Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

QUOTE(Linetax @ 2012 04 25, 22:37)
Mumrikai, Dajulita, labai gražūs žiedai ir gėlynai thumbup.gif


dėkui wub.gif

o kad būtų visia į temą, tai dar keli žiedeliai iš mano rūtų darželių biggrin.gif

user posted image

user posted image

išsiskleidė margutės

user posted image

eleboras

user posted image

gal kas pasufleruot galite pavadinimą - gėlė dideliais žaliais visžaliais mėsingais lapais ax.gif

user posted image


Papildyta:
ir vėl tulpytės

user posted image

user posted image

user posted image

narcizia saulute džiaugiasi

user posted image

user posted image

o koks šio "kilimėlio" vardas ?

user posted image
Atsakyti
gal kas pasufleruot galite pavadinimą - gėlė dideliais žaliais visžaliais mėsingais lapais ax.gif


o koks šio "kilimėlio" vardas ?



Roziniais ziedukais zydinti storalape bergenija, o baltais ziedukais 'kilimelis' (kiek iziuriu lapeliu forma) tai kaukazinis vaistutis 4u.gif Jei klystu pataisys gal kas nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rootelia @ 2012 04 26, 01:18)
Roziniais ziedukais zydinti storalape bergenija, o baltais ziedukais 'kilimelis' (kiek iziuriu lapeliu forma) tai kaukazinis vaistutis  4u.gif  Jei klystu pataisys gal kas nors  ax.gif


ačiūūūūūūūūūūūūūū už gėlyčių pavadinimus - tikrai abi tokios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 04 26, 08:22)
ačiūūūūūūūūūūūūūū už gėlyčių pavadinimus - tikrai abi tokios  thumbup.gif


Nera uz ka blush2.gif
As turejau kaukazini vaistuti 'variegata' veisle, tai jis buvo su balta juostele lapeliu pakrasty, irgi lb graziai atrode.
Beje noriu pagirti Jusu soda, kiema, namus, perziurejau Jusu nuotraukas, lb grazu, ypatingai hortenzijos rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rootelia @ 2012 04 26, 11:17)
As turejau kaukazini vaistuti 'variegata' veisle, tai jis buvo su balta juostele lapeliu pakrasty, irgi lb graziai atrode.
Beje noriu pagirti Jusu soda, kiema, namus, perziurejau Jusu  nuotraukas, lb grazu, ypatingai hortenzijos  rolleyes.gif  ax.gif


Turiu ir margalapį, ir rožiniais žiedais žydintį, tk balto aišku daugiausia - kilimų kilimai pas mane žydi thumbup.gif Man jis iš vis superinė gėlė, nes dekoratyvus visus metus ir ypač tinkamas užpildyti "plikus" tarpus pvz. tarp vilkdalgių thumbup.gif
Atsakyti
labas grozybiu karalystej 4u.gif 4u.gif 4u.gif

negi pas jus visa tai jau zydi.
pas mane tik ruosias skleistis ziedukai.
Atsakyti
Jau margutes šitokio dydžio ir netgi žydi doh.gif ? Gal buvo uždengtos, ar kaip? Na super, tiesiog klausimas, ar jos visada taip anksti pradeda žydeti?
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2012 04 26, 16:34)
Jau margutes šitokio dydžio ir netgi žydi doh.gif ? Gal buvo uždengtos, ar kaip? Na super, tiesiog klausimas, ar jos visada taip anksti pradeda žydeti?

Tai normalu - pas mane margutės taip pat žydi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2012 04 26, 15:34)
Jau margutes šitokio dydžio ir netgi žydi doh.gif ? Gal buvo uždengtos, ar kaip? Na super, tiesiog klausimas, ar jos visada taip anksti pradeda žydeti?


nea, jos nikad ir niekuo nebuvo uždengtos - tiesiog auga pietinėje pusėje ir saulutę mato nuo kokios 10val. iki pat leidimosi thumbup.gif ir iš vis jos ūgiu didžiulės - gerokai aukščiau kelių bigsmile.gif
Atsakyti
vakaras... žydėjimas ... pavasaris. Tai juk wub.gif wub.gif wub.gif

user posted imageuser posted image

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 04 28, 19:09)
vakaras... žydėjimas ... pavasaris. Tai juk  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Labai gražu thumbup.gif ...Taip pavasariška... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 04 28, 19:09)
vakaras... žydėjimas ... pavasaris. Tai juk  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti