gif Turejau as braskyna is lentu atitverta, bet vat jau ketvirta ar penkata vasara ir teko tas lentas krapstyti lauk, aisku, buvo neimpregnuotos, o Jus ka nors specialiai darete su lentomis ar ne ?


Šitas daržiukas "vasarinis", t.y. į jį sukišta viskas, ko prisireikia staigiam vartojimui čia ir dabar. Šiek tiek daugiau daržovių auginam žalioj zonoj taip pat "sukaltą" daržą pasidarę, bet iš esmės visas daržoves žiemai perkam ir atsivežam iš giminaičių iš kaimo - gėlės mane džiugina, o vat daržovių auginimas man jau yra juodas darbas blush2.gif

Tie kaip aš vadinu dažai, kuriuoas dažysim lentas yra ir dažai, ir impregnantas mirksiukas.gif

QUOTE(Wilmaw @ 2012 06 01, 13:15)
Grazus ir tvarkingas darziukas thumbup.gif


dėkui wub.gif

QUOTE(Dajulita @ 2012 06 01, 13:51)
Pirmasis aguonėlių žiedas

[


gražuoliai žiedai - aguonos man labai labai gražu, tik ant jų pykstu, kad gan trumpai žydi verysad.gif

QUOTE(vija zemaite @ 2012 06 01, 14:59)
mumrikai -  4u.gif  nu bet kam taip ant sovo gėlyčių sakot "bardakėlis". Dar supyks, ir nustos augti.

O daržiukas fainas. Tik patarčiau takiukus pasimulčiuoti žolyte, žievėm ar akmenukais, kad ravėti nereikėtų. O su raganėm gerai sugalvojot. Mane labai gundo tie Jūsų jurginai, kur namų ieško, bet į Šiaulius - toli, sunkūs... Saviškių apie 20 sukišau, irgi problema - kur kur kur... Patvory irgi raganės (viena nauja, kita išgelbėta iš po obels, ten nežydėdavo).


nebijau, nes joms garsiai nesakau, o interneto mano gražuolės neskaito biggrin.gif

dėl takiukų tai visai bėdos nėr - jie tokie jau trys metai - prasibėgu su kilpute per penkias minutes, kol žolytės mažučiukės prabraukiu, ten pat jos ir sudžiūna ir kai mažos net nesimato thumbup.gif

dėl jurginų, tai aš iš Radviliškio, tai ką nors galėtume sugalvot jei tikrai norėsit - kol kas jie rezervuoti 4u.gif

QUOTE(Linetax @ 2012 06 01, 15:12)
Žaviuosi Mumriko daržu ir gėlynais thumbup.gif


Ačiū wub.gif



EljaRo*, nuostabi raganė - o ji taip dabar žydi ir žiemojusi po žiemos g.gif
Atsakyti
Pirmi metai, kai galiu pasidžiaugti ne tik kitų, bet ir savo gėlyno žiedais blush2.gif
user posted image
Atsakyti
juk tai taip pat žiedeliai - žirniai žydi

user posted image

zuikiakrūmis

user posted image

tūbės

user posted image

šilokas

user posted image

serenčiukai ima žydėt

user posted image

Kraujažolė Desert deep rose

user posted image

Heucheros žiedus kelia

user posted image

Gvaizdė

user posted image


Papildyta:
Gervuogė

user posted image

Rodžiau kaip gencijonas žydi dienomis, bet jis labai gražiai susikleidžia nakčiai biggrin.gif Ir čia matosi koks žiedo dydis lyginant su visu augalėliu

user posted image

Dekoratyviniai česnakai Oreophilum

user posted image

Paprasti daugiamečiai svogūniukai

user posted image

Bijūnas ruošiasi žydėt thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kokie grožiai pas visas , kaip gražu ir gera grožėtis, kokie gražūs sinavadai , mano tai šviesūs, įmesiu vėliau nuotraukyčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2012 06 01, 16:23)
Pirmi metai, kai galiu pasidžiaugti ne tik kitų, bet ir savo gėlyno žiedais blush2.gif

Smagu drinks_cheers.gif Mieli augaliukai wub.gif
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif

Net silpna darosi žiūrint ir tik jūsų visų dėka auga norų sąrašas! biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šiemet pardavinėja labai gražias pilnavidures spriges.Nusipirkau tokiasuser posted image
Atsakyti
EljaRo*, nuostabi raganė - o ji taip dabar žydi ir žiemojusi po žiemos

mumrikai,po 3m stovejimo,ir burnojimo,kad mesiu ja lauk,apsipyle ziedais,ju neprasiskleidusiu dar galybe wub.gif ziemojo lauke,ne Lt mes,bet ziemos turejome tikrai.
Atsakyti
QUOTE(EljaRo* @ 2012 06 01, 19:04)
mumrikai,po 3m stovejimo,ir burnojimo,kad mesiu ja lauk,apsipyle ziedais,ju neprasiskleidusiu dar galybe wub.gif ziemojo lauke,ne Lt mes,bet ziemos turejome tikrai.


taip ir supratau, kad ne LT, nes pas mus jau pumpurai sukrauti, bet dar nežydi mirksiukas.gif nustebau ne tai, kad po žiemos, o kad jau pilnai išsiskleidusi - galvoju kuriam krašte čia taip šilta mirksiukas.gif
Atsakyti
meginos, gal jau ir per vėlu, bet sumąsčiau, kad man reik parsisųsti Rumės katalogą, bet nežinau visos procedūros - gal galėtumėt kuri nors parašyti kokiu adresu ir ką jam reik siųst g.gif
Atsakyti