Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

Mumrikai, gėlės tai man visada gražios, labai prižiūrėtos, BET TAI KOKIA PIEVELĖ thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir dar žiedų:

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 05 30, 12:57)
Šiek tiek bendrų gėlynėlių vaizdų  ax.gif

user posted image



Super gelynai wub.gif 4u.gif 4u.gif
Ir cesnakai stiebiasi paziureti i miesta anapus tvoros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(audine68 @ 2012 05 30, 13:00)
Mumrikai, gėlės tai man visada gražios, labai prižiūrėtos, BET TAI KOKIA PIEVELĖ  thumbup.gif 



QUOTE(agnir @ 2012 05 30, 13:08)
Super gelynai wub.gif  4u.gif  4u.gif
Ir cesnakai stiebiasi paziureti i miesta anapus tvoros thumbup.gif


labai dėkui wub.gif o česnakai šiemet kaip niekad aukšti - kol auginau atviroj vietoj išguldavo per didenius vėjus, o perkėlus prie tvoros pasijuto saugiau ir išbujojo, išgražėjo thumbup.gif
Atsakyti
neblogas ziedas mano gelyne prazydo... mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 05 30, 12:57)
Šiek tiek bendrų gėlynėlių vaizdų  ax.gif


Viskas labai gražu. Išpuoselėta. Ech.... pavydžiu blush2.gif Ypač tokios vejos. ax.gif
Ir gėlynų taip pat. blush2.gif Ir ... irnesakyk.gif visko hihihi.gif nes............ laaaaaaabai graaaaažuuuuuuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif

Mano meilė ax.gif

user posted image

Atsakyti
Kėniai ir mano silpnybė... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 05 30, 19:44)

Mano meilė  ax.gif


thumbup.gif Kiek tai meilei metukų, kad užaugino konkorėžį g.gif Mes padovanojom tėveliams, pasidžiaugiu kas kartą, bet konkorėžių dar neturi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 05 30, 21:44)


Mano meilė  ax.gif



Koks gražuolis wub.gif Maniškis kankorėžių dar neaugina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 05 30, 20:44)
Viskas labai gražu. Išpuoselėta. Ech.... pavydžiu  blush2.gif  Ypač tokios vejos.  ax.gif
Ir gėlynų taip pat.  blush2.gif  Ir ...  irnesakyk.gif visko  hihihi.gif nes............ laaaaaaabai graaaaažuuuuuuuuuu wub.gif 



Ačiūūūūūūūūūūūūūūūū, labai labai labai wub.gif wub.gif wub.gif Aš tai kėnį vienintelį turiu, t.y. kėnis subalpinis compacta - pasodintas prieš terasą vietoj kalėdinės eglutės ir kadangi auga lėėėėėėėėėėėėėėėėėtai lėėėėėėėėėėėėėėtai, tai dar daug metų saulės neužstos biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus mano meilei ax.gif
Jis nedidukas dar. Pirkau visai mažą. Pas mane kokie 6-7 metai blink.gif pati paskaičiavus nustebau - jau daug. bet manęs dar nepraaugo ax.gif Tik pernai ir šiemet padegė nuo saulės. Bet rodos, neblogai atsigauna. O tas mėlynas žvakutes tik antri metai augina ax.gif man taip gražu: vaikštau ir vaikštau tikrint kiek paaugo lotuliukas.gif
Atsakyti
o jau žiedelių grožiai wub.gif

mumrikas- kada jūs viską spėjat ? bigsmile.gif žiūriu mūsų mažieji panašiai gimę- maniškis tik 03,19 tai aš vos spėju paskui jį lakstyt doh.gif Tai tik vieną galą sutvarkau - kitas jau želią blush2.gif
Man mistika blush2.gif

O dabar noriu visų darbštuolių paklausti - sakykit prašau noriu užmulčiuoti dalį gėlynų- tai ar galiu užmulčiuoti krokus nužydėjusius ? Ar jie išlįs kitais metais ?

Ir dar vienas. Pas mane viename gėlyne įsisiautėjo piktžolė- tokia kaip eglutė- kariauju aš su ja, dabar išroviau su peiliu vėl. Sakykis ar ji prasiskverbs pro mulčią. Ir kaip tą "velnią" išnaikinti,- nejaugi tik su "rondapu" po vieną tept verysad.gif

Dar klausimas- pas mane keistas dalykas nutiko , nėra taip buvę- karklas vienas skiepytas ant kotelio- pusia medelio su lapokais- o pusia sustojo beleisdamas "kačiukus" - ir viskas - stop. Lygiai t.p. ir paprastas medis- klevas - vienoj pusėj kelios šakos plikos. Kas čia jiems nutiko.

Raugerškio t.p. kelios šakos apėja tokiais geltonais- tai jau iškirpau jas ir nupurškiau.
Labai dėkui už atsakymus 4u.gif
Atsakyti