Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingi nutikimai susiję su gimdymu

mano mamelė pasakojo kaip mane pagimdė:
gimdymą priiminėjo senas gydytojas, profesorius, ir mama klausia ( be abejonės išsigandusi, juk pirmą kartą gimdo):
- Daktare, ar labai skaudės?
daktarėlis pažiūrėjo į ją ir rimtai atsakė:
- na, nežinau, man dar neteko gimdyti.

biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(slyvadt @ 2008 02 11, 01:06)
mano mamelė pasakojo kaip mane pagimdė:
gimdymą priiminėjo senas gydytojas, profesorius, ir mama klausia ( be abejonės išsigandusi, juk pirmą kartą gimdo):
- Daktare, ar labai skaudės?
daktarėlis pažiūrėjo į ją ir rimtai atsakė:
- na, nežinau, man dar neteko gimdyti.

biggrin.gif


Nusauciau toki nesuprateli.... doh.gif gun_bandana.gif bash.gif Tikrai geruoju jam nesibaigtu, jau malones mano nenusipelnytu...
Atsakyti
QUOTE(Kristina2007 @ 2008 02 11, 18:37)
Nusauciau toki nesuprateli....  doh.gif  gun_bandana.gif  bash.gif Tikrai geruoju jam nesibaigtu, jau malones mano nenusipelnytu...


Kaip tik saunuolis- bent saziningas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 02 08, 14:45)
Čia biški ne  į temą, bet vieną kartą MB gulėjo ir susimąstė: "kur gi paskui tą virkštelę padeda, sako ją sugrudžia atgal?"  hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aš manau, kaip tik žmogelis bandė mamytę mano palinksminti ir nuraminti smile.gif aš kai sužinojau šią istoriją dar ilgai žvengiau biggrin.gif
kai mama brolelį gimdė, jos šordutė pradėjo stoti ar kažkas kitas blogo buvo, nes broliukas kojytėm į priekį nesprendė išlysti... tai studentas ją prižišrėjęs vos nenualpo. dabar pagalvojus juokinga, bet tuo metu ... doh.gif
Atsakyti
Super tema - ir juokinga ir naudinga (gimdymo baimė sumažėja), na, aš neturiu ko papasakoti, tik man juokingas vienos temos SM pavadinimas: Ar gimdėt nei šio, nei to biggrin.gif Suprantu, kad padaryta klaida, bet pavadinimas skamba - super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 02 08, 13:45)
Čia biški ne  į temą, bet vieną kartą MB gulėjo ir susimąstė: "kur gi paskui tą virkštelę padeda, sako ją sugrudžia atgal?"  hihihi.gif

nu čia tai super lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif bet jaučiu paklausus saviškio ir pasakytų, kad atgal sueina doh.gif

aš tai negimdžius, istorijų neturiu, bet prisiminiau tokį juokingą nutikimą, kai draugę išvežė gimdyt, sako aš tau parašysiu sms jau po to. Ką turės dar nežinojo iki tol.na aš jau laukiu kada praneš, žiūriu skambina jos vyras, na pakeliu, sakau tai jau galima sveikint tėvelį? jis toks euforijos apimtas rėkia, galima galima, jau turim savo klecką sako. tai sakau kas gimė? sako - spėk biggrin.gif nu sakau berniukas. Sako - ne. tada juoktis pradėjau, tai sakau mergaitė? Jis sako- ne biggrin.gif . kelių sekundžių tyla... nu tai sakau kas? Dvynukai? ir tada pats pasimetė, nu sako, ne jei ne berniukas, tai mergaitė tada lotuliukas.gif iš tos laimės nebesuprato ką čia pats turi, o man toks juokas, nei berniukas, nei mergaitė tai kas tada doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 12 vasario 2008 - 13:02
QUOTE(grange @ 2008 02 12, 15:01)
nu čia tai super  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  bet jaučiu paklausus saviškio ir pasakytų, kad atgal sueina doh.gif

aš tai negimdžius, istorijų neturiu, bet prisiminiau tokį juokingą nutikimą, kai draugę išvežė gimdyt, sako aš tau parašysiu sms jau po to. Ką turės dar nežinojo iki tol.na aš jau laukiu kada praneš, žiūriu skambina jos vyras, na pakeliu, sakau tai jau galima sveikint tėvelį? jis toks euforijos apimtas rėkia, galima galima, jau turim savo klecką sako. tai sakau kas gimė? sako - spėk  biggrin.gif  nu sakau berniukas. Sako - ne. tada juoktis pradėjau, tai sakau mergaitė? Jis sako- ne  biggrin.gif . kelių sekundžių tyla... nu tai sakau kas? Dvynukai? ir tada pats pasimetė, nu sako, ne jei ne berniukas, tai mergaitė tada  lotuliukas.gif  iš tos laimės nebesuprato ką čia pats turi, o man toks juokas, nei berniukas, nei mergaitė tai kas tada  doh.gif

Teisingai,juk gime vaikas,o lytis nesvarbu smile.gif
Atsakyti
Tikrai nuotaikingi pasakojimai, buvo juoko iki ašarų
O man buvo taip:
visą gimdymo laiką siaubingai norėjau valgyt, tarp sarėmių aš aimanavau ne dėl skausmo, o kad noriu valgyt. Atėjo pietų metas, už durų pakvipo kotletais, galvojau numirsiu nuo to kvapo, turbūt skanesnio nebuvau jutus. Kai pasirodė dukrytės galvutė, pradėjau šaukt, kad pykina nuo bado, pradėjau vyro prašyt nors vandens duot atsigert. Atsigėrus iškart palengvėjo. O kai lelytė pasirodė ir visi aikčiojo, pradėjau bartis ko vyras nefilmuoja, tas pradėjo šokinėt ir ieškot fotiko. Sakė niekad nebūtų pagalvojas, kad tokiu momentu man gali rūpėt tokie dalykai. O kai jau mane siuvo, aš daktarės šaltais nervais pradėjau klausinėt kada vėl galėsiu gimtyt. Ta net nustebus pakėlė galvą iš tarpukojo ir pažiūrėjo į mane kaip į pakvaišusę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2008 02 10, 11:31)
Man taip pat i atminti isireze viena situacija.
As gulejau ligonineje laukdama gimdymo ir man po apziuros gydytoja duoda viena tablete ir zvakute ir mazdaugz sake, kad zvakute nakciai, o tablete kai nueisiu i palata isgerciau, poto dar seke klausinejimas ar kazkas pan.(po penkiu su puse metuku jau nelabai pamenu), bet as pries iseidama nutariau pasitikslinti ir sakau:
- tablete isgerti kai grysiu i palata, o zvakute isgerti nakciai. biggrin.gif
Nepatikesit, kaip gydytoja su akusere nusijuoke, bet poto sake zinoma jei niekad nesi susidurus, tai gal ir neaisku ka su ja daryt, o as dabar galvoju kokia spalva buvo mano skruostukai igave, jauciu - bordo


Skaitydavau, žvengdavau iki ašarų ir gailėjausi, kad neturiu ką papasakoti. Turiu, zvaigzdute priminė: po gimdymo sekančią dieną aplanko gimdymą priėmusi ginekologė: kaip jautiesi? ar ko reikia?... visi kiti malonūs klausimėliai ir dar sako: paprašyk, kad žvakuotę duotų nuo skausmo (kirpo, tai raukus mažumėlę skaudėjo). O aš galvoju: ką, į tą siusiūtą skylę dar žvakutę kišti, kai paprasčiausiai prisiliesti skauda doh.gif na, jau ne, aš pakentėsiu. Tik vėliau palatos kaimynė pasakė kur tą žvakutę nuo skausmo kišti reikia.
Ir dar pora momentėlių. Per pamokėles apie gimdymą akušerė pasakė,kad tėčiui leidžia virkštelę nukirpti. Aš savajam pasakiau, o tas kaip šoko: na jau ne, tegul pačios dirba, kas joms priklauso. Toliau jau gimdykloje: didysis darbas nuveiktas, dukrytė pagimdyta, ginė sako "tėtis eina plautis rankų, nukirps virkštelę", aš norėdama išgelbėti MB jau įkvepiu oro išaiškinti, kad jis to tai jau nedarys, ogi žiūriu MB jau prie kriauklės stovi... Žodžiu, nespėjau suvadovauti. Bet atsigriebiau vėliau. Dar gimdykloje: pirmas jaudulys kaip ir praėjo, aš jau siusiūta, dukrytė pamaitinta... Šalia manęs iš vienos pusės stovi vyras iš kitos pusės gimdymą priėmusi ginekologė, ramiai kalbamės ir man šauna mintis, kad reikia "atsiskaityti" dabar (buvo tartasi su gine dėl gimdymo) ir sakau vyrui: sumokėk. Dabar. Ir jis ir ginė pradeda kažką lementi, o aš tvirta kaip uola: dabar ir viskas. Maniškis išsitraukia piniginę, atbašliuoja babkes, o aš dar priverčiu ginę perskaičiuoti blush2.gif . Ne be reikalo turiu solidų stažą finansinėje institucijoje. Gal ir nelabai juokinga, bet man, kai prisimenu, tai mažumėlę gėda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatuke @ 2008 02 12, 15:46)
Maniškis išsitraukia piniginę, atbašliuoja babkes, o aš dar priverčiu ginę perskaičiuoti blush2.gif . Ne be reikalo turiu solidų stažą finansinėje institucijoje. Gal ir nelabai juokinga, bet man, kai prisimenu, tai mažumėlę gėda blush2.gif


Normaliai turėjo jaustis TB, o ypač ginė lotuliukas.gif
Atsakyti
as kai pirma karta gimdziau, tai nezinojau, kodel akusere ir gyd. manes klausia ar noriu tustintis,o as sakau, juk nenoriu ir ka as dar galiu tustinti,kai klyzma padare.. akusere sako, po gimdymo pasakysiu,bet nesake, o as pati supratau. tas noras tustintis, tai kai maziuka sjau galvute i kakleli lenda.
Atsakyti