Įkraunama...
Įkraunama...

Pasigirkime žiedais - 5 tema

Mano kaktusas blush2.gif

user posted image

Ir mano mylimiausia orchidėja. Tris metus dar nemačiau be žiedų ax.gif Čia dabar mažai visai palyginus su jos rekordu - 80 žiedų doh.gif wub.gif

user posted image

Atsakyti
Dajulita, labai gražu smile.gif

Dar vienas žiedas mano namuose smile.gif
Atsakyti
DAJULITA orchideja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 04 04, 14:53)
Ir mano mylimiausia orchidėja. Tris metus dar nemačiau be žiedų ax.gif  Čia dabar mažai visai palyginus su jos rekordu - 80 žiedų doh.gif  wub.gif

Spalvyte wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 04 04, 15:53)
Ir mano mylimiausia orchidėja. Tris metus dar nemačiau be žiedų ax.gif  Čia dabar mažai visai palyginus su jos rekordu - 80 žiedų doh.gif  wub.gif

user posted image

blink.gif fotošopas irnesakyk.gif Na gerai jau, pavydas suėmė blush2.gif Grožis neišpasakytas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 04 04, 15:53)
Mano kaktusas  blush2.gif

user posted image

Ir mano mylimiausia orchidėja. Tris metus dar nemačiau be žiedų ax.gif  Čia dabar mažai visai palyginus su jos rekordu - 80 žiedų doh.gif  wub.gif

user posted image



QUOTE(eliss @ 2012 04 04, 15:55)
Dajulita, labai gražu smile.gif

Dar vienas žiedas mano namuose smile.gif

ir as baltai uzpavydejau ax.gif nu labai grazus ziedai wub.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif Bet nepavydėkit - NET 5 orchidėjos susirgo. O buvo ne prastesnės verysad.gif Užnešiau į namus kažkokią ligą su viena

GIZI5 - lietuviškai ar ne g.gif (nekreipkit dėmesio - mudvi senai riejamės :lotuliukas:lietuviškai ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 04 04, 20:49)
Ačiū merginos  4u.gif Bet nepavydėkit - NET 5 orchidėjos susirgo. O buvo ne prastesnės  verysad.gif  Užnešiau į namus kažkokią ligą su viena

GIZI5 - lietuviškai ar ne g.gif  (nekreipkit dėmesio - mudvi senai riejamės  :lotuliukas:lietuviškai ax.gif )

Vaje, tikrai gaila console.gif O, kad riejamės, tai ne tas žodis- juk mudvi tikros lietuvės thumbup.gif
O tai visai neina išgydyt? Ar purškei kuo nors?
Atsakyti
Žydi žibuoklės
user posted image

Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Žibuoklės wub.gif
Mielas kaktusėlio žiedas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga*** @ 2012 04 03, 14:48)
Pasigirsiu ir aš  ax.gif  Balti falenopsnio žiedeliai
user posted image


Mano mylimiausi balti dideli falenopsiai wub.gif Jau ir pati greit sulauksiu siu ziedeliu, auginasi ziedelius manoji grazuole. 4u.gif
Atsakyti