Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

Grazus bijunai wub.gif
Na ir mumriko ziedeliai kasmet dziugina:)
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 05 29, 10:14)
O šitas misteris man ypač patiko. ax.gif Nepažinojau tokio. Einu pasidomėt kas čia per grožis  ax.gif


gražuoliai bijūnai wub.gif

mano gencijonas buvo pasislėpęs po kitų gėlių lapais, tai tik vieną žieduką išperėjo, bet dabar persodinau atvirai, tai kitais metais tikiuosi gausesniais žiedais džiaugtis ypač kai iškleido kelis naujus auginukus thumbup.gif smagiausia, kad žiedai daug didesni už augalą bigsmile.gif

QUOTE(EljaRo* @ 2012 05 29, 12:03)
Na ir mumriko ziedeliai kasmet dziugina:)


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 05 29, 11:36)
gražuoliai bijūnai  wub.gif

mano gencijonas buvo pasislėpęs po kitų gėlių lapais, tai tik vieną žieduką išperėjo, bet dabar persodinau atvirai, tai kitais metais tikiuosi gausesniais žiedais džiaugtis ypač kai iškleido kelis naujus auginukus thumbup.gif smagiausia, kad žiedai daug didesni už augalą bigsmile.gif
wub.gif

Tokia mintis šovė bigsmile.gif imkis verslo tongue.gif Priiminėk ekskursijas susipažinimui su gėlytėmis biggrin.gif Tiktų darželinukai,moksleiviai,dar tokie kaip aš,kurie turguj ir visur augakiukais grozisi ir norėtų artimiau su jais susipažinti..darbas neišeinant iš namų,mielas,ko daugiau norėt biggrin.gif Ir pertekliniai augaliukai naujus namus rastų...
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 05 29, 14:05)
Tokia mintis šovė bigsmile.gif imkis verslo tongue.gif  Priiminėk ekskursijas susipažinimui su gėlytėmis biggrin.gif 

Ir aš ir aš noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 05 29, 14:05)
Tokia mintis šovė bigsmile.gif imkis verslo tongue.gif  Priiminėk ekskursijas susipažinimui su gėlytėmis biggrin.gif  Tiktų darželinukai,moksleiviai,dar tokie kaip aš,kurie turguj ir visur augakiukais grozisi ir norėtų artimiau su jais susipažinti..darbas neišeinant iš namų,mielas,ko daugiau norėt biggrin.gif Ir pertekliniai augaliukai naujus namus rastų...


wub.gif thumbup.gif lotuliukas.gif tai kad savų ir kaimynų vaikų per akis - beveik kaddien kieme vaikų darželis lotuliukas.gif

o norintiems į svečius vartai nemokamai atveriami biggrin.gif

QUOTE(Dajulita @ 2012 05 29, 14:06)
Ir aš ir aš noriu  ax.gif


ko g.gif verslo ar į svečius - jei verslo, tai prašom, o jei į svečius, taip pat mielai prašom mirksiukas.gif

....................

sinevadai pražydo ir šiemet jų lapai vos man ne iki bambos blink.gif

user posted image

user posted image

tamsiai mėlynas

user posted image

o kaip šio sidabrinio "kilimėlio" vardas - turiu tokį stambesnį ir smulkutį, vat šį:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 05 29, 21:06)
sinevadai pražydo ir šiemet jų lapai vos man ne iki bambos  blink.gif

user posted image
tamsiai mėlynas
user posted image

Kokie grazus wub.gif ir as tokiu noriu, o gal turit daigeliu ar jaunu augaliuku? 4u.gif
Atsakyti
Mumrikai, dažnai pavartau Jūsų augaliukų albumus ir jau seniai norėjau Jums parašyti, kad be galo žaviuosi Jūsų darbžtumu, Neišsenkama fantazija, meile augalams, kantrybe..... Ir priimkite visas pagyras, nes esate tikrai to verta ir ne tik... Smagu, kad pasidalinate savo idėjomis, kad nuolat džiuginate savo nuostabiais žiedeliais wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 05 29, 22:06)


o kaip šio sidabrinio "kilimėlio" vardas - turiu tokį stambesnį ir smulkutį, vat šį:



Tai uolaskėlės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2012 05 29, 21:22)
Kokie grazus  wub.gif  ir as tokiu noriu, o gal turit daigeliu ar jaunu augaliuku?  4u.gif


turiu po atliekamą kelmą abiejų spalvų - jau suaugę jie, šiuo metu žydi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(erika_daug @ 2012 05 29, 21:37)
Mumrikai, dažnai pavartau Jūsų augaliukų albumus ir jau seniai norėjau Jums parašyti, kad be galo žaviuosi Jūsų darbžtumu, Neišsenkama fantazija, meile augalams, kantrybe..... Ir priimkite visas pagyras, nes esate tikrai to verta ir ne tik... Smagu, kad pasidalinate savo idėjomis, kad nuolat džiuginate savo nuostabiais žiedeliais wub.gif  4u.gif


ačiūūūūūūūūūūūūū labai labai labai wub.gif kažkaip mes su kambarinėm ir lauko gėlytėm gerai sutariam - aš jaučiu malonumą apie jas tupinėdama, o jos man už tai atsilygina grožiu thumbup.gif

QUOTE(jediara @ 2012 05 29, 21:43)
Tai uolaskėlės mirksiukas.gif


dėkui wub.gif taip ir įtariau, bet reikėjo patvirtinimo, kad neapsirinku - jų tiek įvairiausių, kad rodos visai skirtingi ir nepanašūs augalai bigsmile.gif
Atsakyti
Baltoji sedula

user posted image

Gal žinot kokie šių gėlyčių vardai g.gif

user posted image
Atsakyti
Žiedai kas dieną vis nauji, kad niūri diena taptų saulėta cool.gif bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šiek tiek bendrų gėlynėlių vaizdų ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

jau tuoj tuoj lelijos žydės thumbup.gif

user posted image

šviežiausias gėlynėlis, ką tik pasodinti augalėliai, todėl nabagiukas tuščias atrodo smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

tuoj naujos gėlytės į tuščius tarpis sušoks thumbup.gif

user posted image
Atsakyti