Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

balkono puošmena (bent jau kol kas) mammillaria
user posted image
Atsakyti
vija, superinė puošmena wub.gif

karpažolė pražydo

user posted image

user posted image

lėtuoliai dekoratyviniai česnakai pamažu "pučiasi"

user posted image

žalioj zonoj alyvos ima žydėt - noriu, kad po dešimties metų ten būtų žydinti alyvų tvorelė, tai dvylika krūmų pasodinom biggrin.gif

user posted image

user posted image

o vat toks vaizdas per tvorą žiūrint už kelių dešimčių metrų - tuose alyvų krūmuose lakštingalos gyvena, tai naktim tokias treles suokia, kad iš gražumo bliaut noris blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 05 17, 15:43)
vija, superinė puošmena wub.gif

o vat toks vaizdas per tvorą žiūrint už kelių dešimčių metrų - tuose alyvų krūmuose lakštingalos gyvena, tai naktim tokias treles suokia, kad iš gražumo bliaut noris blush2.gif


Labai graži vijos mammillaria wub.gif
Mumrikai, kaip visada - viskas labai gražu thumbup.gif Tas alyvų grožis dabar wub.gif , o kvapas... Ir dar lakštingalos suokia... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ačiū už suprastą kaktuso grožį blush2.gif
Kaktusų temoj didesnė nuotrauka įsikėlė, kam įdomūs kaktusų žiedai, žr. mano albumėlį
http://public.fotki....te/kaktusiukai/

mumrikai, romantiška gyvatvorė, ir ant tvoros lipti nereikia paveiksluojant thumbup.gif
Jei ne paslaptis, koks Jūsų apželdinto sklypo plotas, kad tiek visokių augalų telpa?
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2012 05 17, 23:04)
mumrikai, romantiška gyvatvorė, ir ant tvoros lipti nereikia paveiksluojant  thumbup.gif
Jei ne paslaptis, koks Jūsų apželdinto sklypo plotas, kad tiek visokių augalų telpa?


sklypas 12,5 aro ir dar tvarkom apie dešimt arų žalios zonos, kur valstybinė žemė ir numatytas ateity parkas, nes tai rekreacinės paskirties žemė mirksiukas.gif žalion zonon keliauja augalėliai, kuriuos noriu turėt, bet kurie per "mažai kilmingi" augt sklype ax.gif
Atsakyti
mumrikai - smagu, kad taip man tokia zona " atsargai". (turiu 6 arus sodo) Bet kaip bus ateity faina - eisi su vaikais ir anūkais per parką ir pasakosi - šitą mes sodinom kai tau buvo n-metų, šitą - tą vasarą, kai labai karšta buvo, o iš to medžio tu iškritai besikarstydamas...
Atsakyti
[quote=vija zemaite,2012 05 17, 22:04]
ačiū už suprastą kaktuso grožį blush2.gif
Kaktusų temoj didesnė nuotrauka įsikėlė, kam įdomūs kaktusų žiedai, žr. mano albumėlį
http://public.fotki....te/kaktusiukai/

Kaktusai nerealūs wub.gif thumbup.gif labai gražiai nuaugę,o jau ziedų grožis wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 05 18, 12:40)

Dajulita, našlaitė graži wub.gif bet ir pati nuotrauka thumbup.gif
Atsakyti
Spalvotas duetas
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
user posted image
AZALIJA
user posted image
Mano palange
user posted image
Mylimiausia spalva
user posted image
ruzava....ruzava..., na kaip mergaites be ruzavos spalvos...
user posted image
ir dar...
Tiesa, sios mano gelytes auga ne LT mirksiukas.gif
Atsakyti
Solo smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 21 gegužės 2012 - 22:16