Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

QUOTE(Laivite @ 2011 10 09, 20:37)
Merginos nuostabu  wub.gif
O kaip as tu astru rudeniniu noriu  wub.gif

net nepagalvojau,kad jie astrais vadinami g.gif .as ir tokiu turiu,tik mano tamsi violetine spalva ir aukstaugiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma37 @ 2011 10 14, 12:47)
net nepagalvojau,kad jie astrais vadinami  g.gif .as ir tokiu turiu,tik mano tamsi violetine spalva ir aukstaugiai  doh.gif


o kodėl blogai kad aukštaūgiai g.gif aišku kažkiek apačios būna nedekoratyvios, bet galima jų "kojas" paslėpt kad ir kitomis gėlėmis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 14, 14:02)
o kodėl blogai kad aukštaūgiai g.gif  aišku kažkiek apačios būna nedekoratyvios, bet galima jų "kojas" paslėpt kad ir kitomis gėlėmis mirksiukas.gif

as nesakau,kad blogai,man tai visai gerai,nes prie ju pastatyta kompostine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma37 @ 2011 10 15, 09:46)
as nesakau,kad blogai,man tai visai gerai,nes prie ju pastatyta kompostine  thumbup.gif


pamačiau gale sakinio padėtą vat tokį smailiką doh.gif ir pagalvojau, kad kažkas su jų ūgiu netinka biggrin.gif
Atsakyti
Skubėjo parodyti žiedą biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Laba, kartais ir daržovės-kopustas atrodo kaip gėlės:)
user posted image
Atsakyti
Jediara - vilkdalgis labai gražus, tokia švelni kreminė spalva.
Vi_zija - "kopūstas" labai puošia rudenį smile.gif

O čia mano viendienės vėlyvas žiedelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bumsik @ 2011 10 16, 17:21)


O čia mano viendienės vėlyvas žiedelis wub.gif

Siurprizas rudenį thumbup.gif
Atsakyti
Kažkaip ne aktyviai giriatės... schmoll.gif žiedų rudeniop mažėja... na pasigirsiu paskutiniais rudens žiedeliais ir kitokiomis...rudeninėmis dovanėlėmis...
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 13, 16:29)
Mano naujas šiandieninis nukainuotas pirkinys - pilnaviduris katilėlis - ir gražus, ir pigus thumbup.gif


Koks gražuolis,o ir kitos gėlytės labai dailios.

QUOTE(jediara @ 2011 10 16, 14:10)
Skubėjo parodyti žiedą biggrin.gif


Kokia spalvytė švelni wub.gif

QUOTE(Vi_zija @ 2011 10 16, 15:16)
Laba, kartais ir daržovės-kopustas atrodo kaip gėlės:) 


Šaunus kopūstas 4u.gif
QUOTE(Fonda @ 2011 10 23, 21:49)
Kažkaip ne aktyviai giriatės... schmoll.gif žiedų rudeniop mažėja... na pasigirsiu paskutiniais rudens žiedeliais ir kitokiomis...rudeninėmis dovanėlėmis...

Kaip gražu,o kas ta marga gražuolė?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emma: 24 spalio 2011 - 07:13
Fonda, laaabai gražus rudenėlis, bet ypatingai gražios jo dovanėlės, "kiviukai" thumbup.gif O čia margalapės ar dailiosios aktinidijos derlius?

O antroj nuotraukoj kažkoks rudeninis astras ar jau čia man visur jie vaidenas g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 10 24, 09:11)


Kaip gražu,o kas ta marga gražuolė?


Tai tricyrtis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mumrikas @ 2011 10 24, 12:47)

O antroj nuotraukoj kažkoks rudeninis astras ar jau čia man visur jie vaidenas g.gif  lotuliukas.gif

Tai ne astrai, o kraujažolė mirksiukas.gif
Atsakyti