Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2012 04 24, 23:26)
Labai kokybiškos foto bigsmile.gif


dėkui wub.gif

QUOTE(Dajulita @ 2012 04 25, 08:18)
mumrikai tavo gėlynai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  labai labai. Žiūriu ir... pavydžiu  blush2.gif  Bet ne piktybiškai. Ir net ne lietuviškai - sveiku pavydu  ax.gif


ačiūūūūūūūūūūū wub.gif ir jūsų gėliukai labai labai thumbup.gif wub.gif

aš kažkada taip gėlynus buvau akmenimis apdėjusi, kol kažkaip ėmiau su mažais akmenim nebedraugaut ir persimečiau prie didelių biggrin.gif aišku ir praktinės priežastys padėjo apsispręst - ypač sunku su žoliapjove prie akmens nupjaut, tai tenka tada su sauja žolę pešt, o kai tą reikią padaryt daugybėje gėlynų ir beveik kas savaitę, tai greit korekcijos padaromos biggrin.gif

visų rodyti žiedeliai nuostabūs - kad jau pasipylė grožybės, tai pasipylė bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Va vienas iš akmenyno ax.gif opas mane viskas pertvarkoma. Ir šitas dar ruošiamas. Augalai renkami ax.gif

O šitas jau suformuotas.

user posted image

Visada pas mane tų akmenukų būdavo - nėra taip jau sunku juos apipjaut. bet dabar didesnių MB parvežė - manau visai bus nesunku.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dajulita: 25 balandžio 2012 - 12:40
QUOTE(Dajulita @ 2012 04 25, 10:08)
Visada pas mane tų akmenukų būdavo - nėra taip jau sunku juos apipjaut. bet dabar didesnių MB parvežė - manau visai bus nesunku.


Tai kol kas matosi, kad nėra vejos, bet kai bus veja kaip nupjaut tarp akmenų ir vejos - gi neįmanoma ir lieka keli cm nenupjautos žolės, kuri auga aukšta, akmenis praauga, tai tenka ją ranka nupešt g.gif nebent akmenis įkast lygiai su veja, kad žoliapjovė ratuku ant jų užvažiuotų g.gif

čia tikrai ne kritika, o asmeninė patirtis - metus taip tą žolę papešiojau (pas mane iš akmenų buvo išdėti keli metrai tokio bortelio ) ir greit perdariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 04 25, 14:38)
ir greit perdariau  biggrin.gif


O kam trimeris? Apeis v su trimeriu, paskui jau su žoliapjove. O aš dar kokių 5cm juostą išpjaunu aplink akmenis.
Gaila foro mano dingo - parodyčiau kaip. Nėra tragiškai sunku. Vis tiek kažkaip norisi tuos gėlynus ribot nuo vejos. Taip bene pigiausiai ir man gražu. Akmenys tai aukštoki - nuo vejos bus iki 50cm pakilę.
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2012 04 24, 22:18)
Tai glorijoza (šlovės lelija) bigsmile.gif


aha glorijoza... wub.gif

QUOTE(mumrikas @ 2012 04 24, 23:25)
Pavasaris atbėgo atšuoliavo ir į mano gėlynus - štai taip gėliukai ima pamažu žydėt  biggrin.gif


na jau nuotraukų grožis,ir gėlės ir kačiukai wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Dajulita @ 2012 04 25, 08:18)


na kiek gražių darželių,o darželiuose gėlyčių thumbup.gif o jau magnolijos grožis wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 04 25, 08:52)


Dajulita cia pas tave tokie grožiai jau žydi bigsmile.gif kaip faina, pas mus tai dar nežydi, gal ir šilumos dar mažoka buvo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Dajulita @ 2012 04 25, 10:08)



O šitas jau suformuotas.

user posted image



Kai sužaliuos žolytė aplink tikrai šauniai atrodys thumbup.gif

Pas mane tai kol kas tik kiaulpienės veši blush2.gif bet savaitgaly visas nupurkšim, išnaikinsime ir sėsime veją. Begalės darbų laukia.
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2012 04 17, 19:10)
Prie Jūsų nuostabių žiedų pridedu savuosius ax.gif

user posted image


Kiek žiedų bigsmile.gif nuostabiai atrodo ..
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 04 25, 17:47)
O kam trimeris? Apeis v su trimeriu, paskui jau su žoliapjove.


o trimeris žolę taip ištaško į gėles, kad paskui šieną tenka keikiantis rinkt doh.gif visus augalus, žiedus aptaško taip, kad neduokdie - išbandytas reikalas doh.gif bet čia gal tik man netiko - jei jums tinka , tai puiku (kalbu ne iš grožio pusės, nes grožis iš vis neginčytinas dalykas, o grynai iš praktinės, grožio palaikymo mirksiukas.gif ) thumbup.gif

QUOTE(evers @ 2012 04 25, 18:31)
na jau nuotraukų grožis,ir gėlės ir kačiukai  wub.gif  thumbup.gif


ačiūūūūūūūūūūūū wub.gif
Atsakyti
Labai gražios gėlės, tik nereikia su nuotraukom cituoti...
Ir iš patirties pritariu mumrikui, po akmenimis reikėjo klot spec dangą ir tarpus užpilt smulkiais akmenukais, pvz. skalda, kad galėtų užvažiuot žoliapjovės ratukas. Trimeris aptaškys ir žiedus ir akmenis...
Atsakyti
Gavosi diskusijų, o ne pagyrų tema blush2.gif
Bet gal nesupyks merginos.
Gerai, žinokit, tas trimeris. Nieko neaptaško - tik pjovėjui reikia duot velnių, kad gerai pjautų. Su smulkiais akmenukais daugiau bėdos, bet ir tuos susitvarkydavau.
O paprasčiausias dalykas - išpjauti peiliu.
Ne pirmi metai. Tik žolės neliko pernai, o tokių kalnelių tada padidėjo lotuliukas.gif
Nors... negąsdinkit,, jau ėmiau abejoti - mažesnius per dieną apeidavau - dabat padaugėjo jų g.gif Tai ir darbo bus daugiau. Ai, kaip nors. Svarbu, kad man gražu. O pralėkt su peiliu 3 kartus per vasarą - ne taip jau ir sunku.
Gaila, neturiu nuotraukų, parodyt kaip padarau juostelę aplinkui blush2.gif
Atsakyti
Mumrikai, Dajulita, labai gražūs žiedai ir gėlynai thumbup.gif
Atsakyti